İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Ataşehir Dekoratif Sabit Tente

Ataşehir Dekoratif Sabit Tente

Ataşehir dekoratif sabit tente modelleri ile karşımıza çıkan firmalardan biridir. Tente modelleri dış mekânın korunmasına yardımcı olan sistemlerdir. Sadece koruma amaçlı değil bazı zamanlarda da dekor amaçlı olarak karşımıza çıkıyor. Tente modellerini tercih ederken dış mekân ve sokak ile uyumlu olan modelleri tercih etmeye dikkat etmek gerekir. Son zamanlarda ülkemizde tente modellerine olan ilginin artması ile […]

Ataşehir dekoratif sabit tente modelleri ile karşımıza çıkan firmalardan biridir. Tente modelleri dış mekânın korunmasına yardımcı olan sistemlerdir. Sadece koruma amaçlı değil bazı zamanlarda da dekor amaçlı olarak karşımıza çıkıyor. Tente modellerini tercih ederken dış mekân ve sokak ile uyumlu olan modelleri tercih etmeye dikkat etmek gerekir. Son zamanlarda ülkemizde tente modellerine olan ilginin artması ile birlikte daha çeşitli modellerin karşımıza çıkması söz konusu oluyor. Sabit dekoratif tente modelleri birbirinden farklı renk ve modeller bulunduruyor. Böylece her mekâna uygun olacak dekoratif sabit tente modellerine erişmek mümkün oluyor. Dekoratif sabit tente tercih ederken dayanıklı ve kullanışlı olmasına dikkat etmek gerekiyor. Özellikle kumaş kalitesine çok büyük bir özen göstermek gerekiyor. Yıllar içerisinde deforme olmaması adına kaliteli kumaşlar tercih edilerek uzun yıllar kullanma imkânı bulmak mümkün olacaktır.

Dekoratif Sabit Tente Nedir?

Çeşitli alanlarda dekor amaçlı olarak kullanılan tente modellerine dekoratif sabit tente adı veriliyor. İşlevinden daha çok görüntü olarak ön plana çıkan modeller olmaktadır. Son yıllarda dekoratif sabit tente kullanımı büyük bir artış gösteriyor. Dekoratif sabit tente modelleri üzerine firmanızın ya da işyerinizin logosunu bastırarak ücretsiz bir şekilde reklam yapma imkânı da bulabiliyorsunuz. İnsanların daha çok dikkatini çekmek ananı dekoratif sabit tente modelleri tercih ediliyor. Fransa gibi ülkelerde çok fazla ön plana çıkan bu modeller ülkemizde de son yıllarda büyük bir artış gösteriyor. Pek çok alanda kullanımı mümkün oluyor. Hareketsiz bir yapıya sahiptir. Sabit bir mekanizmaya sahip olmasından dolayı bakımının ve temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekiyor. Açılır kapanır motorlu tente sistemleri açılıp kapanma esnasında kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir. Fakat bu tente modellerinde öyle bir durum söz konusu olmadığı için düzenli olarak temizlenmesi şarttır.

Dekoratif Sabit Tente Kullanım Alanları

Dekoratif sabit tentenin kullanım alanları pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Bunlardan bir tanesi evlerin dış cephesinde pencere önlerine ya da balkonlara kullanım şeklidir. Dışarıdan son derece sevimli ve havalı bir görüntü elde etmek mümkün oluyor. Aynı zamanda güneş ışınlarına ve yağmur sularını engelleme özelliğinden kaynaklı olarak da pencere önlerine çok sık tercih ediliyor. Ataşehir dekoratif sabit tente pencere önleri için özel tenteler üretiyor. Diğer bir kullanım alanı ise market ve manav önleri oluyor. Bu alanlarda Dış cephede bulunan malzemelerin güneş ışınlarından ve yağmur sularından etkilenmemesi için ve güzel bir görüntü ortaya çıkarmak için tercih ediliyor. Kafe ve restoran pencerelerinde ya da kapılarında çok fazla tercih edilen modellerden bir tanesidir. Mekânın çok daha havalı görünmesine yardımcı olduğu için insanların dikkatini çekmek söz konusu oluyor. İşyeri ve otel gibi alanlarda da çok fazla tercih ediliyor. Fakat bu modelleri tercih ederken kumaş rengine ve desenine dikkat etmek gerekiyor. Iç mekân ile uyumlu bir renk ve desen seçmek son derece önemlidir.

Dekoratif Sabit Tente Yapımı

Mekân önüne dekoratif sabit tente yaptırmak isteyen kişiler ilk olarak ölçülerini alıp daha sonra kumaş desenine karar verdikten sonra yaptırma işlemine başlayabilir. Tercih edeceğiniz kumaşın kaliteli olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Aynı zamanda baskı türüne ve baskı kalitesinde de karar verdikten sonra firmaya önerilerinizi sunmamız gerekiyor. Uygun ölçüde hazırlanan tente modelleri çok kısa bir süre içerisinde monte edilir. Yamuk bir şekilde monte edilmediğinde dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde görsel bir kirlilik ortaya çıkabilir. Aynı şekilde ölçüleriniz dâhilinde yapılıp yapılmadığına da dikkat etmeniz gerekiyor. Kısa bir süre içerisinde hazırlanıp monte işlemi gerçekleşen sistemlerden bir tanesidir.SABİT DEKORATİF TENTE - Prime Tente

Dekoratif Sabit Tente Fiyatları

Dekoratif sabit tente fiyatları tercih edilen modele ve desene bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Pek çok farklı renk ve desen yelpazesi bulunduğu için her zevke uygun olacak bir tercih yapmak mümkün olacaktır. Tercih edilen kumaşın ve iskelet sisteminin kalitesine bağlı olarak fiyatta değişim söz konusu olur. Ataşehir dekoratif sabit tente her bütçeye uygun olacak modeller bulunduruyor. Sabit bir yapıya sahip olduğu için daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Motorlu ve açılır kapanır olan sistemler daha yüksek fiyatlı olmaktadır. Aynı zamanda genellikle pencere üstlerine yapıldığı için küçük bir alan için tercih ediliyor. Bu durumda fiyat azalması yaşatan durumlardan biridir. Sabit dekoratif tente ile ilgili firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?