İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Askeri Çadırlar istanbul

Askeri Çadırlar istanbul

Askeri çadırlar istanbul ilinde birçok firmada oldukça çeşit ve modelleri mevcuttur. Askeri çadırlar genellikle özel bir kumaş ile üretilir. Bu sayede hem yaz hem kış rahatlıkla kullanılır. Kolay bir şekilde kurulur ve geri sökülebilir. Oldukça dayanıklı ve kaliteli olan askeri çadırlar farklı ebat ve boyutlarda üretilmektedir. Askerlerin kullanılacak alanlarına uygun olarak her türlü hava şartlarında oldukça […]

Askeri çadırlar istanbul ilinde birçok firmada oldukça çeşit ve modelleri mevcuttur. Askeri çadırlar genellikle özel bir kumaş ile üretilir. Bu sayede hem yaz hem kış rahatlıkla kullanılır. Kolay bir şekilde kurulur ve geri sökülebilir. Oldukça dayanıklı ve kaliteli olan askeri çadırlar farklı ebat ve boyutlarda üretilmektedir. Askerlerin kullanılacak alanlarına uygun olarak her türlü hava şartlarında oldukça rahatlık sağlar. Su geçirmez özelliği sayesinde son derece güvenlidir. Askerlerin korunma, barınma gibi durumlarına yardımcı olmak amacıyla üretilen askeri çadırlar her türlü hava şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. İçerisinde mühimmat, ecza malzemeleri gibi yerlerin olduğu çadır modelleri de bulunur. 2 ya da 3 kişi ile birlikte kolayca kurulabilir ve geri sökülebilir.

Askeri Çadır Özellikleri

Askeri çadırlar istanbul firmalarının ürettiği askeri çadırların birçok özelliği bulunur. Öncelikle her türlü hava şartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede rüzgâr, fırtına gibi durumlarda sarsılmaz ve yerinden oynamaz. Yazın ise sıcak havalarda özel kumaşı sayesinde serin tutar. Önemli bir özelliklerinden birisi de yangın gibi durumlarda yangının büyümesini ve ilerlemesini önleyen kumaş ile üretilmiş olmasıdır. Renk seçenekleri olarak genelde kum beji ya da kamuflaj desenleri tercih edilmektedir. Acil durum gerektiren olaylarda çabuk kurulur ve toplanır. Askerlerin kamp yerlerinde veya operasyon bölgelerinde daha rahat etmeleri ve kendilerini iyi hissetmeleri için tasarlanmış ve oldukça rahat bir üründür.

Askeri Çadırların Kullanım Alanları

Askeri çadırlar istanbul firmaları birçok alana uygun olarak çadır tasarlamaktadır. Askeri çadırların kullanıldığı alanlar genellikle Türk Silahlı Kuvvetleri, lojistik, kamp, barınak, komuta, gıda dağıtım gibi alanlarda kullanılır. Dayanıklı gövdesi ve özel kaliteli kumaşı sayesinde tüm hava şartlarına uygundur. Bu yüzden daha birçok alanlarda farklı model ve çeşitleriyle kullanılmaktadır. İstenilen boyut ve ebatlarda üretilebilir. Askerin tüm ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle zorlu hava şartlarında ya da yangın gibi durumlarda son derece güvenli ve dayanıklıdır. Genel olarak askeriyede kullanılsa da dayanıklılığından dolayı kamp yapanlarında tercihleri arasında bulunmaktadır.

Askeri Çadırların Malzemesi

Askeri çadırlar istanbul firmaları en iyi ve en kaliteli malzemelerden ürettikleri çadırları birçok kullanım alanına uygun olarak tasarlamışlardır. Özellikle su geçirmez ve yangına dayanıklı kumaşı oldukça kalitelidir. Tüm hava şartlarına uygun yapıya sahiptir. Kolay kurulabilir. Çelik iskelet gövdesi ve hava destekli olarak üretilir. İçi oldukça geniştir ve rahattır. İstenilen boyutlarda üretildiği için içerisinde rahat hareket edilir ve zorluk yaşanmaz. Askerlerin dağlarda ya da operasyon bölgelerinde bulundukları zaman içerisinde bu çadırlardan yardım alınır. Yazın serin kışın sıcak tutan kumaş özelliği ve yangın gibi durumlarda ateşin büyümesini önleyen kumaşı sayesinde oldukça güvenlidir. Ayrıca gövdesi ve demirleri rüzgâra karşı dayanıklıdır.

Askeri Çadır Nasıl Kurulur?

Askeri çadırlar istanbul firması çadırların kolay ve az kişiyle kurulmasını sağlayacak şekilde üretmiştir. Çadır direklerinin sağlam olmasında dolayı hem kolay kurulur hem de dayanıklıdır. Boyutlarına göre 2 ya da 3 kişiyle kurulabilir. İstenilen her alana kolayca kurulur. İçerisinde bulunan yardımcı malzemeler kullanılarak kurulumu yapılır. Çadırların boyutuna göre kurulum zamanı ve kişi sayısı artabilir. Kolay monte edilip sökülen malzemeler sayesinde acil durumlarda dahi kolayca kurulabilir. Askeri çadırların boyutları değişkenlik gösterdiğinden dolayı sipariş verilen firmaya mutlaka kişi sayısı ve ebatları bildirilmelidir. Ayrıca askeri çadırların imalatı yapılırken isteğe göre içerisine izolasyon uygulaması yapılabilmektedir. Bu sayede askerlerin ya da kullanacak kişilerin rahatlığı ve sağlıklı bir ortamda bulunması sağlanmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?