İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Ataşehir Çift Açılır Mafsallı Tente

Ataşehir Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift açılır mafsallı tente daha çok geniş yerleri güneşten koruma ve yağmur gibi durumlardan kollama gereği kullanılır. Çift tarafa açılabilir olması özelliği nedeni ile 2 metreden 7 metreye kadar koruma ve kollama görevi görebilir. Mafsallı model 2 tentenin bir araya gelmesi ile meydana gelir. Genellikle bu sistem el ile açılıp kapanabilen bir mekanizma ile çalışır. […]

Çift açılır mafsallı tente daha çok geniş yerleri güneşten koruma ve yağmur gibi durumlardan kollama gereği kullanılır. Çift tarafa açılabilir olması özelliği nedeni ile 2 metreden 7 metreye kadar koruma ve kollama görevi görebilir. Mafsallı model 2 tentenin bir araya gelmesi ile meydana gelir. Genellikle bu sistem el ile açılıp kapanabilen bir mekanizma ile çalışır. Fakat kişinin isteği üzerine tente için otomatik açılır kapanır bir sistem eklenip bu iş daha kolay bir hale getirilebilir.

Genellikle tek parça olarak 7 metre genişlik ve 7 metre uzunluk olarak üretim sağlanır. En uzun metre boyu budur ve başka ölçüsü yoktur. Bu uzunluk ve genişlik boyu da kullanılacak olan yer için gayet iyi ve idealdir. Bu ürün bir yere sabit bir şekilde montajlanabilir veya tekerlekli özelliği sayesinde istenilen yere götürülebilir. Aynı zamanda kapatıldığı takdirde kullanılmayacağı zaman tekerleklerin olmasıyla kenara bir yere kaldırılabilir. Bu nedenle mafsallı tente için Ataşehir çift açılır mafsallı tente gibi bir firmadan destek alınabilir.

kavacık tente branda mafsallı tente 02164308060-05321536911 - Branda ve Tente

Tente Nedir?

Yağmur, güneş ve rüzgâr gibi iklim ve hava şartlarından korumaya yönelik kumaş, bez ve branda gibi malzemeler kullanılarak yapılan ürünlerdir. Bunun yanı sıra birçok tente çeşidi bulunmaktadır. Bu nedenle Ataşehir çift açılır mafsallı tente firmasından çeşitlere bakılabilir. Rulo tente, katlamalı tente modeli ve açıp, kapatmalı tente modelleri bulunmaktadır. Nereye hangi model uygun olursa o model seçilip ebatlarına göre yaptırılabilir.

Genellikle bu ürün çadır gibi veya güneşlik gibi bir etkiye sahiptir. Öncelerden çadır, bez ve branda gibi malzemeler ile üretilirken günümüzde artık daha gelişmiş bir fonksiyonel kullanım detayları ile üretilmeye başlamıştır. Günlük hayatta ise en çok işletmeler tarafından kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Restoran, otel, kafe, çay bahçesi ve etkinlik yerlerinde açık veya kapalı her yerde fazlasıyla talep görüp tente sistemleri kullanılabilir.

Çeşitlerine Göre Tente Kullanım Alanları

Mafsallı tente modelleri genel olarak mağazalar ve işletme gibi yerlerde kullanılabilen bir üründür. Tente modeli çevirme kolu sayesinde açılıp kapanabilir. Fakat istenilirse motor da taktırılabilir. Aynı zamanda çift mafsallı tente ev tipi modelleri ile de pek çok kullanım özelliği taşır. Bu nedenle Ataşehir çift açılır mafsallı tente gibi bir firmadan yardım alınabilir.

Sabit tente modelleri ise daha çok pencere, balkon, teras ve dükkanların ön tarafları için kullanılan tente çeşitleri arasında yerini alır. Pergola sistemleri ise en çok çay bahçeleri, restoran, kafe, havuz başı gibi yerlerde katlanabilir ve ışıklı sistem nedeniyle çok ilgi gören ve kullanılan bir üründür. Diğer tente modellerine ve pergola tente modeline motor eklenerek kullanılabilir bir hale getirilmesi oldukça mümkündür.

Bu nedenle de motorlu tente modelleri olarak da adlandırılabilir. Kumanda panelleri ya da uzak kumanda sistemi sayesinde kolay ve rahat bir kullanım sağlayan sistemlerdir. Körüklü tente modeli ise en çok dekoratif olarak kullanım sağlayan bir üründür. Bu tente modeli en çok butik, mağaza, işletme, otel tasarımları gereği, balkon ve pencerelerde kullanım sağlayan bombeli bir tasarım ile ön plana çıkan bir üründür.

Karpuz model olarak bilinen körüklü tente çeşidi genel olarak manuel bir şekilde kullanım sağlar. Kasetli tente modeli ise dükkân gibi yerlerin vitrinleri için üretilen bir üründür. Ön cepheyi korumak amaçlı kullanılır. Ev tipi sistem modellerinde, balkon ve pencerelerin üst taraflarını korumak amaçlı kullanılır. Çift açılır tente modeli ise daha çok kapsamlı yerlerin kullanımı için kullanılan, her iki tarafa da aynı ebatta açılan sistemlerdir. Kafe, okul, cami, otel ve restoran gibi yerlerde kullanılır. Manuel yada motorlu olarak tasarlanabilir.

Çiçek Tente – Branda, Tente Sistemleri

Çift Açılır Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir?

Eğim açısı genellikle 0 ve 45 derece göre ayarlanabilir, alüminyum profil içermektedir, alüminyum enjeksiyon döküm parçaları ile bir araya gelerek oluşur, alan olarak 49 metre karelik bir yeri korur, tabla yeri ya tekerlekli ya da sabit bir şekilde ayarlanabilir.

Ön ve arka tarafa da aynı ebat ölçüleri ile açılım sağlar, rüzgâr ve güneş sensoru bulunmaktadır, çift açılır tente modeli için kasetli tente de tercih edilebilir, kumaş için farklı renkleri bulunmaktadır. Kumaşı solma, yıpranma ve ağarma gibi etkiler göstermez. Oldukça sağlam ve dayanıklı bir üründür. Bu nedenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?