İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Ataşehir Kasetli Tente

Ataşehir Kasetli Tente

Kasetli tente adını kaset mekanizmasından dolayı alır. Bu ürün kumaşı kaset içerisine hapseder ve orada koruma altına alır. Bu sayede kumaş çok daha dayanıklı olur. Kasetli tentenin bir diğer özelliği ise kendi kendine temizlenebildiği için her zaman yeni gibi gözükür. Temizlik konusunda vakit kaybetmenize engel olur ve zamandan tasarruf ettirir. Görüntü bakımından da her daim […]

Kasetli tente adını kaset mekanizmasından dolayı alır. Bu ürün kumaşı kaset içerisine hapseder ve orada koruma altına alır. Bu sayede kumaş çok daha dayanıklı olur. Kasetli tentenin bir diğer özelliği ise kendi kendine temizlenebildiği için her zaman yeni gibi gözükür. Temizlik konusunda vakit kaybetmenize engel olur ve zamandan tasarruf ettirir. Görüntü bakımından da her daim derli toplu olur.

Kasetli Tente Kumaş Özellikleri

Gölgelendirme görevi gören kasetli tentenin kumaş yapısı akrilik ve ithal bir malzemeden üretilir. Ataşehir kasetli tente sistemi diğer tentelere oranla daha uygun ve ucuzdur. Mafsallı tente ve körüklü tente ile karşılaştırıldığı zaman bu ürün daha fazla ilgi görür. Dış alan ve mekânlarda kullanım sağlayacağı zaman müşterinin isteği doğrultusunda manuel veya otomatik olarak kullanılır. Teknik açıdan da yapısı oldukça güçlü ve dinamiktir. Kaset sisteminden dolayı kumaş ve mekanizma aparatları her türlü kötü hava şartlarına karşı koruma görevi sağlayıp güven içinde olur.

Kasetli tente yapımı için kişinin isteği doğrultusunda yüksek dayanıklı ithal ya da yerli akrilik kumaşlar kullanılabilir. Kumaşın üst yerinde dış etkenlere bağlı olarak oluşabilecek toz ve pisliklere karşı süpürge sistemi yer alır. Bu sistem sayesinde kumaş her zaman temiz ve güzel gözükür. Ürüne ek olarak ses yalıtım sistemi takılması da mümkündür. Bu da ürünün sessiz çalışıp kimseyi rahatsız etmemesini sağlar. Bu yalıtım sistemi de kişiye bağlı olarak ilave edilir. Kumanda sistemi bulunduğu için belirli mesafeden kontrol edilebilir.

Kasetli Tente Nasıl Kullanılır

Kasetli tente modeli diğer tentelere göre daha rahat ve pratik bir kullanım sağlar. Tentenin ön profil yerinde gizli bir kaset sistemi yer alır. Tente de bulunan kumaş toplanacağı zaman kaset içerisine katlanır. Bu sayede tente sistemi daha düzgün bir hale dönüşür. Müşterinin kullanmak istediği yerin ölçüsü alınarak ürün tasarlanır. Mekân yerine uygun olsun istenirse renk ve desenler ile branda üretilebilir. Kasetli tente sistemi işletme yerlerinde çok tercih edilir. Bunun nedeni ise güneşli havalarda insanları koruyarak gölgelik ve güneşlik görevi görmesindendir.

Kaset Sisteminin Özellikleri

Kaset sisteminin malzeme yapısı paslanmaz bir içeriğe sahip olur. Ataşehir kasetli tente sistemini kontrol etmek adına çok fonksiyonlu bir özelliği bulunur. Bu özelliği ise motor butonlu ve uzaktan kumanda ile çalışır. Opsiyonelliğe bağlı olarak rüzgâr sensörü ve güneş sensörü kullanım sağlar. Ürün 180 derece eğim ayarında olduğu için istenilen her yöne rahatlıkla çevrilebilir.

Kasetli Tente Sistemin Avantajları

Kasetli tente modelleri kaset sistemi sayesinde kumaşını uzun yıllar boyu koruma altına alır. Kaliteli ve fonksiyonlu olduğu için her yerde içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Üründe ek sensor ve motor bulunduğu için sistem kendisini otomatik olarak kullanıma hazır eder. Kasetli tente modeli her mekân yerine ayrı bir hava katar. Hiç zahmet etmeden ve uğraşmadan güneş ışınından korunmanızı kolaylaştırır.

Kasetli Tente Fiyatları Nasıl Belli Olur

Tente modellerinin fiyatı kullanılacak olan alan büyüklüğü ve malzeme yapısına göre farklılık gösterir. Ürün hangi mekân için hazırlanacaksa ve nasıl bir tente modeli tercih edilecekse durumda değişiklik olabilir. Malzemelerin yerli veya ithal olması da fiyatı etkiler. Net bir fiyat bilgisi için Ataşehir kasetli tente firması ile irtibata geçebilirsiniz. Her gün değişen fiyat konusundaki yeni bilgileri en iyi şekilde firmadan öğrenebilirsiniz.

Kasetli Tente Modelleri Nelerdir?

Kasetli tente modelinde aydınlatmalı bir sistem yer alır. Bu sistem gündüzleri gölgeleme görevi sağlarken akşamları da aydınlatma sağlamak için kullanılır. Design model olarak bilindiği için kullanılan her alan güneş ışınlarından kendini muhafaza eder. Gösterişli bir ürün olduğu için alan yerinde farklı bir tarz oluşturur. Ürün 4 metre kareye kadar açılabildiği için kullanılan her alanı iyi bir şekilde gölgelendirir.

Kasetli tente sistemi diğer modellere göre daha büyüktür ve daha dinamiktir. Bu avantajından dolayı deniz kenarlarında yer alan kafe ve restoranlarda rüzgârdan etkilenmeden rahatlıkla kullanılabilir. Renkli bir görüntüye sahip olduğu için ve gösterişli olduğu için en ideal ve beğenilen tenteler arasında yer alır. Renkli kumaş çeşitlerini yaptırmak oldukça mümkündür. Bu yüzden firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?