İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Ataşehir Körüklü Tente

Ataşehir Körüklü Tente

Çok eski dönemlerden beri hayatımızda yer alan tenteler, kullanışlı ve güvenilir ortamlar yaratmak için kullanılır. Çeşitli model ve sisteme sahip tenteler, herkesin ihtiyacını karşılayacak özellikler de üretilir. Genellikle gölgelik alanlar oluşmak için kullanılan tente modelleri, son yıllarda her mevsime hitap eden modelleri ile hayatı daha avantajlı bir hale getiriyor. Tenteler en çok, manuel ve otomatik […]

Çok eski dönemlerden beri hayatımızda yer alan tenteler, kullanışlı ve güvenilir ortamlar yaratmak için kullanılır. Çeşitli model ve sisteme sahip tenteler, herkesin ihtiyacını karşılayacak özellikler de üretilir. Genellikle gölgelik alanlar oluşmak için kullanılan tente modelleri, son yıllarda her mevsime hitap eden modelleri ile hayatı daha avantajlı bir hale getiriyor.

Tenteler en çok, manuel ve otomatik sistemler de üretilir. Ev tipi tenteler daha çok manuel sistemdir. Kullanıcının isteğe göre ayarlayabileceği şekil de olan manuel sistemler son derece pratik ürünlerdir. Tente modelleri; mafsallı, karpuz, pergole, kasetli, branda ve körüklü tente gibi modellere ayrılır. Körüklü tente, görmeye daha fazla alışık olduğumuz bir modeldir. Hem uygun fiyatlı olması, hem de her ortama uyması sebebiyle tercih edilir.

Körüklü Tente Nedir?

Körükleri yardımıyla, yanlardan giren ışığı engellemek için üretilen tenteye, körüklü tente ismi verilir. Yanlardaki kol sistemi sayesinde istenilen oranda açılıp, kapatılabilir. Kolay ayarlanır. Genel de evlerin balkonların da daha çok tercih edilir. Bazen işletmelerin, giriş kısmına da uygulanır. Körüklü tentenin özelliği, oval bir yapıya sahip olduğu için, sadece yukardan gelen güneşi engellemez. Alanı tamamen gölgelendirir.

Aynı zaman da her mevsim kullanılabilir. Yağmur ve dolu gibi kar olaylarına karşı da güvenilirdir. Manuel sistem olan körüklü tente, yanlardan ip mekanizması ile çalışır. Akordiyon tipindedir. Kapandığı zaman katlanır, açıldığı zaman çok geniştir. Güneşten faydalanmak istenildiği zaman, istenilen seviyede açılabilir. Kullanışlı ve ekonomik tente çeşitlerindendir. Kullanışlı olması sebebi ile balkon terasların vazgeçilmezlerinden biridir.

Bunların dışında market, manav, kafe, lokanta ya da bakkal gibi işletmelerde olumsuz hava şartlarından etkilenmemek için tercih edilir. Körüklü tentelerin belirli bir çalışma düzeni vardır. Genişlik olarak en fazla 6 metre olabilir. Bu tenteler eski tip tente çeşitlerindendir. En önemli özelliği, diğer tentelere göre daha dayanıklı olmasıdır. Ataşehir körüklü tente çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir;

Körüklü Tentenin Özellikleri Nelerdir?

 • Kumaşı dayanıklı ve sert yapıdadır. Genel de ısıdan ve ıslaklıktan etkilenmeyen kumaşlar tercih edilir.
 • Uzun ömürlüdür, herhangi bir sorun yaşanmaz.
 • Genelde evlerin teras ve balkonlarına yapılır.
 • Her mevsim kullanışlıdır.
 • Görsel olarak ilgi çekicidir, bu yüzden işletme girişlerine de yaptırılır.
 • Pratik ve ekonomik olduğu için, diğer tentelere göre daha çok tercih edilir.

Körüklü Tentenin Avantajları Nelerdir?

Mekânların ve evdeki yapılan alanların daha şık görünmesini sağlar. Her bütçeye uyacak fiyatlar sunulur. Körüklü tente yaptırmak için herhangi bir izine gerek duyulmaz. İhtiyaç duyulan her ortama yapılabilir. Dört mevsim koruma ve güvenlik sağladığı için, balkonlar da ve teraslarda rahatça oturma imkânı sağlar. Körüklü tente, en zahmetsiz tentelerden biridir. Kurulumu basittir. Kısa bir süre içinde ortama montajı sağlanır.

Aynı zaman da işletmelerin daha dikkat çekmesi için yaptırılan bu tenteler, işletmenin rengini ve logosunu taşıyacak şekilde de yapılabilir. Bu müşterilere daha cazip gelir. Körüklü tentelerin kumaşı, ithal akrilik kumaştır. Bu kumaşların en az 10 yıl garanti süresi vardır. Aynı zamanda Ataşehir körüklü tente iskeleti paslanma karşıtı olan, özel boyalarla yapılır. Böylelikle tenteni, dayanıklılığı arttırılmış olur.KÖRÜKLÜ TENTE | Düzce Branda ve Tente Sistemleri

Tente Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Tenteler, çalışma sistemleri, özellikleri ve modelleri ile birbirinden ayrılır. Her tentenin kullanım alanına ve modeline göre fiyatı değişir. Özelikle tente fiyatları belirlenirken, manuel sistem ya da otomatik sistem olması, fiyatları belirler. Net bir tente fiyatı verilebilmesi için, montaj yapacak olan firmanın mekâna gelerek ölçüm yapması gerekir. İstediğiniz bir gün gelip, ölçülerin alınmasının ardından, müşteri tente modelini ve kumaşını seçer.

Seçilen kumaşın kalitesi ya da alanın genişliği, son fiyatı belirler. Müşteriye sunulan fiyat kabul edilirse, firma tentenin imalatını kısa bir süre için de tamamlar. Randevu verilen bir günde montaj yapılır. Kurulum ekibi için, ekstra bir ücret ödenir. Müşterilere en uygun fiyatlar sunulmaya çalışılır. Müşteri memnuniyeti, ön plandadır. Ataşehir körüklü tente yaptırmadan önce, model ve fiyat araştırması yapılıp, daha sonra sipariş verilmesi daha doğrudur. Her bütçeye uygun tente modelleri hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisi almak isterseniz, arayarak ya da mesaj atarak, firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?