İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Ataşehir Motorlu Tente

Ataşehir Motorlu Tente

Tente sistemleri mevsimsel geçişleri bağlı olarak oluşan hava olaylarına karşı dış mekân ve iç mekânı korumak amacı ile üretilmiş sistemlerdir. Bu sistemlerin asıl amacı hava koşullarına karşı mekânları korumakken bir de dekoratif amacı ile kullanılıyor. Tente sistemleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Bunlardan bir tanesi de motorlu tente sistemleri oluyor. Ataşehir motorlu tente üstün hizmetleri ile […]

Tente sistemleri mevsimsel geçişleri bağlı olarak oluşan hava olaylarına karşı dış mekân ve iç mekânı korumak amacı ile üretilmiş sistemlerdir. Bu sistemlerin asıl amacı hava koşullarına karşı mekânları korumakken bir de dekoratif amacı ile kullanılıyor. Tente sistemleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Bunlardan bir tanesi de motorlu tente sistemleri oluyor. Ataşehir motorlu tente üstün hizmetleri ile müşteri memnuniyeti kazanmış firmalardan biridir.

Büyük bir alana tente sistemi kurulacak ise zaman kaybı ve açma kapatma için gerekli olan iş gücünü azaltmak amacı ile motorlu sistemler tercih ediliyor. Genellikle kafedeyim ve restaurantların dış mekânda kullanılan tenteler de motorlu tente sistemi tercih ediliyor. Aynı zamanda sensorlu ve zaman ayarı olan tente sistemleri de mevcuttur. Pergole tentelerde genellikle motorlu sistemler tercih ediliyor. Motorlu olarak üretilmemiş tente sistemleri ne sonradan motor ekleme gibi bir durum söz konusu olabiliyor.

Tente Branda Fiyatları | Form Tente

Motorlu Tente ile Otomatik Tente Arasındaki Fark Nedir?

Motorlu tente ve otomatik tente çok karıştırılan sistemlerdir. Otomatik tenteler uzaktan kumanda ile yönetilir ve ses çıkarmadan açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Otomatik ayarı yapılarak kumanda kullanmadan bile açılıp kapanma imkânı sağlanabiliyor. Motorlu tentelerde ise isteğe bağlı olarak kumanda ve manuel olarak kontrol etmek mümkün oluyor.

Otomatik tentelerde manuel diye bir durum söz konusu değildir. Motorlu tente sistemleri pek çok tenteye monte edilme özelliğine sahiptir. Genellikle pergole gibi tente sistemleri de tercih ediliyor. Otomatik ya da motorlu tente sistemleri kullanılarak daha rahat bir şekilde tenteleri açma kapatma işlemi gerçekleştirmek mümkün oluyor.

Motorlu Tentenin Avantajları

Motorlu tenteler kolay kullanım imkânı ile pek çok fayda sağlıyor. Ataşehir motorlu tente en kaliteli motorlu tenteleri üreterek müşterilere sunuyor. Sistemlerin motorlu olmasının en büyük avantajlarından biri panterlerin çok kolay bir şekilde açılıp kapanmasını sağlamasıdır. Böylece iş gücünü azaltarak zamandan tasarruf etmek mümkün oluyor. Motorlu tente sistemleri çok daha dayanıklı yapılara sahip olduğu için zorlu hava koşullarına karşı daha dayanıklı bir yapıdadır.

Hava koşullarına çok fazla maruz kalan alanlar için daha ideal bir tercih olur. Motorlu tente sistemleri kullanışlı ve modern bir görünüme sahip olduğu için daha fazla tercih ediliyor. Uzun ömürlü bir tente kullanımı isteyen kişiler mutlaka motorlu sistemleri tercih etmelidir. Son yıllarda en çok tercih edilen sistemler motorlu tente sistemleri oluyor. Motorlu tente sistemlerinin düzenli olarak bakımının yaptırılması ve bozulan motorların değiştirilmesi gerekiyor.

Motorlu Tente Nerelerde Kullanılır?

Motorlu tente sistemleri pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Villaların teras ve bahçelerinde daha çok motorlu tente sistemleri tercih edilerek büyük olanların kolay bir şekilde kapanıp açılmasını sağlamak mümkün oluyor. Kafeler ve restaurantlar için dış mekânlarda kullanılması en uygun olan sistemler motorlu tente sistemleri oluyor.

Plajlarda tercih edilen gölgelik kısımlarında daha çok motorlu tente sistemleri tercih edilerek müşteri memnuniyeti kazanmak mümkün oluyor. Aynı zamanda küçük işletmelerin dış mekânlarında da motorlu tente sistemleri kullanılıyor. Dekoratif tenteler dışında pek çok tente modelinde motorlu sistemler ön plana çıkıyor. Diğer tente sistemlerine göre daha kolay bir açılıp kapanma imkânı sağladığı için ön plana çıkan modellerden biridir. Motorlu tente sistemleri pek çok desen ve renkte karşımıza çıkıyor.

Yarasa Membran | Melsa Branda Tente Fiyat 399 TL

Motorlu Tente Sistemlerinin Fiyatları

Ataşehir motorlu tente son zamanlarda en çok tercih edilen tente modellerinden biridir. Tente sistemleri pek çok etkene bağlı olarak fiyat değişimine maruz kalıyor. Tercih edilen motorlu tente sisteminin kalitesine bağlı olarak fiyat değişimi söz konusu oluyor. Aynı zamanda kumaş kalitesi de motorlu tente fiyatını etkileyen durumlardan biridir. Tercih edilen sistemin büyüklüğüne bağlı olarak da fiyat değişimi söz konusu oluyor.

Motorlu tente sistemlerinde tercih edilen kumaşın desenine ve rengine bağlı olarak fiyat değişimi yaşanıyor. Sabit bir fiyatı olmayıp tercihlere göre değişim gösteren fiyatlar söz konusu oluyor. Motorlu tente sistemlerinde kullanılan iskeletin malzemesi de fiyat konusunda değişim yaşanmasına sebep oluyor. Motorlu sistemleri tercih ederken kaliteden yana tercihte bulunmak ve profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmek gerekiyor. Motorlu tente sistemleri için en kaliteli hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?