İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Ataşehir Elle Açılır Tente

Ataşehir Elle Açılır Tente

Günümüzde her şeyin gelişmesiyle beraber tente modelleri de oldukça değişip farklı tarzda ürünler üretilmeye başlamıştır. Bu yüzden tente modelleri sadece yağmurlu havalarda kullanılmayıp, güneşli bir havada da kullanılmaya başlamıştır. Kişilerin özel isteği doğrultusunda tente modelleri hazırlanıp en çok büfe, market, bakkal ve mağaza gibi kullanılması gereken her yerde kullanılarak kişiler için oldukça kullanışlı bir sistem […]

Günümüzde her şeyin gelişmesiyle beraber tente modelleri de oldukça değişip farklı tarzda ürünler üretilmeye başlamıştır. Bu yüzden tente modelleri sadece yağmurlu havalarda kullanılmayıp, güneşli bir havada da kullanılmaya başlamıştır. Kişilerin özel isteği doğrultusunda tente modelleri hazırlanıp en çok büfe, market, bakkal ve mağaza gibi kullanılması gereken her yerde kullanılarak kişiler için oldukça kullanışlı bir sistem oluyor.

Tente Kalitesi

Her tentenin kendine göre kullanıldığı malzeme farklı olabilmektedir. Bu yüzden tentenin yalıtımlı olması oldukça önemli bir husustur. Ataşehir elle açılır tente gibi birçok tente modellerinin bulunmasından ötürü tentenin kalite durumunda sizin seçmek istediğiniz tentenin kalite durumuna göre farklılık gösterebilir.

Bu nedenle günümüzde en çok hangi tente modelleri kullanılmalıdır ve hangisi daha kalitelidir, ne gibi modelleri bulunur ve ne tür avantajlar sunar, bunun gibi her türlü durumlar incelenmelidir. Tentenin kalitesini iki durum belirlemektedir. Birincisi tente için kullanılan malzeme ve diğeri ise tente de ne gibi özellikler bulunur. Bu yüzden tente alacak olan kişilerin bu iki durumu göz önünde bulundurup ona göre seçim yapması gerekir.

Çiçek Tente – Branda, Tente Sistemleri

Tente Özellikleri Nelerdir?

Genellikle tente alacak olan kişinin tenteyi nasıl bir mekân için seçmek istediğine bakmak gerekir. Bu yüzden Ataşehir elle açılır tente firması olarak en uygun görülen tenteler sunulur. Bunun sebebi ise tentenin rahat, kolay ve pratik bir şekilde kullanılması mekân için çok önemli bir durumdur. Bu yüzden ani bir yağmur sonucu veya fırtına sonucu hemen kapanacak olan bir tente çok önemli bir konudur.

Aynı zamanda tenteler özelliklerine göre otomatik tente ve kumandalı tente olmaktadır. Bu tür özellikler nedeni ile kullanım açısından da oldukça avantaj sağlamaktadır. Bu sebeplerden dolayı tente seçerken sizin için en çok hangi model daha avantajlı, hangisi daha kullanışlı ve hangisinin daha çok özelliği bulunuyor ona göre seçim yapabilirsiniz.

En Çok Kullanılan Tente Çeşitleri

Çok fazla tente çeşidi ve modeli bulunduğundan dolayı tente alacak olan kişiler kullanabileceği bir modeli seçmektedir. Fakat en çok kullanılmakta olan tente modeli ise; mafsallı tenteler, otomatik raylı tenteler, körüklü tenteler, yarasa ve çift açılabilen tenteler olarak belirtilmektedir. Tentelerin özelliklerine göre bahsedilecek olursa en çok raylı tenteler kafelerde kullanılmaktadır.

Tamamıyla üst tarafı kapattığı için çok kullanışlı olduğundan dolayı bu tente modeli tercih edilir. Bunun yanı sıra tente kumanda ile kontrol edilip açılıp kapanabilir. Mafsallı tenteler ise motor gücü yardımı ile çalışıp açılıp kapanan bir modeldir, körüklü tenteler ise daha çok eski modele benzemektedir. Yalnız körüklü tente modeli en çok balkonlarda kullanım sağlamaktadır.

Yarada tenteli model de yarasaya benzediği için bu adı almıştır. Fakat bu ürün çok kullanışlıdır. Sabitlendiği yerden kaldırılması biraz zordur. Çift açılır tente modeli de orta bölümünde demir bulunan ve çadır şekline benzeyen üçgen bir yapıyı andıran tentedir. Özellikle kullanıldığı yerler kafe gibi yerlerdir ve oldukça kullanışlıdır.

Tenteler Ve Özellikleri

Tentenin kullanılmasındaki en büyük etken yağmur, fırtına ve güneş gibi durumlardan korunup kollamaya çalıştığı içindir. Birçok farklı tarz ve modelde ürün çeşidi olsa da hep aynı amaç için kullanılır. Bu ürünler daha çok çay bahçesi, kafe, iş yerlerinde, ev ve evin bahçesinde kullanım sağlayan ürünlerdir. Genel olarak şemsiye gibi aynı görevi görmektedir.

Birçok farklı çeşit ve malzemeler ile tente yapılabilir. Fakat kullanılan malzemelerin en iyi olması sebebi ile tenteler bu durumda Ataşehir elle açılır tente gibi işin ehli olan kişilere sorulmalıdır. Çünkü tente yapımı konusunda tecrübeli ve uzman olan kişiler tente yapımı için her konuda daha iyi  bilgiler bilerek bütün gerekli olan bilgileri aktarır.

Yarasa Tente, Yarasa Çadır, Yarasa Branda, fiyatları, Modelleri

Tente Fiyatları Nelerdir

Tentenin nereye yapılacağı ve nasıl bir model tercih edileceği konusunda fiyatlarda değişebilmektedir. Bu nedenle hangi şekilde ve modelde tente istiyorsanız fiyatını ona göre öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz modelin bütün özellikleri hakkında size bilgi verilecek ve ona göre fiyat belli olacaktır. Siz tente modelinin özelliği fazla olsun, sağlam ve kullanışlı olsun isterseniz fiyatı biraz pahalı olabilir. Bu nedenle tüm bu konular hakkında firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?