İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Ataşehir Pergole Tente

Ataşehir Pergole Tente

Ataşehir pergole tente konusunda son derece uzman bir firmadır. Saçak anlamına gelen pergole kelimesinden türemiştir. İtalyanlarda ise gölgelik anlamına gelmektedir. Açılma kapanma özelliğine sahip olan pergole tente sistemleri dış mekânı güneş ışınlarından ve yağmur sularından korumayı hedefleyen bir sistemdir. Dış mekân da kendileri için oturma alanı oluşturmak isteyen kişiler genellikle pergole tente sistemlerini tercih ediyorlar. Son […]

Ataşehir pergole tente konusunda son derece uzman bir firmadır. Saçak anlamına gelen pergole kelimesinden türemiştir. İtalyanlarda ise gölgelik anlamına gelmektedir. Açılma kapanma özelliğine sahip olan pergole tente sistemleri dış mekânı güneş ışınlarından ve yağmur sularından korumayı hedefleyen bir sistemdir.

Dış mekân da kendileri için oturma alanı oluşturmak isteyen kişiler genellikle pergole tente sistemlerini tercih ediyorlar. Son derece uzun ömürlü bir kullanıma sahip olduğu için insanlar tarafından ön plana çıkan tente sistemleri arasında yer alıyor. Dayanıklı yapısından kaynaklı olarak her mevsim kullanıma uygundur.

Pergole tente sistemlerinin yapımında kullanılan malzemeler kaliteli olarak seçildiği zaman büyük bir kolaylık imkânı sağlamaktadır. Görsel açıdan ve işlevsel açıdan insanlara büyük bir fayda sağmasından kaynaklı olarak özellikle son 2 yıldır ön plana çıkan tente modellerinden biridir. Pek çok alanda kullanım imkânı sağlamaktadır. Açılıp kapanma özelliğine sahip olduğu için insanların daha çok işini kolaylaştırıyor.

Pergole Tente Üretimi

Pergole tente sistemleri pek çok alanda kullanıma uygun olmaktadır. Üretimi yapılırken kullanılacak alanı ve mevsim özelliklerine bağlı olarak yapılır. Üzerindeki yükü kaldırabilecek dayanıklılıkta inşa edilmektedir. Belirlenmiş dayanıklı malzemeler ile yapıldığı için uzun süreli bir kullanım imkânı sağlamak mümkün oluyor.

Kişinin zevkine bağlı olarak renk ve model tercihi yapması gerekiyor. Kişisel zevklere bağlı olarak tasarımlar söz konusu oluyor. Hem alüminyum malzemelerden elde ediliyor hem de ahşap malzemelerden elde ediliyor. Alüminyum çok daha dayanıklı ve açılıp kapanma özelliğine çok daha uygun olduğu için ahşap modellere göre daha fazla tercih edilmektedir.

Fakat ahşap modeller çok daha güzel bir görünüme sahip olduğu için görsellik açısından tercih edecek olan kişilerin ahşap olanı tercih etmesi gerekiyor. Üretim esnasında ahşap ya da alüminyum olması gerektiğini belirtmeniz gerekiyor. Kısa bir süre içerisinde hazırlanıp montaj işlemi tamamlanır. Böylece hem görsel açıdan güzel bir görünüm elde etmiş olursunuz hem de diş mekânınızı en iyi şekilde korunmuş olursunuz.

Pergole Tente Kullanım Alanları

Bütün mevsimlerde kullanıma uygun olan pergole tente sistemleri genellikle kafeterya ve verandalar da kullanılmaktadır. Ataşehir pergole tente her mekân için uygun olacak tanıtım modellerini üretiyor. Kahvaltı salonu ve lokantalarda da ön plana çıkan tente modellerinden biridir. Açık havada bulunan oturma alanlarında bu tente sistemleri tercih edildiği zaman büyük bir gölgelik alan oluşturmak mümkün olacaktır.

Yaz bahçesi ya da kış bahçesi yapmak isteyen kişiler de daha çok pergole tente sistemlerini tercih ediyor. İsteğe bağlı olarak açılıp kapanma gibi bir özelliğe sahiptir. Evinizin bahçesinde ya da terasınıza bu tente sistemlerini dâhil edebilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen tente modellerinden biri olmuştur. Dayanıklı yapısı ve güzel görünümü ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

Kumandalı Ve Işıklı Pergole Tente

Pergole tente modellerinin ön plana çıkmasını sağlamak adına ışıklı ve kumandalı sistemleri tercih edebilirsiniz. Son yıllarda üretilen modellerinde uzaktan kumanda ile açılıp kapanmasını sağlama özelliğine erişmek mümkündür. Böylece çok daha kolay bir şekilde açıp kapama işlemi yapmak mümkün olacaktır.

Aynı zamanda ışıklı modellerde ön plana çıkmaktadır. Ahşap bir pergole tente sistemi tercih edildiği zaman mutlaka üzerine ışıklandırma sistemi yaparak çok daha hoş bir ortam oluşturmak mümkün olacaktır. Kafe önlerinde ve teraslarda bu sistem çok fazla tercih ediliyor.

Işıklandırma tamamen sizin zevkinize bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Değişik renklerde ve modellerde aydınlatma sistemlerine ulaşmak mümkündür. Otomatik bir yapıya sahip olan kumanda sistemi de son derece önemlidir.SANREMO GÜNEŞLİK VE TENTE SİSTEMLERİ, bioclimatic pergola, bioclimatic pergole, bioclimatic roof, roof, smart roof, akıllı çatı, akıllı çatı sistemi, alüminyum tente sistemleri, tente, tente ankara, raylı tente, tente sistemleri, çadır sistemleri ankara,

Estetik Görünüm

En estetik görüntü yakalayabilmek adına pergole tente sistemleri tercih edilmektedir. Özellikle ahşap yapıdaki pergole tente sistemleri insanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bahçelerde ve teraslarda çok hoş bir görüntü ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Bu sebeple son yıllarda ön plana çıkan modeller arasında yer almaya başladı.

Ataşehir pergole tente estetik görüntüsü bakımından ön plana çıkan modelleri bünyesinde barındırmaktadır. Kişinin zevkine bağlı olarak renk ve desenlerde değişim yapmak mümkündür. Estetik görüntüyü daha ön plana çıkarmak adına mutlaka ışıklandırma sistemlerini tercih etmeniz gerekir. Pergole tente ile ilgili firmamızdan en ayrıntılı ve en profesyonel hizmeti alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?