İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Alüminyum Ve Ahşap Şemsiye istanbul

Alüminyum Ve Ahşap Şemsiye istanbul

Alüminyum ve ahşap şemsiye istanbul ilinde bulunan firmalarda üretilen birbirinden renkli ve desenli şemsiye çeşitleridir. Alüminyum ve ahşap şemsiyeler kullanılacak alana göre değişir. Yağmur damlalarından ve güneş ışınlarından koruyarak rahatlık sağlar. Hem dekoratif hem de şık görünümlü şemsiye çeşitleri mevcuttur. Altında bulunan kişileri dış etkenlerden korur ve zarar görmemelerine yardımcı olur. Alüminyum şemsiyeler cafe, restaurant, havuz […]

Alüminyum ve ahşap şemsiye istanbul ilinde bulunan firmalarda üretilen birbirinden renkli ve desenli şemsiye çeşitleridir. Alüminyum ve ahşap şemsiyeler kullanılacak alana göre değişir. Yağmur damlalarından ve güneş ışınlarından koruyarak rahatlık sağlar. Hem dekoratif hem de şık görünümlü şemsiye çeşitleri mevcuttur. Altında bulunan kişileri dış etkenlerden korur ve zarar görmemelerine yardımcı olur. Alüminyum şemsiyeler cafe, restaurant, havuz ya da plaj kenarlarında ev ve bahçelerde rahatlıkla kullanılabilir. Oldukça kullanışlı olan Alüminyum şemsiyeler kolay taşınma özelliğinden dolayı istenilen yere götürülür. Kullanılmadığı zamanlarda ise katlanılarak bir kenara koyulabilir. Ayrıca tekerlekleri sayesinde her yere sürüklenerek götürülebilir. Alüminyum şemsiyeler yuvarlak ve dikdörtgen şeklinde üretilir. Renk ve desen seçenekleri mevcuttur.

Ahşap Şemsiye Modelleri

Alüminyum ve ahşap şemsiye istanbul firmalarında özellikle bol renk ve desen seçenekleriyle üretilir. Binlerce insanın tercihleri arasındadır. Özellikle yaz aylarında güneşten korunmak, kışın ise yağmur sularından korunmak için tercih edilir. Ahşap şemsiyeler ahşap malzemelerden üretilir. Son derece kaliteli ve güvenlidir. Demir direğin aksine birinin üzerine düşse de çok fazla bir zarar vermez. Daha gösterişli ve güvenli olduğu için genelde cafe ya da çay bahçelerinde estetik bir görünüm için tercih edilir. Müşterilerin isteğine bağlı olarak saçaklı ve saçaksız olarak üretilebilir. Ayrıca evlerin terasında, bahçelerde ya da havuz kenarlarında da gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Katlanabilir özelliği sayesinde istenilen her yere götürülür. Ayrıca yer kaplamaz ve katlanarak varsa kılıfına eğer yoksa da bir kenara konulabilir.

Alüminyum Ve Ahşap Şemsiye Avantajları

Alüminyum ve ahşap şemsiye istanbul firmalarının son derece kaliteyle ürettikleri bu şemsiyelerin pek çok avantajları vardır. Farklı şekil ve ebatlarda üretilmektedir. Müşterinin isteğine göre renk seçenekleri yapılır. Güneşin zararlı ışınlarından ve yağmur suyundan korur. Kolay bir şekilde açılıp katlanabilir. Tekerlekleri sayesinde istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bu şemsiyeler sayesinde ister estetik bir görünüm yakalayabilir isterseniz de dış etkenlerden korunabilirsiniz. Pek çok cafe, restaurant ya da çay bahçesi sahipleri mekânlarının daha da havalı görünmesi için bu şemsiyeleri tercih etmektedirler. Özellikle yurtdışında cafe sokaklarını süsleyen rengârenk Alüminyum ya da ahşap şemsiyeler oldukça havalı bir görünüm kazandırır.

Alimunyum Bahçe Şemsiyesi

Alüminyum ve ahşap şemsiye istanbul firmaları arasında en çok tercih edilen bahçe şemsiyeleridir. Büyük bahçeli ve villa tip evlerin bahçesinde olmazsa olmazlardan biridir. Özellikle havuzlu evlerde güneşten korunmak için havuz kenarlarında bulunur. Oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır. Müşterinin isteği talebiyle her renk ve desende üretilir. En çok tercih edilenler arasında genelde pagoda, teras şemsiye ve yandan gövdeli şemsiye çeşitleri vardır. Bahçe şemsiyenizin boyunu, kumaş rengini, ahşap ya da Alüminyum modelini, tekerlek ya da düz modellerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Firmalar sizin istediğiniz model ve boyutlarda şemsiye üretimini yaparak size teslim ederler. Ayrıca saçaklı ve saçaksız tercihi yapabilirsiniz.

Cafe Şemsiye Modelleri

Alüminyum ve ahşap şemsiye istanbul ilinde oldukça fazla şemsiye modelleri bulunur. Büyük cafe ya da çay bahçelerini daha da güzelleştirmek ve insanların ilgisini çekmek için renkli ve desenli şemsiyeler bulunur. Cafe sahiplerinin istediği sayıda ve renkte yapılır. Özellikle büyük ve açık çay bahçelerinde yazın güneşinden ve kışın yağmurundan korunmak için kullanılır. Oldukça kaliteli ve güvenli olduğu için iş yeri sahipleri fazlaca tercih ederler. Mekânın hem daha şık hem de estetik görünmesini sağlar. Bazı firmalarda teleskopik şemsiye ve yandan gövdeli ahşap şemsiye modelleri üretilir. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilir ve son derece kullanışlıdır. Tekerlekli modellerde istenilen yere kolayca taşınabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?