İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Ataşehir Köpek Kulübesi Brandası Modelleri

Ataşehir Köpek Kulübesi Brandası Modelleri

Ataşehir Köpek Kulübesi Brandası Modelleri bakımından çok farklı tasarımları olan firmalardandır. Köpek kulübesi brandaları kurulacak olan alana göre farklı ebatlarda yapılabilir. İçinde yatacak olan köpeğin büyüklüğü de kulübenin büyüklüğü ile yakından ilgilidir. Köpeğin içerisinde rahat hareket edebileceği fiziki şartların olabileceği büyüklükte kulübelerin tasarlanmaları önem taşır. Köpek kulübesi brandaları, hayvanları dış ortamın kötü koşullarından da korumaya yönelik […]

Ataşehir Köpek Kulübesi Brandası Modelleri bakımından çok farklı tasarımları olan firmalardandır. Köpek kulübesi brandaları kurulacak olan alana göre farklı ebatlarda yapılabilir. İçinde yatacak olan köpeğin büyüklüğü de kulübenin büyüklüğü ile yakından ilgilidir. Köpeğin içerisinde rahat hareket edebileceği fiziki şartların olabileceği büyüklükte kulübelerin tasarlanmaları önem taşır. Köpek kulübesi brandaları, hayvanları dış ortamın kötü koşullarından da korumaya yönelik olarak tasarlanmalıdır. Köpeklerin soğukta kar ve yağmurdan zarar görmemesi ve sıcakta da güneş ışınlarına maruz kalmayacakları brandalarda kalması önem taşır. Kar ve don gibi oluşumlardan brandaların çökme yapmaması, hasar görmemesi için sağlam malzemelerden yapılmış olması önerilir. Ayrıca, yeterli kalınlıkta olması, brandaların alt kısımlarının koruyucu malzeme ile kaplanması da güvenlik için önem taşır. Bu sayede, köpek kulübelerinin içlerine yılan ve sinek, arı gibi hayvanların girmesi önlenmiş olacaktır.

Köpeklerin Rahat Edebilecekleri Alanlar

Ataşehir Köpek Kulübesi Brandası Modelleri içerisinde onların içlerinde rahat ve güvenle uyuyabilecekleri alanların tercih edilmesi önerilir. Köpek kulübelerinin üzerinin su geçirmez ve yalıtımı sağlanmış bir düzenekle kapatılması önem kazanır. Ayrıca, köpeklerin kulübenin içerisinde kaldığı zamanlarda sıkılmaması için şeffaf brandalarla kapatılmış olması da onlar için oldukça önemlidir. Köpek kulübelerinin en çok müstakil ve site bahçelerinde görülmelerinin yanı sıra barınaklarda da kullanımının yaygın olduğu bilinir. Gerek sahipli gerekse de sahipsiz sokak hayvanlarının rahat edeceği barınaklar olmalarından dolayı köpek kulübesi tasarımlarına olan talep son derece artıyor. Kalın olması, dış ortam etkilerine karşı üstün koruma sağlaması önerilen hususlar arasındadır. Bu nedenle, kalite kontrol sertifikalı ürünlerin alınması oldukça önem taşır. Köpeklerin mutlu olabildikleri, rahat edebilecekleri ortamların tesis edilmesinde kalacakları kulübelerin önemi son derece fazladır. Bu konuda uygunluk testlerinden geçmiş olan sağlıklı brandaların kullanımı önem taşır.

Brandaların Kullanım Alanları ve Kullanışlı Tasarımlar

Ataşehir Köpek Kulübesi Brandası Modelleri bakımından çeşitliliğin sunulduğu firmaların tercih edilmesi önem kazanır. Brandaların kullanım alanları, köpek kulübesi tasarımları ile sınırlı olmayacaktır. Nakliyecilikte eşya ve gıda ürünlerinin taşınmasında da kullanımı ilk sıralarda gelmektedir. Brandaların değişen iklim koşullarına dayanıklı olması ve ısı ile birlikte nemi de geçirmemesi önerilir. Ticari alanlarda nakledilecek ürünlerin bozulmadan sevkiyatı son derece önem taşır. Buna en çok hizmet edecek malzemeler de koruyuculukları test edilmiş olan brandalardır. Brandaların kalın ve yeterli genişlikte olması tır ve nakliye kamyonlarının üzerinin tamamını örtecek ebatlarda olması önem taşıyacaktır. Kamelyalarda kullanılan brandalar, yaşam alanlarına dekoratif bir unsur da sunmaktadır. Brandaların depolamada, manav ve pazar sergilerinde kullanımı da yaygındır.

Tente Alırken Ortama Uygun Model Seçimi

Branda satışı yapan pek çok firma, tente satış ve pazarlamasını da yapacaktır. Tenteler de brandaların ayrılmaz birer parçalardır. Tentelerin brandalardan ayrıldığı en önemli nokta, daha çok yaşam alanlarında dekoratif unsurlar taşımalarıdır. Balkon, teras, kat bahçesi, lokanta kaplaması veya vitrin camekanlarında tenteleri görmek mümkündür. Çadır tenteler, kış bahçeleri de tente kullanımının yaygın olduğu alanlardır. Başlıca tente çeşitleri, düz, mafsallı tenteler, pergola sistemler ve kış bahçeleridir. Körüklü ve karpuz tente tasarımlarını da yaşam alanlarında sıkça görmek mümkündür. Körüklü tenteler, pastane ve kafelerde öne çıkarken, mafsallı tenteleri balkon ve kat bahçelerinde görmek mümkün olacaktır. Kış bahçeleri ise yaz ve kış her hava koşulunda bahçede vakit geçirmek isteyenlerin tercih edebilecekleri tasarımlardır. Açılıp kapanabilen camları ve şeffaf özellikte tenteleri ile yeşil alanlarda kullanımı önerilen tentelerdir. Sert iklim koşullarına dayanıklı olan tente tasarımları içerisinde akrilik kumaş kullanımı ve çelik yapılardan oluşan mafsallı tenteler ilk sıralarda gelir. Açık mekan çatı kaplamaları olarak bu husus son derece önem kazanmıştır.

Kaliteli Branda ve Tente Satış Noktaları

Firmamız, kaliteli branda ve tentelerin satış ve pazarlamasında önerilen firmaların başında gelir. Türkiye’nin farklı noktalarına satış servisi bulunan firmamız, çadır tente tasarımları ile de tercih gören işletmelerdendir. Çadır tentelerin geniş organizasyonlarda tercih edilmesi, onların sirk ve fuarlar için yaygın kullanımını sağlamıştır. Spor tesisleri ve oyun parkları ile şantiyelerde de kullanımı sık görülmektedir. Satış sonrası teknik servis hizmetimiz de bulunacaktır. Kaliteli ve güvenilir branda ile tente modellerimiz için firmamızdan destek alınması önerilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?