İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Ataşehir Karavan Brandası Modelleri

Ataşehir Karavan Brandası Modelleri

Ataşehir karavan brandası modelleri açısından farklı ebat ve renk seçeneklerine sahiptir. Karavan kullanımı son zamanlarda yükselen bir ivme çizmektedir. Bunun en önemli nedeni yaşanan salgınlardan ötürü, özgürce ve güvenle tatil imkânı sunmasıdır. Karavanların, toplu tatil anlayışından uzak olması, sağlık açısından da tercih edilmesini sağlamıştır. Ayrıca, diğer tatil seçeneklerine nazaran karavan tatili son derece uygun maliyetli olacaktır. […]

Ataşehir karavan brandası modelleri açısından farklı ebat ve renk seçeneklerine sahiptir. Karavan kullanımı son zamanlarda yükselen bir ivme çizmektedir. Bunun en önemli nedeni yaşanan salgınlardan ötürü, özgürce ve güvenle tatil imkânı sunmasıdır. Karavanların, toplu tatil anlayışından uzak olması, sağlık açısından da tercih edilmesini sağlamıştır. Ayrıca, diğer tatil seçeneklerine nazaran karavan tatili son derece uygun maliyetli olacaktır. Karavanı tercih edenlerin en önemli sorunlarından bir tanesi de araçların hava koşullarından korunması olacaktır.

Açık havada ve tabiatın içerisinde kalan karavanlar, temizletilme ihtiyacı doğururlar. Ayrıca, tatile gidilmediği dönemlerde açık otoparklarda kalan karavanların dolu ve kar gibi hava koşullarından olumsuz yönde etkileneceği bir gerçektir. Kötü hava koşullarından etkilenecek olan karavanların maddi hasar ihtimaline karşı, kaliteli brandalarla kapatılması son derece önem taşır. Bu sayede kaporta boyalarının aşınması ve kirlenme gibi durumlarına karşı önlem alınmış olacaktır.

Karavan Brandalarında Kaliteli Modeller

Ataşehir karavan brandası modelleri içerisinde kaliteli branda örtüleri yer almaktadır. Karavan brandalarından beklenen, hava koşullarına karşı dayanıklılık ve nem gibi oluşumları içine geçirmeyecek özellikler olmalıdır. Brandaların ne çok ince ne de gereğinden kalın olması istenen özelliklerden değildir. Kalite kontrol standartlarına göre birtakım uygunluk testlerinden geçmiş olan brandaların alınmış olması önerilir.

Kurumsal firmalar gerek üretim gerekse de satış işletmeleri olsun satacakları ürünlerde kalite standartlarına uygunluğa önem vereceklerdir. Karavan ebatları farklı ölçülerde olacağından üzerine serilecek brandaların da farklı ölçülerde olmaları beklenir. Zengin renk seçenekleri ve farklı ölçülerin bulunduğu satış firmalarından branda temin edilmesi önerilir.

Brandaların Yaşam Alanlarında Kullanım Maksatları

Ataşehir karavan brandası modelleri açısından her beğeniye uygun model içeriklerine sahiptir. Brandaların yaşam alanlarında kullanım amaçları da çok çeşitlidir. Gıda sektöründe, ürünlerin satış tezgahlarında sergilenmesi amacıyla kullanılırken, nakliyecilikte farklı bölgelere ulaşım amacıyla da kullanılmaktadır. Eşya ya da gıda maddesi nakliyesinde nakliyat araçlarının üzerinin örtülmesinde hava koşullarına dayanıklı olan brandaların kullanılması önerilir.

Bu sayede, ürün bozulmadan, eşyalar da hasar almadan ilgili yere nakliyesi gerçekleşmiş olacaktır. Brandaların yaşam alanlarında bir diğer kullanım alanları da kamelya gibi bahçe tasarımlarında bulunur. Kamelyaları tenteler ile kapatarak kış bahçesi tasarımlarına da dönüştürmek son derece kolay olacaktır. Tente ve brandalar birbirini tamamlayan dış ortam muhafazalarıdır. Gerek sanayi ve tarımda gerekse de yaşam alanlarının düzenlenmesinde kullanımı tercih edilen örtülerdir.

Tentelerde Dekoratif Unsurlara Yer Verilmesi

Tenteler dekoratif amaçlı da kullanılan dış ortam muhafazalarıdır. Evlerin pencerelerinde ya da balkonlarda şıklıkları ile ortama artı değer katan unsurlardır. Körüklü tenteler, kavis ve yarım daire şeklinde olan tasarımları ile alışveriş mağazalarının vitrinlerinde dekoratif unsurlar sunacaktır. Lokanta, kafe ve marketlerde müşteriye hoş görünen sıcak tasarımlar olarak öne çıkmaktadır.

Tentelerin dekoratif olmalarının yanı sıra dış ortamdaki olumsuz hava koşullarına karşı koruyuculuk özellikleri de ön plandadır. Mafsallı tenteler, balkon ve teraslarda tercih edilirken, düz ve pergola sistemler de evlerde ve lokanta gibi iş yerlerinde kullanılırlar. Mafsallı tenteler, çelik sistemleri ile rüzgâra karşı koruyucu özellikte tasarımlardır. Hava koşullarına açık olan teraslarda akrilik olan dayanıklı kumaş tasarımları son derece önem kazanır.

Farklı ebat ve renklerde de yer alan tentelerin yaşam alanlarına yakışan modellerde seçilmesi önerilir. Bu konuda uzman firmalardan destek alınması ve ortama uygun özellikte tentelerin seçilmesi son derece önem taşır.

Kurumsal Firmaların Sunduğu Hizmetler

Kurumsal firmaların sunacağı hizmetlerin başında, ücretsiz keşif hizmeti gelecektir. Tente yaptırmak ya da branda almak isteyenler için ortama uygun özellikte ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Bu konuda kurumsal firmalar, tente yaptırılacak yere keşif ziyareti düzenleyerek, hizmet alacak olan kişilere doğru bilgilendirme yapacaklardır.

Firmamız, kurumsal firmalar arasında yer alan ve müşteriyi doğru bilgilendiren profesyonel işletmelerin başında gelir. Kurulum hizmetinin yanında gerektiği durumlarda teknik servis hizmeti de verilecektir.

Büyük Alanlar İçin Önerilen Tenteler

Firmamız büyük alanlar için çadır tenteleri önerecektir. Fuar gibi geniş katılımlı yerler için önerilen çadır tenteler, spor tesisleri ile çocuk etkinlik alanlarında da kullanılır. Karavan brandasının yanı sıra her cins branda ve farklı özellikte tentelerin de satış hizmetini sunmaktayız. Kaliteli malzemeleri ve zengin içerikleri ile firmamızdan hizmet alınması önerilir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?