İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.436,0600
 • EURO
  $1,0790
 • ALTIN
  $48.057,2700
 • BIST
  $180,5000
Ataşehir Kamyonet Tentesi

Ataşehir Kamyonet Tentesi

Tente sistemleri genellikle rüzgar, yağmur ve güneş gibi hava olaylarından korunmak için üretilip kullanılır. Tentenin en önemli amacı güneşten ve yağmurdan korunmak içindir. Zaman içerisinde kaliteli kumaşlar ve sistemler kullanılarak dış etkilere karşıda korunabilecek tente sistemleri üretilmeye başlamıştır. Çok farklı çeşitlerde tente modelleri bulunur. Bu tente tipleri hem ev tipi olurken hem de endüstriyel olarak […]

Tente sistemleri genellikle rüzgar, yağmur ve güneş gibi hava olaylarından korunmak için üretilip kullanılır. Tentenin en önemli amacı güneşten ve yağmurdan korunmak içindir. Zaman içerisinde kaliteli kumaşlar ve sistemler kullanılarak dış etkilere karşıda korunabilecek tente sistemleri üretilmeye başlamıştır. Çok farklı çeşitlerde tente modelleri bulunur. Bu tente tipleri hem ev tipi olurken hem de endüstriyel olarak kullanım sağlar.

Ev tipi tente modelleri en çok evlerin balkon ve veranda yerlerinde ve çatılarında kullanılır. Endüstriyel anlamda üretilen tente modelleri ise işletmelerin ön tarafında ya da yan tarafında bulunan bahçe kısımlarında, mağazalarda ve butiklerde kullanım sağlar. Tentenin oluşmasını sağlayan parçalar ise sağlam ve dayanıklı bir kumaş, demir ya da ahşap aparat malzemeleridir.

Tente Çeşitleri

Farklı alan yerlerinde kullanılan tente sistemlerinin aynı zamanda araç üzerinde kullanılabilecek olan modelleri de bulunur. Kamyonet tentesi denilen sistem de bunlardan biridir. Özellikle en çok nakliye konusunda kamyonet araçlarından yardım talep edilir. Kamyonetler ise eşyaları bulunduğu yerden başka bir yere taşımak amacı için çok aktif bir şekilde tente sistemini kullanır. Kamyonetler yolculuk sırasında bazı durumlarda güneş, yağmur ve rüzgar gibi etkenlere maruz kalabilir.

Bu hava şartlarına karşı eşyaları koruyabilmek için ek aparatlardan yardım alınması gerekir. Ataşehir kamyonet tentesi ise bunlardan bir tanesi olarak işlev sağlar. Kamyonetlerin üst kısmına tamamen gerilerek serilen bu tente sistemleri eşyaları her türlü hava şartlarına karşı koruma görevi görür.

Kamyonet Tentesinde Kullanılan Kumaş

Tente sistemleri kullanım sağlayacağı yer ve duruma göre oldukça kaliteli ve sağlam kumaşlardan üretilir. Özellikle kamyonet tentesi modelleri montaj ve de montaja maruz kalacağından dolayı sağlam kumaştan ve montaj aparatlarının kullanılmasıyla oluşturulur. Tente kumaşları genellikle pamuk, akrilik iplik, polyester iplikten hazırlanır. Tenteleri monte edilebilmek amacıyla demir ya da alüminyum aparatlar kullanılmaktadır. Kamyonet tentelerinde ki en önemli özelliklerden biri ise tente sisteminin daha sonra sökülebilir ve takılabilir bir düzeneğe sahip olmasıdır.

Bu durumda ihtiyaç duyulmadığı zaman tente sistemi kolayca sökülerek sökülme durumundaki kolaylıkla da çıkarılıp, katlanarak kenara kaldırılır. Kamyonet tentesi yaptırmak isteyen kişilerin beklediği bir diğer önemli unsur ise alınan ürünün araca monte edilme işlemini firma tarafından yapılmasını istemektir. Ataşehir kamyonet tentesi firması montaj işleminde müşterinin uygun olduğu her vakitte yardım ederek tente sistemini araca dizayn eder. Kamyonet tentesine ihtiyacınız olduğu her vakit bu işi yapan firma ile iletişime geçerseniz herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan istediğiniz her türlü tente çeşidine sahip olabilirsiniz.

Kamyonet Tentesi İçin Montaj Desteği

Tente sistemlerini taşımak ve kurmak ne kadar kolay olsa da kamyonet tentesi ürünleri için daima Ataşehir kamyonet tentesi firması olarak montaj desteği uygulanır. Ürünü satın aldıktan sonra uygun bir zamanı bildirmeniz durumunda kamyonetlerin üzerine montaj işlemlerini uygulamak üzere hizmet verilir.

Oldukça kaliteli kumaş kullanımı ile kesinlikle kumaş montaj sırasında ve daha sonraki kullanım aşamasında yırtılma, yıpranma ve delinme gibi durumlara maruz kalmaz. Bu sebepten dolayı çok uzun süreli olarak kullanım avantajı sağlar. Tente alanında bütün kalite standartları bünyesini barındıran firma ile ürünler en iyi şekilde hazırlanıp sizlere sunulur. Merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz her konu hakkında firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Kamyonet Tentesi Fiyatları Nedir?

Her kamyonetin boyutu ve ebatı farklı olduğu için tente sistemlerinin fiyatı da ona göre farklılık gösterir. Bunun yanı sıra kullanılan tente sisteminin kalitesi de önemli bir durumdur. Tente sistemlerinin kumaş yapısı çok dayanıklı ve sağlam olduğu için oldukça avantajlı olur. Bu nedenle istenildiği zaman çıkarılıp istenildiği zaman takılabilir. Araç modelinize göre bir tente modeli yaptırmak istediğinizde iyi bir firma ile iletişime geçip ona göre bir fiyat alabilirsiniz.

Size cazip ve uygun olan bir tente modelini kullanmanız çok mümkün olur. Özellikle eşya taşıma sırasında herhangi bir zarara ve hava şartlarına karşı koruma sağlayan tentesistemleri çok elverişli ürünler olup birçok kişi tarafından tercih edilir. En çok da bu sitemden nakliye işi yapan firmalar yararlanır. Böyle bir üründen faydalanmak isterseniz gönül rahatlığı ile firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?