İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Ataşehir Kasetli Tente

Ataşehir Kasetli Tente

Kasetli tente modelinin asıl amacı katlandığı zaman kumaşı ön tarafta bir kaset içerisinde saklamasıdır. Bu mekanizmadan dolayı kasetli tente ismini alır. Böyle bir sisteme sahip olduğu için kumaş dayanıklı ve uzun ömürlü olur. Kasetli tente kendi kendine temizlenebildiği için de her zaman temiz ve canlı gözükür. Böylece temizlik konusunda zamandan tasarruf sağlar. Görüntü açısından da […]

Kasetli tente modelinin asıl amacı katlandığı zaman kumaşı ön tarafta bir kaset içerisinde saklamasıdır. Bu mekanizmadan dolayı kasetli tente ismini alır. Böyle bir sisteme sahip olduğu için kumaş dayanıklı ve uzun ömürlü olur. Kasetli tente kendi kendine temizlenebildiği için de her zaman temiz ve canlı gözükür. Böylece temizlik konusunda zamandan tasarruf sağlar. Görüntü açısından da her zaman toplu ve düzenli gözükür.

Gölgelendirme sistemleri olarak bilinen kasetli tente modelinin kumaşı ithal ve akrilik bir malzeme yapısına sahiptir. Ataşehir kasetli tente modeli mafsallı tente ve körüklü tente ile karşılaştırıldığı zaman daha uygun maliyetli ve daha ekonomik bir üründür. Dış mekân yerlerinde kişinin isteğine bağlı olarak ister manuel, ister otomatik sistem olarak kullanılabilir. Teknik yapı  bakımımdan da çok iyi bir yapısı bulunur. Kaset sisteminden ötürü kumaşlar ve mekanizmalar her türlü kötü hava şartlarıma rağmen koruma görevi görüp güven içinde olabiliyor.

Kişinin kendi tercihine bağlı olarak yüksek dayanıklı ithal veya yerli akrilik kumaşlar kullanılabilir. Kumaşın üst bölümünde toz ve pisliklere karşı süpürge sistemi bulunur. Bu süpürge sayesinde kumaş her zaman canlı ve yeni gibi durur. Aynı zamanda ürünün ek özelliğine bağlı olarak sessiz çalışması için ses yalıtım sistemi de takılabiliyor. Fakat bu sistem kişinin tercihine göre eklenebiliyor. Uzaktan kumanda sayesinde ürün belirli bir noktadan kontrol edilebiliyor.

Kasetli Tente Kullanımı Nasıl Olur

Kasetli tente sisteminin kullanımı diğer tente modellerine göre daha rahat ve kolay olur. Tentenin ön profil kısmında gizli bir kaset sistemi bulunur. Tente sistemi kapatılırken üstündeki kumaş bu profilde yer alan kaset sisteminin içine katlanır. Böylelikle temiz ve düzenli bir sarılma işlemi sağlar. Müşterinin istemiş olduğu yerin ölçüsü alınarak, üretilip, renkli ve farklı desenlere ait dekoratif modeller ile kullanılabilir. Kasetli tente sistemleri son zamanlarda en çok mekân yerlerinde güneşlik ve gölgelik görevi görerek insanları koruma altına alır.

Kaset Sistemi Özellikleri Nelerdir?

Kaset sistemi genellikle paslanmaz bir yapıya sahiptir. Kasetli tente modelinin kontrol ve opsiyonel bir özelliği bulunur. Kontrol özelliği daha çok motor butonlu ve uzaktan kumanda sistemi içerir. Opsiyonel olarak rüzgâr sensörü ve güneş sensörü bulunur. Ürünün eğim ayarı olduğu için istenilen yöne çevrilebilir.

Kasetli Tentenin Nasıl Avantajları Bulunur

Kasetli tente modelleri daha çok kaset sistemi özelliğinden dolayı kumaşını uzun seneler boyunca korur ve kollar. Kaliteli ve kullanışlı bir ürün içeriği olduğu için kullanılabilecek ve gerekli olan her yerde tercih edilebilir. Ürünün ek sensörü ve motoru olduğundan dolayı sistem otomatik bir şekilde kullanım sağlar. Ataşehir kasetli tente sistemleri kullanıldığı her mekân ve alana ayrı bir görsellik ve maddi değer katar. Zahmetsiz bir şekilde güneşin zararlı ışınlarından korunmanızı sağlar. Bu sistem sayesinde sevdikleriniz ile beraber keyifli ve huzur dolu anlar geçirebilirsiniz.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente modelleri imalat firmalara ve kullanılacak alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Genellikle ürünün sabit ve net bir fiyatı yoktur. Ürünün nasıl bir mekân için yapılacak olması ve hangi malzeme yapısı kullanılacak ise bu durum değişiklik yaratabilir. Kullanılacak olan malzemenin yerli ya da ithal olması da günümüz şartlarında fiyatlarda iniş çıkışlara neden olabilir. Ataşehir kasetli tente fiyatını veya herhangi bir özelliğini daha net ve anlaşılır bir şekilde öğrenmek isterseniz, firma ile iletişime geçerek en iyi bilgiyi edinebilirsiniz.Kasetli Tente | Pergola,Tente Modelleri ve Fiyatları 349 TL

Kasetli Tente Modelleri Nelerdir?

Ürün aydınlatmalı bir sisteme sahip olduğu için gündüzleri gölgeleme görevi görürken akşamları ise aydınlatma olarak kullanım sağlar. Design model sebebi ile kullanılan yer güneş ışınlarından korunur. Çok zarif bir ürün yapısına sahiptir. Genellikle 4 metre kareye kadar açılır ve geniş bir gölgeleme görevi görür.

Kasetli tente modeli diğer tente modellerine göre hem daha güçlü, hem de daha büyüktür. Böyle olduğu içinde deniz kenarlarında hiç bir şekilde rüzgârdan etkilenmeden rahatlıkla kullanılabilir. Renkli görüntüsü ve gösterişli tasarımı ile vazgeçilmez tenteler arasında yerini alır. Çok güzel renkleri ve kumaşlarını bulmak oldukça mümkündür. Bu yüzden her konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?