İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Ataşehir Sabit Tente

Ataşehir Sabit Tente

Sabit tente daha çok dekoratif açıdan ön plana çıkan tente modellerinden bir tanesi olmaktadır. Ataşehir sabit tente bu konu hakkında uzman bir çalışma yürütüyor. Sabit tente modelleri genellikle dış mekanlara uygulanır ve hem koruma hem de güzel bir görüntü ortaya çıkarır. Dükkân ve mağazaların üst kısmında gördüğümüz tente modelleri genellikle sabit tente modelleri oluyor. Son yıllarda sabit […]

Sabit tente daha çok dekoratif açıdan ön plana çıkan tente modellerinden bir tanesi olmaktadır. Ataşehir sabit tente bu konu hakkında uzman bir çalışma yürütüyor. Sabit tente modelleri genellikle dış mekanlara uygulanır ve hem koruma hem de güzel bir görüntü ortaya çıkarır. Dükkân ve mağazaların üst kısmında gördüğümüz tente modelleri genellikle sabit tente modelleri oluyor. Son yıllarda sabit tente modellerine olan ilgi artış gösteriyor.

Sadece mağazalarda değil daha pek çok alanda da ön plana çıkmayı başarmıştır. Sokakların havasını değiştiren bu tente modelleri açılıp kapanma gibi bir özelliğe sahip değildir. Belirlenen alanda sabit bir şekilde kalır. Bu sebeple kullanımı son derece kolaydır. Motorlu sistemlerden çok farklı bir şekilde üretilmiştir. İsteğe bağlı olarak sabit tente modellerine motor sistemi eklemek mümkün olacaktır. Sabit tente modelleri kullanım açısından pek çok avantaj sağlamaktadır. En büyük avantajlarından bir tanesi dış mekânın korunması konusunda oluyor. Yapımı ve kullanımı son derece kolay olduğu için insanlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer almayı başarmıştır.

Sabit Tente Nedir?

Tente modellerinin ön plana çıkması ile birlikte insanlar sabit tente modelinin nasıl olduğunu çok merak eder oldu. Mağaza ve dükkanların giriş kısmında camdan oluşan alanların üst kısmına yerleştirerek dış mekân korunmasına yardımcı olan sisteme sabit tente sistem adı verilir. Genellikle küçük yapıda olmaktadır. Fakat mekânın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Sabit tente işlevinden daha çok görsel açıdan ön plana çıkmaya yardımcı olur.

Mağaza ve dükkanların güneş ışınlarından ve yağmur sularından korunmasına yardımcı olacaktır. Doğru bir kumaş ve desen tercihi yapıldıktan sonra çok hoş bir görünüm ortaya çıkacaktır. Desen ve kumaş seçimi yapılırken mutlaka iç mekân ile caddenin renk uyumuna özen göstermek gerekir. Böylece hoş bir bütünlük sağlamak mümkün olacaktır. Bazı insanlar işlev açısından sabit tente yaptırsa da bazı kişiler de sadece görsel açıdan sabit tente yaptırıyor. Mekânınız çok daha şık ve göz alıcı bir görünüme kavuşacaktır. Müşterilerinde dikkatini çeken bir konu olduğu için daha iyi bir iş yapmanız mümkün olacaktır. Son yıllarda pek çok cadde dükkanlarında sabit tenteleri görmek mümkündür.

Sabit Tente Yapımı


Ataşehir sabit tente 
yapımı konusunda son derece uzman firmalardan bir tanesidir. Sabit tente yapımı için ilk olarak ölçü almak gerekir. Yaptırmak istediğiniz mekânın ölçüsü alındıktan sonra bu ölçü dahilinde kumaş ve desen tercihi yapmak gerekiyor. Ölçüyü siz de alabilirsiniz firmada alabilir. Daha güvenilir olması açısından firmaları tercih etmek gerekir. Kumaş tercihi yaparken de Avrupa tarzı akrilik su geçirmez kumaşları tercih etmeniz fayda sağlayacaktır. Bu kumaşlar çok daha dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanıma uygundur.

Tente çeşidi ve kumaş tercihi yapıldıktan sonra monte etme işlemi için firma tekrar gelecektir. Reklam amaçlı sabit tente kullanmak isteyen kişiler kumaşın üzerine kendi mekanının logosunu ya da ismini yazdırabilir. Montaj işlemi gerçekleştirilirken düz bir şekilde yapmaya büyük bir önem göstermek gerekir. Çok kısa bir süre içerisinde montaj işlemi tamamlanır.

Sabit Tente Kullanım Alanları

Sabit tente modellerinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Bu tente modellerinin en çok kullanıldığı alanlar mağazalar ve dükkanların üst kısmı oluyor. Son derece hoş ve havalı bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Kıyafet mağazalarında çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda küçük işletmelerde de ön plana çıkan tente modellerinden bir tanesi olmuştur. Doğru boyutlarda kullanıldığı zaman güneş ışınlarından da koruma imkânı sağlıyor. Kafelerin ve restoranların giriş kısmında da ön plana çıkmaktadır. Otel girişlerinde güzel bir görünüm ortaya çıkarmak için tercih edilmektedir.Sabit Tente - Sabit Tente Fiyatları - Sabit Tente Sistemleri

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente fiyatları tercih edilen kumaşın kalitesine ve desenine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda yapılacak olan sabit tentenin metrekaresine bağlı olarak da fiyat değişimi söz konusu olmaktadır. İlk olarak ölçünüzü alıp daha sonra kumaşı belirledikten sonra fiyat almanız mümkün olacaktır. Sabit tente sistemlerinin iskelet kısmında kullanılan malzemelerin kalitesi de sabit tente fiyatlarını etkilemektedir. Ataşehir sabit tente konusunda son derece uzman bir çalışma yürüterek her bütçeye uygun tente modelleri üretmektedir. Sabit tente modelleri ile ilgili firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?