İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Açılır Kapanır Tente

Açılır Kapanır Tente

Tente modelleri pek çok farklı kullanım alanına sahip olup her alan için farklı bir model tercih ediliyor. Tente modellerinde en çok istenen özellik açılır kapanır sistem oluyor. Açılır kapanır tente ile çok daha kolay bir şekilde kullanım sağlamak mümkün hale geliyor. Pek çok işletmenin dış mekânı için uygun olan bu özellik son yıllarda gündeme gelen ve tercih […]

Tente modelleri pek çok farklı kullanım alanına sahip olup her alan için farklı bir model tercih ediliyor. Tente modellerinde en çok istenen özellik açılır kapanır sistem oluyor. Açılır kapanır tente ile çok daha kolay bir şekilde kullanım sağlamak mümkün hale geliyor. Pek çok işletmenin dış mekânı için uygun olan bu özellik son yıllarda gündeme gelen ve tercih edilen modellerden biri haline geldi. Açılır kapanır özellik hem manuel şekilde hem de otomatik şekilde meydana geliyor.

Açılır kapanır özellikle bir tentenin sağlam bir motor sisteminin bulunması gerekiyor. Uzun süredir var olan bu özellik faydaları ile sürekli olarak kullanılan tente modellerinden olmaktadır. Doğru kullanım şekli ile uzun süreli bir kullanım imkânı sağlamak mümkün oluyor.

Dünya genelinde en çok tercih edilen tente modeli açılır kapanır tente modelleri oluyor. Sabit tente modellerine bile motor sistemi eklenerek açılır, kapanır özelliği eklemek mümkün oluyor. Daha kolay  bir kullanım için mutlaka açılır kapanır özelliğe sahip olan tente modellerini tercih etmek gerekiyor.

Berkim Tente, Şeffaf Branda, Fiyatları, Modelleri - iZMiR
Otomatik Açılır Kapanır Tente

Açılır kapanır tenteler kendi arasında da kategorilere ayrılıyor. Bunlardan bir tanesi de otomatik açılır kapanır tenteler oluyor. Uzun süreli bir kullanım imkânı sağlamasından dolayı çık sık tercih ediliyor. Dış mekânların korunması amacı ile ortaya çıkan sistemlerden biri olan tenteler yağmur sularına ve güneş ışınlarına karşı koruyucu özelliği ile ön plana çıkıyor.

Caddelerde pek çok mekânın önünde tente modellerine rastlamak mümkün oluyor. Bu tentelerin kendine özgü pek çok özelliği bulunuyor. Özellikle otomatik tente modellerinin kumanda ile ya da bir tuş ile kontrol edilmesi insanların dikkatini çeken özellikler oluyor. Kolay bir şekilde açılıp kapanma imkânı sunması insanların tercih ettiği özellikler arasında yer alıyor.

Düzenli olarak bakımının yapılması ile birlikte uzun süre kullanmak mümkün oluyor. Açılıp kapanma özelliği ile tente kumaşlarının temizliği çok daha kolay okuyor. İhtiyaç olmadığı durumlarda tenteyi kapatmanın mümkün olması çok büyük bir fayda sağlıyor.

Manuel Açılır Kapanır Tente Modelleri

Tente modelleri çok farklı kullanım alanları sağlıyor. Bu sebeple de çok farklı modellerden oluşuyor. Otomatik olarak da kullanılan açılır kapanır tenteler manuel olarak da karşımıza çıkıyor. Açılır kapanır tente modelleri arasında ön plana çıkan modellerden biri oluyor. Manuel açılır kapanır tenteler güç uygulanarak açılan ve kapanan modellerden oluyor.

Otomatik açılır kapanır modellere göre daha çok güç uygulama söz konusu olduğu için daha az tercih ediliyor. Fakat otomatik modellere göre daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklı olarak tercih edilme durumu da söz konusu oluyor.

Motor sistemi ile açılır kapanır durum söz konusu oluyor. Bu sebeple motor sistemi sürekli olarak takip edilmelidir. Motor sisteminde oluşan herhangi bir sıkıntı ortaya çıkarsa bütün motorda sorun oluşabiliyor. Bu sebeple motorlara bakım ve onarımın düzenli olarak yapılması gerekiyor. Dönen bir sistem ile oluşturulan sistem el yardımı ile çevirerek açılıp kapanma durumu yapılıyor.

Açılır Kapanır Tente Faydaları

Açılır kapanır tenteler tente kullanımında çok fazla fayda durumu söz konusudur. Özellikle kolay bir şekilde açılıp kapanması söz konusu oluyor. İnsanların pek çok konuda işini kolaylaştıran durumlardan biridir. Tente kumaşlarının temizlenmesi konusunda çok büyük bir fayda sağlıyor. Aynı zamanda büzgülü olarak açılıp kapanma durumu söz konusu olan tenteler kumaşları çok daha uzun ömürlü hale getirir.

Sürekli olmadığı durumda kapanan tenteler dayanıklılığını uzun süre koruyor. İnsan gücünün azalması da çalışanlara çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Hava koşullarının uygun olduğu durumlarda tenteler açılır, hava olaylarının elverişsiz olduğu durumda da kapanma durumu söz konusu oluyor.

Mafsallı Tente; Açılır-Kapanır Tente Sistemlerinden dir.

Açılır Kapanır Tente Fiyatları

 

Açılır kapanır tente otomatik ve manuel olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple her iki model arasında fiyat farkı söz konusu oluyor. Çok farklı modeller çok farklı fiyatlar anlamına geliyor. Son zamanlarda daha çok otomatik açılır kapanır tenteler tercih ediliyor.

Açılır kapanır olan tente modelleri diğer tente modellerine göre biraz daha yüksek fiyatlı olarak ortaya çıkıyor. Kalite tercihine bağlı olarak da fiyat farkı ortaya çıkıyor. Açılır kapanır tenteler ile ilgili en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?