İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Açılır Kapanır Branda istanbul

Açılır Kapanır Branda istanbul

Açılır kapanır branda istanbul firmalarının müşterilerine en iyi hizmeti vermek için ürettikleri brandalar son derece kaliteli ve kullanışlıdır. Brandalar müşterilerin isteği doğrultusunda elle ya da otomatik müdahale ile açılıp kapatılabilir. Evlerin balkonlarında, kapı önlerinde, iş yerlerin üstünde tercih edilir. Bu sayede brandaları istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Brandalar su ve ışık geçirmeyen genellikle polyesterden üretilen kumaşlar ile […]

Açılır kapanır branda istanbul firmalarının müşterilerine en iyi hizmeti vermek için ürettikleri brandalar son derece kaliteli ve kullanışlıdır. Brandalar müşterilerin isteği doğrultusunda elle ya da otomatik müdahale ile açılıp kapatılabilir. Evlerin balkonlarında, kapı önlerinde, iş yerlerin üstünde tercih edilir. Bu sayede brandaları istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Brandalar su ve ışık geçirmeyen genellikle polyesterden üretilen kumaşlar ile yapılır. Tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılan brandalar sabit olarak üretildiği gibi açılır kapanır sistemle de üretilmektedir. Kolay bir şekilde ister eliniz ile isterseniz de otomatik olarak kullanabilirsiniz. Günümüzde artık brandalar cafe, bahçe, havuz gibi mekânlarda da kullanılmaktadır. Müşterilerin hem rahat etmesini hem de dış etkenlerden korunmasını sağlamaktadırlar.

Brandalar Nasıl Kullanılır?

Açılır kapanır branda istanbul ilindeki firmaların son teknoloji ile ürettikleri hem şık hem de kullanışlı brandalar oldukça hoş bir görünüm sağlar. Brandalar tente ile birlikte tasarlandığından dolayı tek başına kullanılmaz. Otomatik brandalar uzaktan kumanda yardımı ile açılıp kapatılır. Örneğin; sonbahar aylarında bahçenizde açık branda altında keyif yaparken bir anda yağmur bastırabilir. Böyle durumlarda oturduğunuz yerden kumanda ile brandanızı kapalı hale getirebilirsiniz. Ya da balkonunuzda size karşı gelen güneş ışınlarını yine brandayı kumanda ile kapatarak önleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan otomatik brandalar birçok açık mekânlarda kullanılmaktadır. El yardımı ile açılıp kapatılan brandalar da ise brandanın kenarında bulunan kalın ip ya da ince zincir sayesinde açıp kapatabilirsiniz.

Branda Kumaşı Nasıldır

Açılır kapanır branda istanbul tüm branda hizmetini sağlayan firmalar ile oldukça ünlüdür. Firmaların branda üretiminde en önem verdikleri özellik kumaşıdır. Bu kumaşlar yağmur, güneş ışınları ve ışık geçirmez özelliğe sahip olmalıdır. Artık evlerde, cafelerde, iş yerlerinde tente ve branda bulunur. Bunun amacı ise yağmur ve güneşten korunmak içindir. Bu yüzden kumaşı oldukça önemlidir. Kumaşlar istenilen renk ve desenlerde tasarlanabilir. Branda kumaşlarının içinde en çok tercih edilenler polyester, akrilik ve şeffaf kumaş türleridir. Hem kullanışlı hem de kaliteli olan bu kumaşlar mekânlara farklı hava katmaktadır. Ayrıca iş yeri sahiplerinin toplu alım olarak sipariş verdikleri brandalar istenilen ölçülerde de yapılabilir. Rüzgâra karşı dayanıklı tentesi oldukça güçlü bir yapıdadır.

Branda Tentesi

Açılır kapanır branda istanbul iş yerleri brandalar gibi tentelerde de açma kapama sistemi uygularlar. Müşterinin istediği model ve renklerde branda ve tente tasarımı yapılır. Tenteler brandaların iskeletidir. Kullanılan malzemesi oldukça dayanıklı ve kaliteli olarak üretilir. Tenteler tıpkı branda gibi otomatik ve elle müdahale ile çalışır. Otomatik tenteler uzaktan kumanda yardımı ile açılıp kapatılabilir. Manuel tentelere göre fiyatı biraz yüksektir. Otomatik tentelerde elektronik parçalar geçirilerek üretilir ve malzemeleri oldukça kalitelidir. Motor sistemi sayesinde çalışır. Motorun ve iskeletin kaliteli olmasından dolayı da fiyatı daha yüksektir. Tenteler rüzgâra dayanıklı çelik ya da alüminyum gövde ile üretilmektedir. Bu sayede rüzgârdan etkilenmez ve dayanıklılığını korur.

Pergola Tente Ve Branda

Açılır kapanır branda istanbul branda ve tente üretiminde adını duyurmuş bir şehirdir. Ürettikleri branda ve tenteler oldukça kaliteli ve dayanıklı olarak tasarlanır. Son zamanların en dikkat çekici ürünü olan pergola tente modelleri hem görünümü hem de kalitesiyle birçok iş yerinin tercihleri arasındadır. Pergola tenteler cafe, restaurant, teras, bahçe gibi açık alanların üzerini kaplayarak kapalı bir mekâna dönüşmesini sağlayan tente modelleridir. Şık ve estetiği bir arada bulunduran bu modeller her mevsime uygundur. Yağmur sularına karşı dayanıklı ve yazın güneşten koruyan brandası sayesinde birçok iş yerinin ilk tercihleri arasındadır. İstenilen yere kurulur ve istenilen renklerde tasarlanabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?