İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Ataşehir Pergola Sistemleri

Ataşehir Pergola Sistemleri

Pergola sistemleri genellikle açma ve kapama özelliği ile güneş veya yağmur gibi hava şartlarına karşı koruma sağlayan kullanışlı bir üründür. Çeşitli açık alanlarda otururken üstünü kapatarak koruma altına alan pratik bir sistemdir. Pergola üretimi ve imal aşamasında farklı farklı malzemeler tercih edilir. Hemen hemen her yerde kullanılabilen avantajlı ürünlerdir. Özellikle evlerin bahçe yerlerinde, işletme yerleri […]

Pergola sistemleri genellikle açma ve kapama özelliği ile güneş veya yağmur gibi hava şartlarına karşı koruma sağlayan kullanışlı bir üründür. Çeşitli açık alanlarda otururken üstünü kapatarak koruma altına alan pratik bir sistemdir. Pergola üretimi ve imal aşamasında farklı farklı malzemeler tercih edilir. Hemen hemen her yerde kullanılabilen avantajlı ürünlerdir. Özellikle evlerin bahçe yerlerinde, işletme yerleri olarak kafe ve restoranlarda açık alanlarda ve havuz kenarları gibi birçok yerde kullanım sağlar.

Pergola Ürerim Aşaması Nasıl Olur

Pergola sistemleri genellikle kullanılacak bölgenin mevsim ve iklim şartlarına uygun olacak şekilde Ataşehir pergola sistemleri tarafından üretilir. Korozyon dağılımı gibi durumlar hesaplanarak ve takılacağı yüksekliğe bağlı olarak malzemeler ile hazırlanır.

Bunun yanı sıra pergola sistemleri yapılacak olan alanın renk ve model özelliklerini göz önünde bulundurularak tasarlanır. İki farklı şekilde üretimi yapılır. Biri ahşap diğeri ise alüminyumdur. Alüminyum malzemeden hazırlanan pergola sistemleri açılır kapanır sistemli olmasından dolayı ve uzun ömürlü olduğundan dolayı fazlaca rağbet görür.

Pergola Sistemleri Nerelerde Kullanılıp Avantaj Sağlar

Pergola sistemleri yaz ve kış fark etmeksizin her mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Açılır kapanır sistemli olduğu için yağmur, rüzgâr, güneş ve kar gibi durumlarda kolaylıkla açılabilir. Genellikle ürünün işletim sağladığı yerler ise kahvaltı salonu, kafeterya, restoran ve lokanta gibi çeşitli yerlerde kullanılabilir. Açık havada yer alan yaz ya da kış bahçe alanlarında, havuzlarda ve daha birçok yerde bu sistemler tercih edilir. İstenilen her doğrultuda sistemin üstü kolaylıkla kapatılabilir.

Kumandalı Ve Işıklı Pergola Sistemleri

Günümüz koşullarında Ataşehir pergola sistemleri işletme yerlerinde ya da kişilerin özel kullanım alan yerlerinde ışık sistemli olarak açılır kapanır bir şekilde üretilir. Bu ürünün birçok avantajı bulunur. Özellikle farklı renk ve modelde aydınlatma avantajı sunduğu için görsel zenginlik oluşturur. Otomasyon sistemine sahip olduğu için kumanda sayesinde belirli bir mesafe uzaklığından ürün kontrol edilebilir. Kolay açılıp kapandığı için bakımı ve temizliği oldukça kolay olur.

Kullanılan ortam da ya da mekânda ısı izolasyonu sağlamaya yardımcı olur. Dayanıklı alüminyum malzeme yapısı olduğu için ürün çok sağlamdır. Böyle bir avantajlara sahip olduğu için birçok yerde kullanım görevi görür. LED ışık gibi sistemler ile ferah ve aydınlık bir alan oluşturur. Kumanda ile kolay kullanım sağladığı için her türlü olumsuz hava şartlarına rağmen açık alanları korumaya olanak tanır.

Pergola Sistem İle Estetik Avantaj

Pergola sistemleri ergonomik tasarımları sayesinde dört mevsim boyunca her alanda konforlu bir kullanım olanağı sunar. Renk ve türleri açısından da mimari yapı ve projeler sayesinde ortama kattıkları değer ve görsellik ile alanları zenginleştirmeye yarar. Yaşam kalitesini yüksek gösteren bu ürünler estetik açıdan da oldukça mekânları farklı kılar.

Otomatik Pergola Tente Sistemleri

Otomatik pergola sistemleri özel bir gergi sistemi sayesinde çalışan ve bütün hava koşullarına rağmen kullanım sağlayan ürünlerdir. Uzun ömürlü yapısı sayesinde kullanılmak istenen her mekan yerine uyum sağlayan bir yapıya hâkimdir. Otomatik Ataşehir pergola sistemleri kafe ve restoranların dış mekân yerlerinde, konutların bahçe ve teras gibi alanlarını kapatmak için her mevsim rahatlıkla kullanım imkanı tanır. Raylı tente sistemleri ise üç katmanlı olup ithal Ferrari marka blacouto kumaşına sahiptir.

Yaz ayında sıcaktan ve güneş ışınlarından korurken kışında yağmur ve kar gibi olumsuz hava etkenlerinden korumaya yarar. Raylar ve yürüyen aksamlar sessiz bir şekilde çalışır. Açılıp kapanırken kimseyi rahatsız etmez ve bakım gerektirmez. Uzaktan kumanda sistemiyle çalışan raylı tente modeli açılıp kapanma özelliği sayesinde çok pratik olur.

Alman malı motorlu olduğu için 5 yıl boyunca garantilidir. Raylı tente sisteminin çevresine belirli sayıda kapama sistemleri uygulanarak oldukça kapalı bir ortam oluşturulabilir. Bu sayede mekân yerleriniz açık bir ortam olurken kışın ise kötü hava şartlarında tamamen kapalı bir ortama dönüşür. Pergola tente modeli dış mekân alanların keyfini 4 mevsim boyunca çıkarmayı sağlar.

Otomatik pergola Sistemleri fiyatı

Raylı tente fiyatları m2 olarak hesaplanır. Genellikle m2 kare fiyatı alanın büyülüğüne göre, montaj olacak yere göre ve sistem sekline göre değişiklik gösterir. Tüm detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bütün gerekli konular hakkında firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?