İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.419,5300
 • EURO
  $1,0733
 • ALTIN
  $48.182,6000
 • BIST
  $180,6000
Ataşehir Mafsallı Tente

Ataşehir Mafsallı Tente

Mafsallı tente mekanizmasında iki direk ve direklerin orta bölümünde 1 metre boyutunda makas bulunur. Direklerin hareket etmesini sağlamak içinde alt tarafında tabla şeklinde bir iskelet yapısı yer alır. Mafsallı tente reklam yapmak içinde kullanılabilir. Müşterilerin talep ettiği renk ve modele göre Ataşehir mafsallı tente firmasından yaptırılabilir. Mafsallı tentenin çok fazla renk seçeneği bulunur. Brandanın üst kısmına yazı, […]

Mafsallı tente mekanizmasında iki direk ve direklerin orta bölümünde 1 metre boyutunda makas bulunur. Direklerin hareket etmesini sağlamak içinde alt tarafında tabla şeklinde bir iskelet yapısı yer alır. Mafsallı tente reklam yapmak içinde kullanılabilir. Müşterilerin talep ettiği renk ve modele göre Ataşehir mafsallı tente firmasından yaptırılabilir. Mafsallı tentenin çok fazla renk seçeneği bulunur. Brandanın üst kısmına yazı, görsel ve logo yaptırılabilir. Böyle bir durum sonucunda tentenin hangi mekâna ve kişiye ait olduğu belli olur.

Mafsallı Tentenin Avantajları Nelerdir?

Her tentenin çeşidine göre farklı avantajları yer alır. Çok fazla özelliğinin bulunmasının yanı sıra başka bir ürün haline sahip olabilir. Fazla renk seçeneği olmasından dolayı kişinin istediği ve uygun gördüğü her yere istenilen genişlik ve boyutta mafsallı tente yapılabilir. Çok kolay ve pratik bir kullanımı vardır. Böylelikle işletme ve mekân yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Bunun yanı sıra evlerde veranda, balkon ya da bahçe gibi alanlarda tercih edilip kullanım sağlar. İklim şartlarına bağlı olarak yağmur, güneş ve fırtına gibi durumlara karşı koruma ve kollama görevi görür. Tentenin avantajı sayesinde güneşli veya yağmurlu havada bahçenizde oturabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Böylelikle tentenin rahatlığını ve farkını anlamış olursunuz.

Mafsallı Tentenin Özellikleri Nelerdir

Mafsallı tente sistemi kullanışlı bir ürün olmasından ötürü çok fazla özelliği bulunur. Bu durum sayesinde ürünü aldığınız zaman hiç bir şekilde pişmanlık duymazsınız ve kullanırken zorluk çekmezsiniz. Ürün çok sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun ömürlü olmasından dolayı yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilir.  Güvenli ve dayanıklı bir sistem yapısı yer alır. 300 cm’ye kadar ön tarafa doğru açılım sağlar.

Güneşli ve yağmurlu hava şartlarına bakılmaksızın koruma sağlar. Mafsallı tente modelinin fiyatı diğer modellere göre daha uygun ve az maliyetlidir. Rahat bir şekilde açılıp  kapanan sistem yapısı olduğu için basit ve kolay bir kullanım avantajı sunar. Bunun yanı sıra bakımı çok kolay olur ve uygun bir fiyata temizlik sorunu hallolur.

Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Günümüzde çok fazla işletme yeri ve mekânlarda Ataşehir mafsallı tente kullanımı artmıştır. Mafsallı tente sisteminin fonksiyonelliği çok olduğu için ve kullanımı basit olduğu için istenilen her ortam ve alanda hiç bir sorun teşkil etmeden rahatlıkla kullanılabilir.

Özellikle ürünün en çok işlev sağladığı yerler kafe, ev balkonları, restoran, işletme yerleri, teras, mağaza, market ve açık alan gibi kullanılmak istenilen her yerde kullanılabilir. Kullanılan her ortam ve alanda dekoratif bir görüntü oluşturarak mekânın dikkat çekilmesini sağlar. Günlük hayatta tente modellerine birçok alan ve yerlerde ihtiyaç duyulur. Böylelikle istenilen ve uygun görülen yerlerde mafsallı tente modeli kullanılabilir.Mafsallı Tente - Mafsallı Tente Fiyatları - Mafsallı Tente Modelleri Sistemleri

Mafsallı Tente İle Görsellik

Sade bir görüntüye sahip olan balkonunuza renk katmak ve ahenk yaratmak isterseniz mafsallı tente modelinden faydalanabilirsiniz. Eski zamanlarda birçok iş yerinde ve işletme yerlerinde PVC kaplama sayesinde örtme sağlanıp koruma ve kollama gerçekleşiyordu. Fakat artık günümüzde çok fazla şeyin gelişip değişmesiyle yeni tarzda ve yeni sistemlerde ürünler ortaya çıkmaya başladı.

Özellikle görsel ve modern açıdan tente sistemleri yeni modelleri ile gündeme damga vurdur. Bu sayede herkesin işine yaramaya başladı. Mafsalı tente ürünün kurulumu ve montajı çok basit olup kısa sürede halledilebilir. Bu sebeple içiniz rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Mafsallı Tente İle Dış Etkilerden Korunma Yöntemi

Günümüzde mafsallı tente modelleri sayesinde kötü hava şartlarından korunmak oldukça kolay ve basit bir hale gelmiştir. Bu sistem modellerinin rahatlığını ev ortamında, kafe, çay bahçeleri ve restoran gibi yerlerde rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Uzun saatler boyu yağmur ve güneş gibi hiç bir şeyden etkilenmeden vakit geçirebilirsiniz.

Bütün bu avantajlardan ötürü tente ihtiyacı olan kişiler istedikleri yer ve alan için beğendikleri tente modelini yaptırıp kullanabilirler. Ataşehir mafsallı tente modelinin ürün yapısı kullanılan malzemelerden dolayı çok sağlam ve dayanıklıdır. Bu yapı sistemi güçlü olduğundan dolayı uzun süreler boyunca rahat bir kullanım avantajı sunar. Bütün bu avantaj ve özelliklerden faydalanmak isterseniz, en iyi tente modeli için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?