İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Ataşehir Kış Bahçesi Tente

Ataşehir Kış Bahçesi Tente

Eski tarihler de genel de güneşten korunmak için yaptırılan tenteler, o tarihlerin şartlarına uygun malzemelerden yapılmıştır. Sistem kavramı olmadığı için, yalnızca imkân dâhilinde yapılan tenteler, genellikle ot, tahta, bez ve çadır gibi malzemelerden yapılmıştır. Günümüzde ise tente sektörü çok gelişmiştir. Değişik sistem ve kumaşlardan tente yapımı popüler bir hale gelmiştir. Birçok ortamda karşımıza çıkan tenteler, […]

Eski tarihler de genel de güneşten korunmak için yaptırılan tenteler, o tarihlerin şartlarına uygun malzemelerden yapılmıştır. Sistem kavramı olmadığı için, yalnızca imkân dâhilinde yapılan tenteler, genellikle ot, tahta, bez ve çadır gibi malzemelerden yapılmıştır. Günümüzde ise tente sektörü çok gelişmiştir. Değişik sistem ve kumaşlardan tente yapımı popüler bir hale gelmiştir. Birçok ortamda karşımıza çıkan tenteler, ortama uygun malzemeler ve sistemlerle yapılırsa, çok uzun ömürlü ve kullanışlı olabilir.

Tente Ne İşe Yarıyor?

Tente, aşırı güneş ve olumsuz hava şartlarına karşı üretilen, dayanıklı malzemelerden yapılan ürünlere verilen isimdir. Çeşitli model ve renkte üretilebilir. Tenteler kendi aralarında gruplara ayrılır. Her tentenin çalışma prensibi ve malzemesi farklıdır. Güneşlik manasında kullanılan tente, her mevsim kullanıma uygundur.

Tenteler Nerelerde Kullanılır?

Tente modelleri değişik sektörlerde kullanılır. Sanayi, şantiye, ev, tesis, yazlık mekânlar, havuz kenarı, restoran ve kafeterya gibi yerlerde kullanımı çok yaygındır. En çok otomatik ve mafsallı tente sistemi tercih edilir. Son dönemlerde kumandalı tente modelleri de ilgi çekmeye başlamıştır. Manuel ve aç-kapa sistemin de çalışan tenteler daha eski modellerdir. Ürünü hangi ortama yaptıracaksanız, oraya uygun sistemde ve model de olması, fonksiyonel olarak daha verimli olacaktır. Tente bir izne gerek duyulmadan, ihtiyaç olan her yere uygulanabilir.

Tente Modelleri Nelerdir?

Tente modelleri, geniş bir ürün seçeneğine sahiptir. Eğer balkon ya da teras için düşünülüyorsa, pergola ve körüklü tente daha uygundur. Otel ya da mağaza girişlerine tente yaptırılacaksa, görsel olarak şık olduğu için, karpuz tente tercih edilebilir. Bunların dışında, mafsallı tente ve kumandalı tenteler de işletmeler için uygundur. Cam tente ve kış bahçesi tente de son dönemler de en çok tercih edilen, tente modelleri arasında yer alır.

Kış Bahçesi Tente Nedir?

Ataşehir kış bahçesi tente, manuel sisteme sahip, evlerin bahçesine ya da teraslara yaptırılan, bir tente modelidir. Demir bir iskelet üzerine kurulur. Üzeri şeffaf branda ya da kumaş ile kaplıdır. Bazen cam sürgülü kış bahçesi de yaptırılır. Fiyat açısından pahalı olduğu için, çok fazla tercih edilmez. Kış bahçesi tentenin demirleri, suya dayanıklıdır. Paslanma ve çürüme gibi durumlar yaşanmaz. Elektro statik fırın boya sayesinde uzun süre dayanıklı olur. Kış bahçesi, kışın bahçede oturmak isteyenlerin, en çok tercih ettiği tente modelidir. Hem manzara izlenir hem de bir yaşam alanı oluşturulabilir. Önemli olan, kaliteli ve dayanıklı malzemelerin kullanılmasıdır. Uygulanan branda sayesinde yandan fermuarlarla, tente kolaylıkla açılıp, kapanır.

Kış mevsimini sevenler sayesinde Ataşehir kış bahçesi tente kullanımı artmıştır. Branda dışında akrilik kumaş ve PVC de kullanılabilir. En çok akrilik kumaş tercih edilir bunun nedeni, su geçirmez olmasıdır. Kış bahçesinin içi bölmelere ayrılabilir. İçine bitki, televizyon, koltuk ve ısıtıcı gibi malzemeler koyulup, oda havası verilebilir. Yazlık her alan ve bahçeye monte edilmesi uygundur.Ürün / KIŞ BAHÇESİ & TENTE

Kış Bahçesi Nasıl Üretilir?

Kış bahçesinin iç ve dış kısmı mikadır. Etrafında kalın bir çerçeve bulunur. Bu çerçeve modelleri çeşitlidir. Müşterinin zevkine göre tasarlanır. Branda ve PVC’nin tercih edilme sebebi, dayanıklı olmasıdır. Şeffaf malzeme kullanıldığı için, yağmur ve kar izlenebilir. İsteyenler, korniş taktırarak, perde taktırabilir. Böylelikle rahatlıkla ışık yakılabilir rahat bir alan oluşturabilir. Çok kullanışlı olan ve kış haricinde diğer mevsimlerde de kullanılabilen bu tente modeli, fiyat olarak da uygundur. Kurulum dışın da tüm malzemeler, kullanıcı tarafından seçilir.

Kış Bahçesi Tentenin Özellikleri Nelerdir?

 • Her çeşit kumaş ve brandadan yapılabilir.
 • Çeşitli model ve çerçeve seçeneği vardır.
 • Cam ve Pimapen yapılarla uyumludur.
 • Her türlü işletme ve bahçelerde kışlık olarak kullanılabilir.
 • Birden fazla bölüm oluşturabilir.
 • Her mevsim güvenle kullanılabilir.
 • Görsel olarak dikkat çekicidir ve fiyatı uygundur.

Kış Bahçesi Tente Fiyatları

Ataşehir kış bahçesi tente fiyatları, kullanılan malzemelerin özellikleri ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Kesim bir fiyat belirlenmesi için, kurulum yapacak firmanın daha önceden gelerek, alanı ölçmesi ve malzemelerin seçilmesi gerekir. Buna göre net bir fiyat belirlenir ve müşterinin istediği bir gün ve saatte montaj yapılır. Firmamız en uygun fiyatları ve kaliteli malzemeleri ile hizmet vermeye hazırdır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?