İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Ataşehir Çift Açılır Mafsallı Tente

Ataşehir Çift Açılır Mafsallı Tente

Ataşehir çift açılır mafsallı tente modelleri bakımından son derece üstün bir hizmet sunmaktadır. Mafsallı tenteler son derece büyük avantajlar sağlayan tahta modelleri arasında yer almaktadır. Çift açılır olması daha en büyük avantajlarından bir tanesi olmaktadır. Çift açılır olmasından kaynaklı olarak büyük alanların kapatılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Mafsallı tente modellerinde akrilik su geçirmez kumaşlar tercih edildiği […]

Ataşehir çift açılır mafsallı tente modelleri bakımından son derece üstün bir hizmet sunmaktadır. Mafsallı tenteler son derece büyük avantajlar sağlayan tahta modelleri arasında yer almaktadır. Çift açılır olması daha en büyük avantajlarından bir tanesi olmaktadır. Çift açılır olmasından kaynaklı olarak büyük alanların kapatılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Mafsallı tente modellerinde akrilik su geçirmez kumaşlar tercih edildiği için uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamak mümkün olacaktır.

Fakat tente kumaşı tercih ederken dikkatli davranmak gerekiyor. Kaliteli kumaşlar tercih edildiği zaman uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamak mümkün oluyor. Son yıllarda en çok tercih edilen tente modellerinden bir tanesi çift açılır mafsallı tente modelleri oluyor. Her mevsim kullanıma uygun olduğu için ön plana çıkmaktadır. Son derece rahat bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra her iki taraftan da bir buçuk metre ile 3 metre arasında genişleme imkânı bulunduruyor. Bu sebeple çok geniş bir alana güneş ışınlarından ve yağmur sularından koruyabiliyor.

Çift Açılır Mafsallı Tente Özellikleri

Çift açılır mafsallı tente son derece büyük bir avantaj sağlayan perde modelleri arasında yer almaktadır. En altta bulunan iskelet sistemi son derece sağlam malzemeler tercih edilerek yapılmıştır. 2 adet direk ve direklerin arasında da 1 metrelik makaslar bulunur. Dileklerin hareket edebilmesi adına en altta da tabla şeklinde bir sistem bulunur. Üzerine tercih edilen kumaşlar isteğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Branda kumaşlar tercih edilebileceği gibi görsel açıdan daha hoş durmasını istediğiniz kumaşları da tercih edebilirsiniz. Çift açılır mafsallı tente modellerinin kumaşlarına reklam yapabilmek amacıyla işletmenizin logosunu ya da ismini yazdırabilirsiniz. Son zamanlarda insanlar Genellikle bu şekilde tercih etmektedir. Çift açılır tente modelleri iki taraftan da açılabilme özelliğine sahip olduğu için çok geniş bir alanı koruma özelliğine sahip olmaktadır. Uzun ömürlü kullanım için son derece ideal tercihlerden bir tanesidir.

Çift Açılır Mafsallı Tente Modellerinin Kullanım Alanları

Çift açılır mafsallı tente modelleri geniş bir alanı koruma özelliğine sahip olduğu için genellikle büyük alanlar için tercih edilir. Kafelerin ve restaurantların dış mekânının kullanıma açılabilmesi adına çift açılır mafsallı tente modelleri tercih edilmektedir. Aynı zamanda camilerin önünde insanların gölgelik alan bulabilmesi adına tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Eklemli bir yapıya sahip olmasından dolayı dayanıklıdır.

3 metre ve 3 metre arkaya doğru açılma özelliği göstermesinden kaynaklı olarak 6 metre kadar bir yere koruma özelliğine sahiptir. Bu sebeple büyük alanlar için çok idealdir. Ataşehir çift açılır mafsallı tente modelleri teras ve bahçeler içinde son derece ideal bir tercih olacaktır. Büyük bir bahçesi olan kişiler oturma alanı oluşturabilmek adına çift açılır mafsallı tente modellerini tercih ederek istedikleri alanı elde etmiş olurlar. Aynı zamanda hem yazın hem de kışın kullanıma uygun olduğu için bahçeler için son derece ideal bir tercih olmaktadır.Çift Açılır Tente - İstanbul Tente Modelleri ve Fiyatları

Çift Açılır Mafsallı Tente Modellerinin Avantajları

Çift açılır mafsallı tente modellerinin en büyük avantajlarından biri 36 metrekareye kadar geniş bir alanı koruma özelliğine sahip olmasıdır. Mafsallı tente modelleri alüminyumdan yapıldığı için patlama gibi bir durum söz konusu olmaz. Aynı zamanda destekleyici maddelerinde bulunmasından kaynaklı olarak sağlam bir iskelet yapısına sahiptir.

Böyle de uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlamak mümkün olacaktır. Çift açılım mafsallı tente modellerinde genellikle kaliteli kumaşlar tercih edildiği için kumaş deformasyonu gibi problemler ortaya çıkmaz. Büyük alanları bulunan kişilerin kullanımı için son derece ideal tente modellerinden biridir.

Çift Açılır Tente Fiyatları

Çift açılır tente modelleri pek çok farklı fiyat ile karşımıza çıkmaktadır. Tercih edilen kumaş kalitesine ve kumaş üzerinde yer alacak olan desenlere bağlı olarak fiyatta değişim söz  konusu olacaktır. Aynı zamanda iskelet yapısında kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olarak da fiyatta değişim söz konusudur. Çift açılır mafsallı tente modellerinin boyutu da fiyatı etkileyen hususlar arasında yer almaktadır. Ataşehir çift açılır mafsallı tente her bütçeye uygun olacak şekilde tente modelleri üretmektedir. Çift açılır mafsallı tenteler ile ilgili firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?