İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Ataşehir Oto Örtüsü Modelleri

Ataşehir Oto Örtüsü Modelleri

Araba örtüsü kişilerin araçlarının dışarıda park ettikleri süre içerisinde dış etkenlerden korumak için tercih ettikleri bir üründür. Genel olarak bu örtüler araba brandası olarak da adlandırılır. Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde park sorunu kaçınılmazdır ve her araç sahibi arabasını kapalı otoparklarda tutamaz. Bu yüzden de yağmur, güneş ve farklı dış etkenlerden korumak için oto örtüsü tercih […]

Araba örtüsü kişilerin araçlarının dışarıda park ettikleri süre içerisinde dış etkenlerden korumak için tercih ettikleri bir üründür. Genel olarak bu örtüler araba brandası olarak da adlandırılır. Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde park sorunu kaçınılmazdır ve her araç sahibi arabasını kapalı otoparklarda tutamaz. Bu yüzden de yağmur, güneş ve farklı dış etkenlerden korumak için oto örtüsü tercih eder.

Ataşehir oto örtüsü modelleri seçeneği için firmamız ise yılların deneyimi, kaliteli üretimi ve güler yüzlü hizmeti ile müşterilerine hizmet vermektedir. Araba örtüsü özellikle aracını dışarıda park eden kişiler için bir zorunluluktur. Aksi halde aracın dış cephesinde istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir.

Oto Örtüsünün Tercih Edilmesinin Nedenleri?

Park sorunu oto örtüsünün tercih edilmesindeki en büyük etkendir. Dış alanlarda yapılan park sırasında farklı araçlar aracınıza yakınlaşarak çiziklere neden olabilir. Oto örtüsü kullanılması için bu tür çizilme sorunlarını ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra çevreden kaynaklı sorunlar yaşamak da kaçınılmazdır. Hava kirliliği nedeniyle aracınızda toz ve kir oluşabilir.

Diğer yandan yağmur yağması da aracınızın kir ve toz ile birleşmesi ile çamurlu bir şekilde kirlenmesine yol açacaktır. Bu yüzden Ataşehir oto örtüsü modelleri ile yıl boyunca aracınızı bu tür olumsuz hava koşullarından koruyabilir, araç temizliği için hem zaman hem de masraftan tasarruf edebilirsiniz.

Oto Örtüsü Güneşten Korur Mu?

Arabaya zarar veren hava kirliliği ve yağışların yanı sıra sıcak hava da büyük zararlara yol açabilir. Özellikle zararlı güneş ışınlarını engellemek için oto örtüsü kullanmalısınız. Güneş ışınlarının en çok vurduğu koyu renk araçlarda bu zorunluluk olarak görülmelidir. Güneş ışınlarına fazla maruz kalan siyah ve lacivert gibi renkteki araçların dış yüzeyleri sıcaklığa bağlı olarak zarar görür.

Üzerindeki boyalar çatlar ve açılabilir. Burada oluşan zarar aracınızın dış yüzeyinin boyanması ihtiyacına neden olur. Ara boya işlemi hem masraflı hem de zaman alan bir işlem olduğundan dolayı çok basit bir şekilde tedarik edilen ve kullanılan araba brandalarını tercih edebilirsiniz. Size ve aracınıza en uygun oto örtüsü için Ataşehir oto örtüsü modelleri arasından seçim yapabilir, firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Oto Örtüsü Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Araba brandası olarak adlandırılan oto örtüsünün kullanımı araç sahibine pek çok avantaj sağlar. Burada ilk olarak aracınızın dış yüzeyinin zarar görmesinin önüne geçersiniz. Hem yaz sıcaklıklarında güneş ışınlarından hem de kış ve soğuk aylarda yağışlardan aracınızı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda hava kirliliği ile birlikte toz ve kirlerden de aracınızı uzak tutacaksınız. Oto örtüleri aynı zamanda kolay bir kullanım imkânı sunar.

Kısa süre içerisinde herhangi birinden yardım almadan oto örtüsünü serebilir ve aracınızı koruma altına alabilirsiniz. Yer kaplamadığı için muhafaza etmesi de kolaydır. Aracınızı kullanmak için örtüyü katlayarak araç bagajına koyabilirsiniz. Bu ürünler aynı zamanda uzun ömürlü olduğu için aracınızı korurken tasarruf da edebilirsiniz. Firmamız Ataşehir oto örtüsü modelleri arasından size en uygun seçenekleri sunar.

Oto Örtüsünün Araca Zararı Olur Mu?

Hava koşulları ve çevrenin verdiği pek çok olumsuz hasarın önüne geçmek için üretilen bu malzemeler tamamen aracınızı korumaya yöneliktir. Burada dikkat edilmesi gereken oto örtüsünün kalitesidir. Eğer kaliteli, güneş ışığı geçirmeyen ve su geçirmeyen bir branda tercih ederseniz uzun yıllar boyunca kullanıma sahip olursunuz.

Aksi halde daha kalitesiz bir branda tercihi olursa hem aracınızın koruyuculuğu azalacaktır. Bu yüzden güvenilir ve kaliteli firmaların üretimini yaptığı oto örtülerini tercih etmeye özen gösterin.  Ataşehir oto örtüsü modelleri bu kapsamda uzun ömürlü ve kaliteli bir kullanım sunar.

Oto Örtüsü Fiyatları Nelerdir?

Oto örtüsü fiyatları firmaya, üretilen brandanın kalitesine göre değişiklik gösterir. Farklı kalitedeki kumaşlardan üretilen oto örtülerinin de farklı fiyat skalası bulunur. Burada firma olarak kullanıcılarımız için uzun ömürlü, güvenilir ve kaliteli ürünler üretmekteyiz. Ataşehir oto örtüsü modelleri için siz de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İstenilen renk ve özellikte oto örtüsü üretilir. Kullanımı kolay oto örtüsü modelleri hakkında bilgi almak için deneyimli ve profesyonel ekiplerimizden yardım alarak, ihtiyacınıza uygun ürüne karar verebilirsiniz. Hazır üretilen branda modellerinin yanı sıra özel üretimler de yapmaktayız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?