İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Ataşehir Körüklü Tente

Ataşehir Körüklü Tente

Ataşehir körüklü tente firmamız tente konusunda son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Tente modelleri arasında ön plana çıkan modellerden bir tanesi körüklü tente modelleri olmaktadır. Körüklü tente modelleri kullanım açısından kolaylık sağlamasından kaynaklı olarak insanların tercih ettiği modellerden biridir. Kaliteli ve güvenilir firmaları tercih ederek uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamak mümkün olacaktır. Tente tercihi yaparken […]

Ataşehir körüklü tente firmamız tente konusunda son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Tente modelleri arasında ön plana çıkan modellerden bir tanesi körüklü tente modelleri olmaktadır. Körüklü tente modelleri kullanım açısından kolaylık sağlamasından kaynaklı olarak insanların tercih ettiği modellerden biridir. Kaliteli ve güvenilir firmaları tercih ederek uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamak mümkün olacaktır.

Tente tercihi yaparken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi kumaş kalitesi oluyor. Kaliteli kumaşlar tercih edildiği zaman tente modelleri çok daha uzun süreli kullanıma imkân sağlıyor. Körüklü tente modelleri pek çok avantaj ile ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda kumaş rengi ve deseni bakımından da son derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Körüklü tente modelleri uzun ömürlü bir kullanım sağlamasından kaynaklı olarak ön plana çıkmaktadır.

Körüklü Tente Modelleri

Körüklü tente modelleri son derece sert yapı malzemelerinden elde edildiği için dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tercih edilen kumaşların kalitesi daha ön planda tutulduğu zaman uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabileceğiniz tente modelleri arasında yer almaktadır. Körüklü tente modelleri kolay kolay arıza yapmaz. Bu sebeple bakım ve arıza onarım gibi problemler ortaya çıkmaz. Bu tente modellerini doğru bir şekilde kullandığınız zaman hiçbir sıkıntı çıkarmayacaktır. Özellikle küçük mekanlarda çok fazla tercih edilen modellerden biri olmaktadır. Sağlam bir yapıya sahip olmasının yanı sıra görsel açıdan da çok büyük bir fayda sağlıyor. Şık görünümlü ve rahat kullanımlı bir modeldir. Montaj işleminde son derece kolay bir şekilde gerçekleşir. Bu sebeple dakikalar içerisinde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Otomatik Körüklü Tente Sistemi

Körüklü tente modelleri manuel ya da otomatik özelliğe sahip olmaktadır. Bu sistemlerden bir tanesi tercih edilerek kolay bir kullanım imkân sağlamak mümkün oluyor. En kolay kullanılan modellere erişebilmek adına mutlaka otomatik olan sistemleri tercih etmek gerekiyor. İnsanların en çok tercih ettiği körüklü tente sistemleri otomatik körüklü tente modelleri olmaktadır. Uzaktan kumanda ile açılıp kapanma özelliğine sahip olduğu için iş gücünden ve zamandan tasarruf etmek mümkün oluyor.

Aynı zamanda otomatik tente modelleri bakım ve temizlik konusunda da büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Hiçbir güç gerektirmeden kumanda ile açıp kapama işlemi gerçekleştiği için bu sayede kumaş üzerinde bulunan toz ve kirler arındırılır. Son derece güvenilir olmasından kaynaklı olarak da gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Ataşehir körüklü tente üstün bir hizmet sağlayarak her müşteriye hitap edecek tente modelleri bulundurmaktadır.

Körüklü Tente Kullanım Alanları

Körüklü tente 400 metre kadar ileri açılabilme özelliğine sahiptir. Bu sebeple bahçe ve teras gibi alanlarda kolaylıkla kullanım imkânı bulan tente modelleri arasında yer almaktadır. Küçük işletmelerin ön kısmında tercih edilen modellerdir. Dayanıklı bir yapıya sahip olmasından kaynaklı olarak fazla güneş ışığını alan alanlarda çok sık tercih edilir. Pencere önlerine de körüklü tente modellerini tercih ederek yağmur sularından korumaya yardımcı olabilirsiniz. Kafelerin ve restoranların dış mekanında en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kullanım alanlarını doğru bir şekilde seçtikten sonra tente modellerini tercih etmek gerekir. Aynı zamanda cami önlerinde de ideal bir tercih olmaktadır. Manav ve market gibi küçük işletmelerin ön kısmında da tercih edilerek dış mekânda yer alan eşyaların korunması sağlanabilir. Balkon için gölgelik sağlamak adına da körüklü tente modelleri tercih edilebilir.Körüklü Tente - Arma Tente

Körüklü Tente Fiyatı

Körüklü tente fiyatı tercih edilen kumaş kalitesine ve kullanan iskelet sistemine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Tente modellerinde kullanılan kumaşın rengine ve desenine bağlı olarak fiyat değişimi söz konusu olmaktadır. Ek olarak logo gibi tasarımlar yaptırmak isteyen kişiler fazladan ücret ödüyor. Diğer tente modellerine göre çok daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklı olarak daha fazla tercih ediliyor. Körüklü tente modelleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıktığı için fiyatlar da pek çok şekilde olmaktadır.

Her bütçeye uygun olacak şekilde körüklü tente modelleri bulunuyor. Kullanılan metrekareye bağlı olarak da körüklü tente modellerinin fiyatı değişim gösteriyor. Ataşehir körüklü tente bu konuda üstün bir hizmet ve profesyonel bir çalışma yürüttüğü için ön plana çıkan firmalar arasında yer alıyor. Körüklü tente modelleri ile ilgili firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?