İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Ataşehir Karpuz Tente

Ataşehir Karpuz Tente

Karpuz şekli ve dilimlerini andırdığı için ismi karpuz tente olarak geçmektedir. Modern ve şık bir görünüme sahip olmasından kaynaklı olarak son yıllarda en çok tercih edilen tente modellerinden biri olmuştur. Pek çok farklı model ve renk seçeneği ile müşteri memnuniyeti kazanmış tente modellerinden biridir. Ataşehir karpuz tente en iyi tente modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Mekânların önüne monte […]

Karpuz şekli ve dilimlerini andırdığı için ismi karpuz tente olarak geçmektedir. Modern ve şık bir görünüme sahip olmasından kaynaklı olarak son yıllarda en çok tercih edilen tente modellerinden biri olmuştur. Pek çok farklı model ve renk seçeneği ile müşteri memnuniyeti kazanmış tente modellerinden biridir. Ataşehir karpuz tente en iyi tente modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Mekânların önüne monte edilerek güzel bir görünüm ortaya çıkarır. Son zamanlarda ön plana çıkan modeller arasında yer almaktadır. Genellikle kırmızı renk tercih edilmektedir. Fakat iç mekân ile uyumlu olan renklerin ve modellerin tercih edilmesi son derece önemlidir. Böylece daha güzel bir görünüm ortaya çıkmış olur. Karpuz tente modelleri son derece dayanıklı yapıya sahip oldukları için uzun süreli kullanım için ideal bir tercih olacaktır. Pek çok alanda kullanım imkânı sağlamak mümkündür. Tente modeli tercih ederken su geçirmez kumaşlara sahip olan modelleri tercih etmeye özen göstermek gerekir.

Karpuz Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Karpuz tente modelleri pek çok farklı kullanım alanı ile karşımıza çıkmaktadır. Diğer tente modellerine kıyasla daha geniş bir alana monte edilebilir. Böylece büyük bir alanı hava koşullarından koruma imkânı sağlar. Özellikle pencere önleri için çok fazla tercih edilmektedir. Pencere önlerine tercih edildiği zaman güneş ışınlarından koruma gibi bir avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda çok daha şık bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Montajı çok uygun ve kolay olduğu için insanlar tarafından çok fazla tercih edilen yöntemlerden biri olmaktadır. Aynı zamanda kapı girişleri için de çok fazla tercih edilir. Küçük kafeler için büyük bir fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda dış mekânlarda tercih edildiğinde kullanım alanı haline getirmek mümkün oluyor. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda karpuz tente modelleri büyük ya da küçük olacak şekilde tercih edilebiliyor.

Karpuz Tentenin Özellikleri

Karpuz tente sistemleri hem kullanım açısından hem de görüntüsü açısından diğer tente sistemlerinden çok daha farklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ataşehir karpuz tente en kaliteli sistemler ile hizmet vermektedir. İşlevselliği bakımından çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Son derece şık bir tasarıma sahip olan karpuz tente modelleri alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, restoranlarda ve kafelerde çok sık tercih edilir. Bu alanlarda tercih edildiği zaman müşterilerin daha fazla dikkatini çekmek mümkün olacaktır. Diğer tente sistemlerinden daha ekonomik olmaktadır. Çok kolay bir şekilde montaj işlemi tamamlanır. Kısa bir süre içerisinde karpuz tente sistemleriniz mekânınıza yerleştirilmiş olur. Karpuz tente sistemleri ile birlikte dış mekânınız yağmur sularından ve güneş ışınlarından korunmuş olacaktır. Pek çok özelliği ile ön plana çıkan karpuz tente modelleri uzun süreli kullanım için en ideal tente  modellerinden biridir.

Estetik Görüntü İçin Karpuz Tente Sistemi

Mekânında estetik bir görüntü ortaya çıkarmak isteyen kişiler genellikle karpuz tente sistemlerini tercih ederler. Karpuz tente sistemleri pek çok farklı renk ve model ile ortaya çıkmaktadır. Genellikle çizgili modeller ve renkli modeller tercih edilmektedir. İsteğe bağlı olarak kumaşlar üzerine firma ismi ya da logosu eklenebilir. Son zamanlarda küçük işletmelerin en çok tercih ettiği tente sistemlerinden biridir. Kaliteli kumaş tercih edildiği zaman uzun süreli kullanım söz konusu olur. Akrilik su geçirmez kumaşlar tercih edilmelidir. Böylece yağmur sularına karşı üstün bir koruma sağlamak mümkün olacaktır. Dekoratif amaçlı  tente tercihi yapacak olan kişilerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.Karpuz Tente - İzmir Branda

Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tente fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Ataşehir karpuz tente her bütçeye uygun olacak tente modelleri sunmaktadır. Tente kumaşlarının kalitesine bağlı olarak fiyat değişimi söz konusu olacaktır. Aynı zamanda tercih edilen tente sisteminin iskelet sistemine bağlı olarak fiyat değişimi yaşanacaktır. Aynı zamanda kumaş üzerine tercih edilen logoların kalitesine bağlı olarak fiyat değişimi yaşanmaktadır. Tente sistemlerinden fayda sağlamak adına mutlaka kaliteli sistemleri tercih etmeye dikkat etmek gerekir. Kalitesiz kumaşlar ve iskelet sistemleri kısa bir süre içerisinde bozulma durumu gösterecektir. Böyle bir durumun yaşanmasını engellemek adına kaliteli kumaş ve iskelet yapılarında tercih etmek gerekir. Karpuz tente modelleri ile ilgili hizmet almak isteyen kişiler firmamızı tercih edebilirler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?