İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Ataşehir Karpuz Tente

Ataşehir Karpuz Tente

Çeşitli dış faktörlerden ve hava şartlarından korunma amaçlı üretilen tente modelleri, temel kullanım amacı, güneşlik olan ürünlerdir. Eski dönemler de çadır ya da bez gibi ürünlerle güneşlik alanlar sağlanmaya çalışılmıştır. İlerleyen teknoloji ile birlikte, tente üretimleri de modernleşmiş ve popüler hale gelmiştir. Günümüzde hem evler de hem de işyerlerinde kullanılan tente sistemleri, hem kullanışlı hem […]

Çeşitli dış faktörlerden ve hava şartlarından korunma amaçlı üretilen tente modelleri, temel kullanım amacı, güneşlik olan ürünlerdir. Eski dönemler de çadır ya da bez gibi ürünlerle güneşlik alanlar sağlanmaya çalışılmıştır. İlerleyen teknoloji ile birlikte, tente üretimleri de modernleşmiş ve popüler hale gelmiştir. Günümüzde hem evler de hem de işyerlerinde kullanılan tente sistemleri, hem kullanışlı hem de fiyat olarak ekonomik ürünlerdir.

Tente Ne Demek?

Tente, güneşten ve yağmurdan korunmak için üretilen, PVC, kumaş ve ya da farklı malzemelerden yapılan ürünlere denir. Tenteleri birbirinden ayıran özelliği kurulum ve üretim sistemleridir. Tenteler ben çok modelde üretilir. Katlamalı, manuel, otomatik ya da aç, kapa düzeneğinde tente modelleri vardır.

Tenteler Nerelerde Kullanılır?

Ev tipi ve endüstriyel tip olarak ayrılan tenteler, genel de otel, butik, mağaza, ev, teras ve balkon, eğitim sektörü, sağlık sektörü, kafeterya ve restoranlarda kullanılır. Tente kullanmak için, herhangi bir yapı ruhsatı gerekmez. Ortama uygun olan tente modelleri, istenilen her alana yaptırılabilir.

Tente Modelleri Nelerdir?

Tente modelleri arasından en çok tercih edilen modeller, mafsallı ve pergola tente modelleridir. Brandalı ve kumandalı ürünler de oldukça kullanışlıdır ve popülerdir. Büyük işletmeler de en çok görülen sistem, motorlu ve otomatik sistemleridir. Özellikle son yıllar da trend olan cam sürgü modeller özellikle balkonlarda tercih edilir. Bunların dışında her alan da şık karşılaşılan, hem görsel olarak hem de kullanış bakımından göze çarpan karpuz tente, işletmelerin gözde tente modelidir, denilebilir.

Ataşehir karpuz tente, ismini karpuzu andırdığı için almaktır. Görünüş olarak, bir karpuz dilimine benzer. Hem şık görünümü hem de ekonomik olması sebebiyle, müşteriler tarafından yoğun talep görür. İstenilen renk ve modelde yaptırılabilir. Görüntü bakımından dikkat çekici olduğu için, işletmelerin dışına ve girişine yaptırılır. Diğer tente modellerine kıyasla, daha çok alana yaptırılabilir özelliği olan bu tente modelinin kurulumu basit ve pratiktir. Fonksiyonel olarak çok işe yarayan bu tente, her hava koşuluna karşı dayanıklı ve koruyucudur. Uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Önemli olan kumaş seçimidir. İşletmeler de çok ihtiyaç duyulan karpuz tenteler, müşteri için en uygun fiyat teklifleri sunularak üretilir.

Karpuz Tente Özellikleri Nelerdir?

Karpuz tentenin diğer tentelerden ayrılan en büyük özelliği, modern, şık ve teknolojiye uygun kurulum sistemine sahip olmasıdır. Otel kapılarında en çok karşılaşılan tente modelidir. Kullanımı basit olduğu için, istendiği zaman rahatlıkla açılıp, kapanabilir. Restoranların yazlık kısımları kışında rahatlıkla kullanılabilir. Mağazalar görsel açıdan en çok bu tente modelini tercih eder. Karpuz tentenin önemli özellikleri, su şekilde sıralanabilir;

 • Yağmur, kar ve dolu gibi hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Rüzgâr ve fırtınadan etkilenmez. Aynı zaman da yazın güneşten korur.
 • En çok; lokanta, kafe ve AVM gibi yerlerde tercih edilir. Ayrıca spor tesisleri ve havuz kenarı işletmeler için de uygundur.
 • Fiyatı ekonomiktir. Herkese hitap eden bir karpuz tente modeli bulunabilir.
 • Kurulumu basittir. Montajı kısa sürer.
 • Farklı model ve renk seçeneklerine sahiptir.
 • İşletmeye özel, logo ve baskı yapılabilir.

Kumaşlar akrilik ithal kumaşlardan yapılır. Güneşte solmaz, yağmurda su geçirmez, özelliği bulunur.İzmir Karpuz Tente - Karpuz Tente Fiyatları - Pergola

Karpuz Tente Fiyatları Nelerdir?

Ataşehir karpuz tente modelleri, çeşitli fiyat seçeneklerine sahiptir. Eğer karpuz tente yaptırmak isterseniz, ilk olarak firmayla bağlantı kurulması gerekir. Firma, tente yapılacak alanı keşfetmek için, belirlenen bir günde alana gelir ve gerekli ölçümleri alır. Ölçüm işlemlerinden sonra, ortalama bir fiyat seçeneği sunulur.

Eğer müşteri fiyat kabuk ederse, kumaş ve model seçimi yapılabilir. Kumaşların fiyatları birbirinden farklıdır. Akrilik kumaşların fiyatı daha pahalıdır. PVC kumaşlar, daha uygun fiyatlıdır. Eğer işletmeye uygun logo ya da isim işlenirse, fiyatlar artar. Seçimler yapıldıktan sonra, karpuz tente üretimine başlanır ve uygun olan bir gün de montajı yapılır. Kuruluma gelen personel için, ayrı bir fiyat ödenir. Her bütçeye uygun seçenekte, model ve kumaşlar bulunur. Ürünler garantilidir. Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.

Ataşehir karpuz tente yaptırmadan önce, bir piyasa araştırması yapılıp, daha sonra firmayla iletişim kurulabilir. Eğer sizde profesyonel ve güvenilir bir firmaya karpuz tente yaptırmak isterseniz, firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?