İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
86.  Adalar Branda Tente

86. Adalar Branda Tente

Adalar Branda Tente Adalar Branda Tente, branda ve tente satış konusunda destek alınacak firmaların başında gelmektedir. Brandaların hava koşullarına dayanıklı olması, meyve ve sebze kurutmada ya da nakliyesinde son derece önem taşımaktadır. Brandaları satış tezgâhlarında da görmek mümkündür. Ürünlerin sergilenmesinde de kullanılan branda, taşımacılık sektöründe de geniş yer bulmaktadır. Meyve, sebze gibi her türlü gıda maddesinin […]

Adalar Branda Tente

Adalar Branda Tente, branda ve tente satış konusunda destek alınacak firmaların başında gelmektedir. Brandaların hava koşullarına dayanıklı olması, meyve ve sebze kurutmada ya da nakliyesinde son derece önem taşımaktadır. Brandaları satış tezgâhlarında da görmek mümkündür. Ürünlerin sergilenmesinde de kullanılan branda, taşımacılık sektöründe de geniş yer bulmaktadır.

Meyve, sebze gibi her türlü gıda maddesinin çok farklı bölgelere nakliyesinde de hava koşullarına dayanıklı örtülere gereksinim duyulmaktadır. Fırtına gibi kuvvetli hava koşullarında yırtılmayacak ve nemden etkilenmeyecek brandaların seçilmesi önerilir. Firmamız, en kaliteli özelliklere sahip olan dayanıklı brandaların satışını yapan kuruluşların başında gelmektedir. Her renk ve ebatlarda son derece geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur.

Sabit Tente - Sabit Tente Fiyatları - Sabit Tente Sistemleri

Tentelerde Farklı Büyüklük ve Desenlerde Tasarımlar

Adalar Branda Tente, brandalarda olduğu kadar, tentelerde de çok farklı tasarımlara sahiptir. Tenteleri brandalardan ayıran en önemli özellik, onların brandalardan daha çok göze hitap etmesidir. Kullanım alanı daha çok ev ve iş yerleri olan tenteleri, balkon ve verandalarda görmek mümkündür. Sokak kafeleri, lokanta, ev terasları ve ofislerde kullanım alanı son derece yaygındır.

Dolayısıyla, konulacağı alanın büyüklüğüne uygun olarak tentelerin de farklı büyüklükte olması gerekmektedir. Firmamız farklı büyüklüklerde tenteler ile her mekana yakışan tente çeşitleri ile hizmet vermektedir. Tentelerin görsel açıdan şık olması, ofis ve hizmet sektöründe de tercih sebebidir. Şık olan tenteler, konulduğu alana prestij sağlayan ve dikkat çeken en önemli unsurlar içerisindedir.

Tente Modelleri İçerisinde Öne Çıkanlar

Adalar Branda Tente, tentelerin her modelini zengin ve kaliteli çeşitleri ile satışa sunmaktadır. Firmamız, körüklü tentelerin satışını en çok lokanta ve kafelere yapmaktadır. Rahat bir şekilde açılıp kapanan körüklü tentelerde ipli bir mekanizma bulunmaktadır. Yarım daire şeklinde olan bu tenteler, hava koşullarına göre toplanıp açılabilecektir.

Çizgili, düz ya da desenli modelleri ile körüklü tenteler, firmamızda geniş içerikli modelleri ile mevcuttur. Evlerde de kullanım olanı olan bu tenteler, yaşam alanlarına sıcak bir hava getiren şık modeller içerisindedir. Kaliteli ve sağlam malzemelerden yapılan tente modelleri, uzun süre bozulmadan kullanılacak tasarımlardır. Mafsallı, düz tenteleri de ev ve lokantalarda sıklıkla görmek mümkündür. Spor tesislerinde ise çadır tenteleri görmek mümkündür.

Geniş Alanlar İçin Önerilen Tente Çeşitleri

Geniş alanlar için önerilen tente modelleri içerisinde en çok çadır tenteler görülmektedir. Çadır tenteler adından da anlaşılacağı üzere, çadır şeklinde olan ve geniş alana yayılabilecek büyüklükte tentelerdir. Yüksek tavanlı ve özellikleri ile spor alanları, etkinlik alanları, sirk ve fuarlarda kullanımı yaygındır. Çocuklar için düzenlenen festivaller, yarışmalar ve çocuk oyun alanlarında da çadır tentelerin kullanımı son derece fazladır. Çadır tentelerin içerisinde her türlü teknolojiyi de kullanmak mümkündür. Etkinlik alanlarında ses ve ışık düzeni son derece önem taşımaktadır. Çadır tentelerde bu türlü ses ve ışık düzenlerini kapsayan teçhizatlar rahatlıkla kurulumu yapılabilmektedir. Teknolojiyle uyumlu olan bu türlü tenteler, kolay montaj edilmeleri nedeniyle de tercih sebebi olmaktadır. Yüksek tavanlı çadır tenteler, düğünlerde de tercih sebebi olmaktadır. Kırda açık mekanda yapılacak düğün gibi her türlü organizasyonda hava koşullarının değişmesi ihtimaline karşı çadır tente ya da kış bahçesi kurulumları da mutlaka yapılması önerilen tasarımlardır. Firmamız, her alana yakışacak tente tasarımları ile öne çıkan işletmelerin başında gelmektedir.

Şemsiye Tente - Velioğlu Tente ve Branda

Tentelerde Hızlı Kurulum ve Montaj

Tentelerin hızlı kurulması da geniş mekânlar için önerilen tasarımlardır. Firmamız, tente modellerinde her mekâna yakışan tasarımı en kısa sürede kuracak kuruluşların başında gelmektedir. Teras kafelerde hava koşullarına göre açılıp kapanan tenteler, son derece şık muhafazalar içerisindedir. Yaz ve kış bahçe kullanımı tercih edenler için de kış bahçesi şeklinde tenteler de son derece kullanışlı modellerdir.

Bahçe kullanımını her mevsim ve her iklimde kış bahçeleri sayesinde sağlamak mümkün olacaktır. Lokanta ve müstakil evlerde önerilen keyif mekânları olarak öne çıkan tasarımlardır. Firmamız, müşteri ilişkilerine önem veren kuruluşlardır. Paslanmaz ve kaliteli malzeme kullanımı, tentelerin uzun süre bozulmadan kullanımını sağlayacaktır. Kurumsal çalışan firmamız, branda ve tentelerde kullanılan malzemeleri kalite kontrol aşamalarından geçirip, satışa sunmaktadır. Her koşulda bozulmadan kullanılacak, dayanıklı tente ve brandalar için firmamızdan destek alınması tavsiye edilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?