İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Ataşehir Balkon Pergole Fiyatları

Ataşehir Balkon Pergole Fiyatları

Balkon tenteler isminden de anlaşıldığı gibi, balkonlara özel olarak yaptırılan, değişik modellerde tasarlanan ürünlerdir. Balkonlarda her mevsim oturma imkânı sağlar ve aynı zamanda güzel bir görüntüsü vardır. Balkonu her mevsim seven kişiler tercihi tente yapmaktan yana kullanır. Balkon tente değişik sistemlerde, desenlerde ve balkonunuza uygun renklerde üretilebilir. Balkon tenteler tamamen müşteri zevkine göre tasarlanır. Balkon […]

Balkon tenteler isminden de anlaşıldığı gibi, balkonlara özel olarak yaptırılan, değişik modellerde tasarlanan ürünlerdir. Balkonlarda her mevsim oturma imkânı sağlar ve aynı zamanda güzel bir görüntüsü vardır. Balkonu her mevsim seven kişiler tercihi tente yapmaktan yana kullanır. Balkon tente değişik sistemlerde, desenlerde ve balkonunuza uygun renklerde üretilebilir. Balkon tenteler tamamen müşteri zevkine göre tasarlanır.

Pergola Tente, Pergole Tente sistemleri, Modelleri, Fiyatları,

Balkon Tente Modelleri Nelerdir

Balkon tentesi için pek çok model kullanılabilir. Balkonları görsel olarak, çok şık gösterecek modeller vardır. Balkon tente seçimi yaparken müşterinin kafası bu yüzden karışabilir. Balkon tente yapılırken hem kullanışlı hem de görsel bir ürün tercih edilmesi daha avantajlıdır. Balkonlar genel de aşırı büyük alanlar olmadığı için, kurulumu hızlı gerçekleşir. Balkon tenteler için, en çok ithal kumaş tercih edilir, çünkü yağmurdan ve sıcaktan etkilememesi gerekir. Balkon tente uzun seneler kullanılabilir. Dayanıklı ürünlerdir. Sistem olarak, sabit sistem ve açılıp kapanan tente sistemleri tercih edilir. En çok tercih edilen balkon tente modeli pergole tentedir. Ataşehir pergole tente fiyatları balkonlar için en uygun şekilde sunulur. Öncelikle pergolenin ne olduğunu bilmek gerekir.

Pergole Ne Demektir

Pergole, Latince den gelen bir kelimedir ve farklı dillerde gölgelik anlamını taşır. Gölgelik anlamı her yere yayılmıştır ve dünyada bu şekilde kullanılır. Pergole tente sistemi sayesinde açık olan balkonlar kullanışlı alanlar haline getirilebilir. Aynı zaman da evinizde teras varsa, bu alanlar için de uygun bir modeldir. Özellikle yazın güneşten korumasıyla, balkonların rahat bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Yağmur yağdığı günlerde de pergole yapılan alan su geçirmez. Balkonların su alma sorunu olduğu için, iyi bir çözüm seçeneği olur. Pergole tente yaptırdıktan sonra, etrafını kumaş ya da şeffaf bir branda ile kapatmak mümkündür. Ayrıca cam balkon havası vermek için, cam ile de kaplama olur. Bu şekilde kışın soğuk ve yağışlı günlerde de balkonda keyif yapabilir soğuktan etkilenmeden rahatça oturabilirsiniz.

Pergole Tente Ne İşe Yarar

Basit bir düğmeye basılarak açılıp kapanabilir tente modelidir. Bazı sistemler, otomatik ve kumandalıdır. Belirli bir metreye kadar, kumanda etkilidir. Uzaktan da açılıp kapatılabilir. Balkon pergole tenteler, tam ve yarım olarak açılabilir. Özellikle yazın tam olarak açarak, serin bir ortam oluşturulabilir. Kışın da tam kapalı duruma getirip, sıcak bir ortamda oturmak mümkündür. Oturmadığınız zamanlarda kumanda ile havalandırma yapıp kapatabilirsiniz. Balkon pergole yaptırmayı düşünüyorsanız, Ataşehir balkon pergole fiyatları size uygun olabilir.

Pergole Tente Kullanım Alanları

Pergole tenteler genelde bahçeli olan yerlerde ve balkonlar da tercih edilir. Bazen işletmelerin teras kısımlarında da kullanılır. Bahçelere yapılan pergole tenteler, genellikle ağaç malzemeden yapılır ve dayanıklıdır. Genelde üzeri yarım ya da tam açık olan pergole tentelere, çatı yapılabilir. Eğer bahçeye pergole tente yapılacaksa, yağmura karşı dayanıklı olan karaçam ağacından yapılmalıdır. Pergole tente balkonda kullanılacaksa, metal iskelet sistemi kullanılarak yapılması daha uygundur. Balkon pergole tentenin üzerini kapatabilir, kışın soğuk havadan korunabilirsiniz. Çeşitli ısıtıcılar balkonda rahatça çalıştırabilir.

Mevsimlik kullanımı uygundur. Kesinlikle su geçirmez. Kumaşları kaliteli olduğu için sararma ya da solma gibi sorunlar olmaz. Eğer kumaş bir pergole tente yaptırmak isteniyorsa, bu kesinlikle akrilik kumaştan olmalıdır. Kalitesiz kumaşlarla yapılırsa, tentenin ömrü çok dayanıklı olmaz ve yırtılma ya da renk atma durumları olabilir. Balkon pergole tente de en uygun olan, pergole tenteyi cam balkonla kapatmaktır. Bu şekil de tıpkı bir kış bahçesi havası yaratılabilir. Kışları da balkonunda vakit geçirip, sıkılmadan dışarıyı izlemek isteyenler, balkon pergole tenteyi güvenle tercih edebilir.

teknocafe-pergola-tente-04 | Artent

Balkon Pergole Tente Fiyatları

Ataşehir balkon pergole tente fiyatları değişiklik gösterir. Yapılacak balkonun büyüklüğü, kullanılacak malzeme miktarı, kumaşın metrekare fiyatı gibi etkenler, fiyatı belirler. Bir balkon için ölçü alınmadan, kesin bir fiyat verilmesi söz konusu değildir. Ayrıca camla kaplama yapmak isteniyorsa, en yüksek fiyatlı ürünün bu olduğu söylenebilir. İşletmelerde kullanılan pergole tentelere, ışık sistemleri kurulabilir. Bunlar pahalı fiyatlı olan pergole tentelerdir. Balkonlar genel de çok büyük olmadığı için, uygun bir fiyat teklifi ile balkon pergole tenteyi yaptırmak mümkündür. Balkon pergole tente yaptırmadan önce, firmayı arayıp merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Telefondan balkonun ölçülerini vererek, net olmasa da bir fiyat alabilirsiniz. Eğer fiyat bütçenize uyarsa, firmamızdan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?