İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Arnavutköy Branda Tente

Arnavutköy Branda Tente

Branda tente mekanik alet, mekânlarımızı mevsim koşullarından koruyan insanlara rahat kullanım alanları yaratan sistemli bir alettir. Branda tente bazen yazın sıcağından bazense yağmurdan mekânlarınızı koruyan ve insanların bu mekânlarda rahat yaşam koşullarını sürdürme imkânı tanıyan kurulumdur. Branda tentenin birçok çeşidi vardır. Bu çeşitler sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklılık gösterir. Tercih edilecek mekânın ölçüsü önemlidir. Bu ölçüye göre […]

Branda tente mekanik alet, mekânlarımızı mevsim koşullarından koruyan insanlara rahat kullanım alanları yaratan sistemli bir alettir. Branda tente bazen yazın sıcağından bazense yağmurdan mekânlarınızı koruyan ve insanların bu mekânlarda rahat yaşam koşullarını sürdürme imkânı tanıyan kurulumdur. Branda tentenin birçok çeşidi vardır. Bu çeşitler sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklılık gösterir. Tercih edilecek mekânın ölçüsü önemlidir.

Bu ölçüye göre seçilecek branda tenteler mekânlarını hem modern bir görünüm kazandıracak hem de dış etkenlerden sizi koruyacaktır. Arnavutköy Branda Tente olarak mekânlarınızı genişletecek ve yaşam alanlarına güzellik katacak çeşitlerimizle yanınızdayız. Firmamızdan detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

kaset – YENİ ÇAĞ TENTE KONYA | KONYA TENTE-BRANDA

Branda Tente Kullanım Alanları

Branda tente birçok alanda kullanılır. Branda tente bazen mekânı korumak için bazense mekânda bulunan ürünlerinizi korumak için kullanılır. Sizin ürünü ne amaçla kullanacağınızı belirlemeniz doğrultusunda branda tente çeşitlerini Arnavutköy Branda Tente firmamızdan bilgi alarak edinebilirsiniz. Branda tente; fabrikalarda, market önlerinde, evlerin bahçelerinde, avm önlerinde, otel camlarında, okullarda ve daha birçok alanda kullanılır.

Örneğin okullarda öğrencilerin dış etkinlik yaptıklarında ya da marş okuma alanlarına dış etkilerden etkilenmemeleri için tercih edilir. Müşterilerin bazıları mekânlarını şıklaştırmak için bazıları ise mekânlarına geniş kullanım alanı açmak için sipariş verir. Arnavutköy Branda Tente firmamızdan konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kullanım alanlarının ölçülerine göre branda tente siparişi verebilirsiniz.

Branda Tente Kaç Yıl  Kullanılır

Branda tente şu kadar yıl kullanılır ya da bu kadar yıl kullanılır gibi kesin bir bilgi verilemez. Çünkü her ürünün kalitesi özelliği farklıdır. Aynı zamanda müşterinin ürünü nasıl kullandığı da devre girer. Birçok faktör branda tentenin ömrünü uzatır ya da kısaltır bu tamamen sizin ürünü nasıl kullandığınızla ilgilidir.

Ürünleri seçerken kalitesine bakarak seçmelisiniz. Arnavutköy Branda Tente olarak her zaman kaliteli seçenekleriyle müşterilerin yanındadır. Firmamız Arnavutköy Branda Tente, müşterilerimizin ölçülerine ve tercihlerine göre sorularını yanıtlayacaktır.

Branda Tente Çeşitleri

·         Mafsallı Tente

Mafsallı Tente modelimiz sabit aparatlar üzerine kurularak monte edilen bir sistemdir. Bu sistem katlanıp açılabilir. Kumaş kalitesi seçilerek mekânlarınızı dış etmenlerden koyabilirsiniz.

·         Raylı Tente

Raylı branda tente sistemi diğer tentelerden farkı monte ettiğimiz rayıdır. Tente ray sistemine oturtularak mekânlarınızı şık hala getirir. Renk seçenekleri mevcuttur. Firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

·         Körüklü Tente

Körüklü branda tente ise branda içine körüklü sistem monte edilerek katlanıp açılabilen sistemiyle rahat bir kullanıma sahiptir.

·         Çift Taraflı Açılır Tente

Çift taraflı açılır tente ise iki taraftan açılabilir katlanabilir özelliğe sahiptir. Bu tente türleri genellikle manavların ya da mekân genişliğine sahip firmaların tercihidir. Bahçesi büyük olan ev sahipleri de kullanabilir. Kolay kullanımı sayesinde müşterilerin tercihleri arasındadır.

·         Tünel Tente

Tünel branda tente kullanım alanları daha çok görsel ağırlıklıdır. Oteller, restoranlar gibi birçok alanlarda kullanılır. Restoranların balkonlarında ortama şıklık katmak için sabitlenerek takılır. Mekânların ilgi çekiciliğine artırır. Farklı alanlarda kullanmak isteyenler detaylı bilgiyi Arnavutköy Branda Tenteden alabilir.

·         Sabit (monteli) Tente

Sabit branda tente mekânınızın ölçüsü alınarak sabitleştirilmiş sistem üzerine monte edilir. Çok fazla kullanılan bir modeldir.

·         Spotlu Tente

Spotlu tente ise tentenin üzerine spotlar konularak aydınlatma amacı da görmektedir. Şekil olarak ve dizayn olarak diğer tentelerden farklılık gösterir. Bu tente kullanıldığı alanı dikkat çekici ve şıklaştırarak müşterileri cezp eder. Restoranların ve cafelerin tercihleri arasındadır. Görsel zenginliği ile etrafı aydınlatırken müşterinin ilgisini de çeker. Hem ortamı aydınlatır hem de mevsim şartlarında etkilenmez. Detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz

Branda Tente Fiyatları

Branda Tente tek bir fiyat kartelâsı yoktur. Fiyatlar Branda tente çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Branda tentelerin kumaşları kademe kademedir bu sebeple kumaşın kalitesi branda tentenin fiyatını yükseltir ya da düşürür. Müşterilerin tenteleri nerede kullanacağı ölçülerinin nasıl olacağı gibi birçok unsur fiyatları değiştirir. Örneğin alan büyüdükçe ölçülerde büyümektedir bu sebeple ölçüler fiyatları etkilemektedir.

Çift Açılır Tente Modelleri Ve Fiyatları - Bahar Branda

Branda Tente Ölçüleri

Branda Tentelerin ölçüleri sabit değildir. Ölçüler müşterilerin mekânlarına gidilerek hangi tentenin orada daha kullanışlı olacağını belirleyerek seçilir. Ölçüler mekânların uygunluğuna göre alınır. Her alana farklı tente kullanılabilir. Bu alanda firmamızın uzman personeliyle kararınızı verebilirsiniz. Müşterilerin merak ettiği konuları firmamızın yetkilileri tarafından bilgi alarak giderilebilir.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?