İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Ataşehir Kartal Tente

Ataşehir Kartal Tente

Günümüzde çoğu tente modelleri kötü hava şartlarından korunmak için kullanılır. Dışarıdan gelebilecek etkenlerden korunmak amaçlı ve güneşlik görevi görmesi sebebiyle Ataşehir kartal tente sistemleri çok kullanım avantajı sağlar. Eskiden imalatı yapılırken çadır, branda ve bez gibi ürünler üretilse de zaman içerisinde bu durum değişmiş olup daha gelişmiş ve farklı alternatifler eklenmiştir. Günümüzde en çok işletme yerleri tarafından […]

Günümüzde çoğu tente modelleri kötü hava şartlarından korunmak için kullanılır. Dışarıdan gelebilecek etkenlerden korunmak amaçlı ve güneşlik görevi görmesi sebebiyle Ataşehir kartal tente sistemleri çok kullanım avantajı sağlar. Eskiden imalatı yapılırken çadır, branda ve bez gibi ürünler üretilse de zaman içerisinde bu durum değişmiş olup daha gelişmiş ve farklı alternatifler eklenmiştir.

Günümüzde en çok işletme yerleri tarafından farklı çeşitte ve renkte modeller kullanılır. Tente sistemlerinin en çok tercih edildiği yerler ise restoran, kafe, otel, etkinlik alanları ve halka açık tesisler gibi yerlerde kolay ve rahat bir şekilde kullanım görevi görür.

Günümüzde Tentenin İşlevi

Ürün her zaman iklim ve hava koşullarına bağlı olarak rüzgâr, yağmur, kar ve fırtına gibi durumlardan korunmaya yönelik bez ve kumaş gibi malzemelerde üretilen ürünlerdir. Günlük hayatta teknolojinin ve birçok sistemin gelişmesiyle beraber Ataşehir kartal tente modeli imal edilmeye başlamıştır.

Katlamalı tente modelleri, rulo tenteler ve açıp kapanan tente modelleri gibi çok fazla çeşitleri üretilir. İstenilen her yerde alınan ölçü boyutuna göre üretilen ürün kolay ve rahat bir şekilde kullanım sağlar. Böylelikle çoğu işletme yeri ve mekânların vazgeçilmez ürünü olarak yerini alır.

Tente Genel Anlamda Kullanım Alanları

Günümüz koşullarında endüstriyel tip şeklinde tente sistemlerinin kullanılmasının yanı sıra ev tipi tente modelleri de bulunuyor. Bu ürünler güneşten gölgelendirme görevi görürken, yağmurdan da suya karşı koruma görevi görür.

Mağaza, butik ve işletme firmalarının vitrin yerleri için kullanılan Ataşehir kartal tente sistemleri çay bahçesi, restoran ve kafe gibi mekânlarda özellikle de halka açık yerlerde kullanılır. Yapı ruhsatı ve herhangi bir belgeye gerek kalmadan gerekli yerlerde kullanım sağlar. Bunun yanı sıra otel ve spor tesisleri gibi birçok alanlarda faaliyet gösterip kullanılır.

Tente Çeşitleri Nelerdir?

Artık günümüz koşullarında çok fazla tente çeşitleri bulunur. Mafsallı tente modelleri ve pergola sistemleri olarak iki çeşit tente modelleri bulunduğundan dolayı en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır.

Branda koruma tente modelleri, kumandalı tente modelleri, otomatik ve motorlu tente modelleri gibi birçok çeşidi yer alır. Bu ürünlerin yanı sıra çift açılır taraflı tente sistemleri de bulunur. Aynı zamanda gölgelik olarak kullanılan ürünlerden birisi de sürgülü cam sistemidir.Kartal Tente - Trend Tente

Tente Çeşitlerine Göre Kullanılan Yerler

Mafsallı tente modelleri daha çok işletmeler ve mağazalar için tercih edilip kullanım sağlar. Genelde çevirme kollu tente sistemleri olarak bilinen tenteler en çok ev tipi modelleri ile kullanılır. Balkon, teras, pencere ve dükkânların ön bölgelerini korumak için kullanılan tente modelleri ise sabit tente sistemleridir. Çay bahçesi, havuz kenarları, restoran ve bahçeler için de bu model tercih edilir.

İyi bir firma sayesinde pergola sistemleri olarak katlamalı ve ışık sistemli tasarımlar kullanım sağlar. Bu ürünler ise en çok mekân yerleri ve işletmelerde avantajlı olur. Pergola sistemlerine ve diğer tente çeşitlerine motor takılarak kullanılır. Bu tarz tenteler o yüzden motorlu tente olarak bilinir. Kumanda panelleri veya uzaktan kumanda sistemiyle kullanılan modellerdir. Körüklü tente modeli ise en çok dekoratif bir amaç ile kullanılır.

En fazla mağaza, pencere ve butik gibi yerler için tercih edilir. Ayrıca bombeli bir tasarım olduğu için görsellik katmaya birebirdir. Karpuz model olarak bilinen körüklü tente çeşitleri genellikle manuel olarak kullanım sağlar. Kasetli tente çeşidi ise; mağaza ve dükkân yerlerinin vitrinleri için üretilen tente sistemleridir. Dükkânların ön cephelerini korumak için pratik bir üründür. Klasik tente modelleri olarak bilinen tenteler ise ev tipi sistemlerde balkon ve pencerelerin üst taraflarını korumak için kullanım avantajı sağlar.

Çift açılır tente modelleri de oldukça büyük ve geniş yerler için kullanılan her iki tarafa da aynı orantı da açılan sistemlerdir. En çok okul, cami, kafeterya ve restoran gibi yerlerde kullanılan motorlu ya da manuel modeller olarak yer alır. Her alanın büyüklük boyutuna ve kullanım özelliğine göre farklı çeşitlerde tente üretimi yapılabilir. Ürün çeşitliliği sayesinde her yerde kullanılması mümkün olan bu ürünler çok elverişlidir. Bütün bu gerekli konular hakkında firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?