İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Ataşehir Branda Tente

Ataşehir Branda Tente

Ataşehir branda tente çeşitli dış etkenlerden ve hava şartlarından sizleri korumak için yapılmış koruma malzemelerine denilir. Güneşlik formatında olan tente ilk başlarda bez, branda ve çadır gibi ürünleri seçerek üretim yaparak başlamıştır. Daha sonra kendini geliştirip, zamanla daha çok çeşit ortaya çıkaran fatih branda tente olarak üretimine geçilmiştir. Firmamız, her ebatta branda modeli ile zengin içeriklere […]

Ataşehir branda tente çeşitli dış etkenlerden ve hava şartlarından sizleri korumak için yapılmış koruma malzemelerine denilir. Güneşlik formatında olan tente ilk başlarda bez, branda ve çadır gibi ürünleri seçerek üretim yaparak başlamıştır. Daha sonra kendini geliştirip, zamanla daha çok çeşit ortaya çıkaran fatih branda tente olarak üretimine geçilmiştir. Firmamız, her ebatta branda modeli ile zengin içeriklere sahiptir. Nakliyat kamyonlarında farklı bölgelere sevkiyatı yapılan gıda maddelerinin bozulmadan ilgili yere varması son derece önem taşır.

Fırtına ve şiddetli rüzgârın uygulayacağı darbe ve basınca da dayanıklı olması, sizlere daha iyi imkânlar sağlayacaktır. Firmamız tente ve brandaları, kalite standartlarından geçirilmiş olan tasarımlardır. Darbelere karşı dayanıklı olan tenteler, şık oldukları kadar uzun süre kullanım imkânı tanıyan modellerin başında gelir. Ataşehir branda tente olarak sizlere en dayanıklı, en kaliteli, en sağlam ve en güvenilir tente hizmetini vermekteyiz.

Sabit Tente - Sabit Tente Fiyatları - Sabit Tente Sistemleri

Branda nedir?

Branda kelimesi tente kelimesi aynı anlamlarda değildir. Fakat aynı anlamdaymış gibi ifade edilebilmektedir. Branda genellikle kış havalarında tercih edilir. Üzerlerine baskı yapılabilen kış hava şartlarından bizleri koruyan polyester kumaş ile kaliteli hale gelmektedir. Branda bezi, kalın pamuklu sağlam, ağır bir kumaştır. Branda su geçirmeyen kumaş cinsine söylenmektedir. Her mevsimde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fatih branda tente olarak havuz, bahçe, kafe tarzında mekânlarınızı branda ve tente yardımıyla şekillendirme işleminizi güvenli bir şekilde yapıyoruz. Ataşehir branda tente olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Körüklü Tente Nedir?

Körükleri vasıtasıyla herhangi bir açıdan çarpan güneşi engelleyen, kolları sayesinde ayarlanabilen istediğiniz yerde durdurabildiğiniz tentelere körüklü tente denir. Pencerelerin ve balkonların yanı sıra küçük dükkân ve işletmelerde de uygun görülen Körüklü Tente, yanlardan oval şekli sayesinde cepheye sadece üst taraftan değil, yanlardan da gelen güneş ışınlarını ve yağmur sularını da keserek sizin tercih ettiğiniz alanların korunmasını sağlar.

Körüklü tenteler İpli mekanizması sayesinde kademesiz olarak açılabilir ve kapanabilir. Manuel hareketli sistemini, güneş ışınlarından faydalanmak istediğiniz seviyede kapatıp durdurmanız mümkündür.  Körüklü tente, marketlerde, manavlarda, bakkallarda, otellerde, kafeler de, restoran gibi yemek alanlarında mekânlarda güneş ışınlarını ve yağmuru kesmek için tercih edilen ve favori bir tente sistemidir. Körüklü tenteler en fazla 6 metre genişliğe ve 120 santimetre öne doğru açılım ve  eğilim alanına sahiptir.

Körüklü Tentelerin Avantajları Nelerdir?

Körüklü tente modellerinin avantajları ise şu şekildedir:

 • Körüklü tentelerin aynı özelliği körük sisteminden dolayı açılır kapanır bir mekanizması vardır.
 • Körüklü yapı oldukça favori bir tente sistemidir.
 • Bu sistem manuel bir düzeneğe sahiptir. Bu nedenle sizlere kullanım açısından kolaylık sağlar.
 • Körük yapısı sayesinde kullanımı kolaydır tek seferde körüklü tenteyi açabilir ya da kapanır.
 • Körüklü tentelerin fiyat oranı diğerlerine göre daha ekonomik ve uygundur.
 • Körüklü tente pratik bir yapıya sahip olması nedeniyle sektörde en çok tercih edilenidir.
 • Körüklü tente ile (güneş, yağmur, dolu vs.) zarar görmeden alanınızı koruyabilirsiniz.
 • Körüklü tenteler yağmur, kar vs. doğal etkilerden sizleri korur.

Körüklü tenteler sayesinde mekânınıza görsel katkı sağlayabilir mekânınızı daha görsel açıdan iyi bir seviyeye getirebilirsiniz.

Körüklü Tentelerin teknik özellikleri nelerdir?

1 Metre – 7 Metre aralığında genişlik ölçüsü ile daha geniş bir yer kaplar.  5 Metre – 1.5 Metre aralığında açılım ölçüsü, Pres döküm menteşeli dirsek sistemi, 180 dereceye kadar kademesiz dairesel hareket, Demir veya alüminyum iskelet sayesinde su geçirmez. Paslanmaz inox montaj parçaları bulunur. Elektrostatik RAL 9016 toz boya kullanılır. Farklı renk ve desenlerde akrilik kumaş ile hoş bir görünüm yaratır. Manüel iple kontrol mekanizması sayesinde dilediğiniz seviyede durur.

Körüklü Tenteler Nerelerde kullanılır?

Evlerde, İşyerlerinde, Restoranlarda, Kafelerde, Diğer küçük işletmelerde kullanılabilen körüklü tenteler sizlere su geçirmez yapısı ile oldukça kolaylık sağlamaktadır. Sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Sizlerin memnun olması demek bizlerin de memnuniyeti demektir. Bu nedenle uzman ekip kadromuz ile dilediğiniz ve uygunluğu olan her alanınıza tente yapabilmekteyiz.  Körüklü tente kullanım basitliği sayesinde en çok tercih edilen tente arasındadır.

Körüklü Tentelerin Fiyatları Nedir?

Körüklü tente model seçeneğine ya da baskı olup olmamasına göre fiyat değişikliği yaşanabilir. Kullanım alanı boyutuna göre metre kare mantığı ile fiyat verilmektedir. Körüklü tente sistemleri diğer tentelere göre daha uygun fiyattadır. Sizlere hem iyi kalite hem de uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

RÜZGAR TENTE BRANDA ÇADIR SİSTEMLERİ

Tentenin Brandadan Farkı ve Kullanıldığı Yerler Nelerdir?

Brandalardan en önemli farkları, yaşam alanlarında dekoratif unsurlara da sahip olmasıdır. Evlerin balkonları, villa ya da restoran gibi alanlarda kış bahçesi kullanımı son derece yaygındır. Ayrıca, teras kullanımı olan iş yeri ya da mesken maksatlı yaşam alanlarında da dekoratif çatı kaplama örtüleridir. Kumaş örtülerden farklı olarak, daha dayanıklı ve güneş ışınlarını emerek içeriye geçirmeyen özelliklere sahiptir.

Açılıp kapanan özellikleri sayesinde veranda ve balkonlarda en çok tercih edilen şık korunaklı kaplamalardır. Pek çok türü bulunan tentelerin başlıca öne çıkanları şunlardır: Pergola, mafsallı, körüklü tente, kamelya ve kış bahçelerdir. Tentelerin kullanım alanlarına göre farklı şekillerde isimlendirilirler. Her yaşam alanına uygun tente modeli de farklı olacaktır. Firmamızdan her türlü tente fiyatı ve desteği, bilgisi alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?