İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Ataşehir Forklift Brandası

Ataşehir Forklift Brandası

İş makinaları içinde en çok kullanılan makinalardan birisi de forkliftlerdir. Sürücünün olduğu kısmı kapatmayı sağlayan forklift branda sayesinde, sürücü çevresel faktörler ve toz gibi zararlı maddelerden korunur. Fermuar mekanizması sayesinde kolaylıkla açılıp kapanan Ataşehir forklift brandası, şeffaf brandadan yapılır. Sürücünün görüş açısında olan ön taraf ise camdan yapılır. Bu brandalar üretilirken, sürücünün görüşünün kaliteli olması çok önemlidir özellikle, […]

İş makinaları içinde en çok kullanılan makinalardan birisi de forkliftlerdir. Sürücünün olduğu kısmı kapatmayı sağlayan forklift branda sayesinde, sürücü çevresel faktörler ve toz gibi zararlı maddelerden korunur. Fermuar mekanizması sayesinde kolaylıkla açılıp kapanan Ataşehir forklift brandası, şeffaf brandadan yapılır. Sürücünün görüş açısında olan ön taraf ise camdan yapılır.

Bu brandalar üretilirken, sürücünün görüşünün kaliteli olması çok önemlidir özellikle, koruma amaçlı yapılır. Genelde ağır yükler taşındığı için, branda daha sağlam ve dayanıklı olur. Ölçüsü alınarak ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilen bu branda çeşidi, uzun yıllar kullanılabilir. Bakımı ve kullanımı kolaydır. Ön kısımda olan cam alan, genel de PVC den üretilir. Dışarıdan gelecek her türlü tehlikeyi önler.

Forklift Brandası Nasıl Üretilir?

Forklift makinesi, bilindiği üzere ağır malzemeleri taşımak için kullanılır. Bundan dolayı üretim yapılırken, en çok dikkat edilen nokta, brandanın yırtılmayacak şekilde dayanıklı olmasıdır. Kullanılan fermuarlar iyi monte edilir ve sağlam ürünlerdir. Kolay açılıp, kapanması sayesinde fonksiyonel brandalar arasında yer alır. Ataşehir forklift brandası, makineye yüksek bir ısı kullanılarak yapıştırılır. Aynı zamanda olumsuz hava koşullarına karşı da koruyucu özelliği vardır. Branda hem sürücüyü olumsuz etkilerden korur, hem de forklift makinesinin orijinalliğini bozmaz. Makina bu sayede kolay kolay kirlenmez. Forklift brandası yaklaşık olarak, bir saat için de araca monte edilir. Teslimat yapılamadan önce, mutlaka test edilir.

Forklift Brandasının Özellikleri Nelerdir?

 • Genelde şeffaftır. Koruyuculuğunun dışında ısı yalıtımı da sağlar.
 • Hava koşullarına ve dış faktörlere karşı dayanıklıdır.
 • Şeffaf kumaştan yapıldığı için, iç ve dış alanı rahatça gösterebilir
 • Montajı kolay ve kullanımı pratik olan bir üründür.
 • PVC malzeme kullanılırsa, dayanıklılığı arttırılır.
 • Fiyatı olarak ekonomiktir. Herkese uyacak bir maliyette üretilebilir.
 • Toz ve nemi engeller.

Forklift Brandası Neden Tercih Edilir?

Şeffaf malzemeden üretilen forklift brandasının tercih edilme sebebi, koruma ve ısı yalıtımı sağlamasıdır. Aynı zamanda sürücüleri kimyasal maddelerden ve tozdan korur. Dört mevsim kullanışlıdır ve pek çok amaçla kullanılabilir. Ürünler TSE onaylı olarak, satışa sunulur. Piyasa fiyatları baz alınarak, bir fiyat çeşitliliği oluşturulur. Ürünün temizliği ve bakımı da son derece kolaydır. Genelde kuru temizleme şirketlerinin kullandığı, sprey temizleme malzemeleri kullanılır. Forklift brandasına bu ilaç sıkılır ve bir bez yardımı ile silinir. Çok kirli olacağı için, bez sıklıkla değiştirilmelidir. İkinci aşamada deterjanlı bir ürünle fırçalanır ve tamamen kirden arındırılır. Son olarak durulanır. Cam kısmının sık sık temizlenmesi, görüş açısını daha kaliteli bir hale getirir. Ekstra bir bakım istemeyen bu branda modeli, en çok pratik avantajlarından dolayı talep görür.

Forklift Branda Nasıl Avantajlar Sağlar?

Forklift brandanın pek çok rengi ve modeli bulunur. En önemli özelliği, dışarıyı net olarak görebilmektir. İş makinelerde en çok buna dikkat edilir. Pimapen ve cam yapısına uygun bir modeldir. Genel de kolaylık sağlaması için fermuar kullanır ama, bütçeye göre halka takılarak, perde şekilde de üretilebilir. Su, dolu, kar, yağmur, toz ve çamur gibi etkenlerden korur. Bu sayede sürücü rahat çalışır. Soğuk mevsimler de içeriyi ısıtacağı için, daha konforlu bir alan sağlar. Ataşehir forklift branda elektrik sistemini de korumaya alacağı için, yüksek harcama ve maliyeti ortadan kaldırır. Sağlıklı bir çalışma imkânı sağlayan bu brandalar, en kötü şartlar düşünülerek üretilir. Garantili ürünlerdir.

Forklift Branda Fiyatları Nelerdir?

Forklift brandalar, kullanım şekli, makina ya da kullanılacak malzeme kalitesine göre fiyatlandırılır. Kullanılan materyaller ve mekanizmada, fiyatı etkileyen kriterlerden biridir. Bu branda modelleri hem sağlık açısından, hem de çalışma açısından verim sağladığı için, yapımında kullanılan malzemeler, mutlaka üst düzey kaliteli olmalıdır. İşçilik ön planda tutulduğu için, montajı yapan personel için de ayrı bir ücret ödenir. Büyük işletmeler toplu branda siparişi verdiği zaman, fiyatlar, tek bir branda fiyatına göre, daha uygun olur. Müşteriler için, en uygun fiyat seçenekleri sunulur.

Forklift branda yaptırılmak istenen firmaya, makinanın ölçüleri bildirildikten sonra, kumaşın metresine göre, net bir fiyat belirlenir. Müşteri fiyatı kabul ederse, kısa bir süre içinde imalat tamamlanır. Sizde firmamızı arayarak, hizmet ve bilgi alabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?