İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Ataşehir Şantiye Çadırı Modelleri

Ataşehir Şantiye Çadırı Modelleri

Ataşehir şantiye çadırı modelleri açısından zengin içeriklere sahiptir. Depo, yemekhane gibi alanlarda kullanılan şantiye çadırlarının tercih edilmelerinin pek çok sebebi bulunur. Şantiye çadırı almak isteyenler için önerilen, kaliteli tente malzemelerinden yapılmış olan tasarımların tercih edilmesidir. Şantiye çadırları, adından da anlaşıldığı üzere en çok kullanım yerleri, şantiye alanlarıdır. Şantiyelerde çok sayıda çalışanın barınma maksatlı kullandığı bu tesisler, […]

Ataşehir şantiye çadırı modelleri açısından zengin içeriklere sahiptir. Depo, yemekhane gibi alanlarda kullanılan şantiye çadırlarının tercih edilmelerinin pek çok sebebi bulunur. Şantiye çadırı almak isteyenler için önerilen, kaliteli tente malzemelerinden yapılmış olan tasarımların tercih edilmesidir. Şantiye çadırları, adından da anlaşıldığı üzere en çok kullanım yerleri, şantiye alanlarıdır. Şantiyelerde çok sayıda çalışanın barınma maksatlı kullandığı bu tesisler, dış hava koşullarına karşı da korunaklı alanlardır.

Sıcak ya da soğuk hava koşullarından koruma özelliklerinin olması, bu şantiye çadırlarının tercih edilme nedenleridir. Şantiye çadırları, kullanım alanlarına göre farklı ebatlarda da olabilir. Firma seçiminde tente branda modellerinde en kaliteli ürün satış ve pazarlama hizmetini sunan kuruluşlara yönelmek daha doğru olacaktır. Tenteler kategorileri içerisinde son zamanlarda en çok kullanım alanı bulan, şantiye çadır kategorileridir.

Şantiye Çadırlarının Tercih Sebepleri

Ataşehir şantiye çadırı modelleri her biri birbirinden kullanışlı tasarımlardır. Yemekhane, depo, yatakhane, iftar çadırı ve deprem amaçlı tesisler olarak ta kullanım alanları bulunur. Tercih sebeplerinin başında, hızlı kurulması ve bütçe dostu tasarımlar olmalarıdır. Geniş metrekareli olan tasarımları bile son derece uygun maliyetlerle kurulabilecektir. Sert hava şartlarına karşı mukavemetli olması, yağışı içeri sızdırmaması da tercih edilmelerinin bir başka nedenidir. Kavisli olan yapıları, yağan kar ve yağmuru içeri geçirmemesini sağlayacaktır.

Kalın ve kaliteli tente sistemleri sayesinde şantiye çadırları, seracılık gibi tarım sektöründe de kullanılmaktadır. Dekoratif açıdan da çok farklı tasarımları bulmak mümkündür. Genelde tek kapı olan şantiye çadırları, firmamızda çift kapılı olarak ta satışa sunulmaktadır. Giriş ve çıkış kapıları olan geniş şantiye çadırları son derece kullanışlı modellerdir.

Pencere sistemleri, geniş tavan yapıları ile çok sayıda kişinin barınmasına da olanak sağlamaktadır. Özellikle afet merkezlerinde hızlı şekilde kurulum avantajı sunmaları sayesinde en çok tercih edilen tentelerdir. Şantiye çadırlarında farklı ebat ve modelleri bulmak mümkündür.

Branda ve Tente Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Ataşehir şantiye çadırı modelleri branda ve tente kategorilerinde farklı ürün gruplarında her zevke uygun satış yapmaktadır. Brandalar, tarım, nakliyecilik ve sanayide kullanım alanı bulan koruyucu örtülerdir. Eşya taşımacılığında ya da gıda maddelerinin nakliyesinde hava koşullarından etkilenmeyen brandalar tercih edilecektir.

Seçilmesi gereken branda tasarımları, nemi ve yağışı içine geçirmeyecek özellikte ve uygun kalınlıkta brandalardır. Depolarda ürünlerin saklanması maksadıyla da brandaların kullanım alanları son derece yaygındır. Her türlü kullanım alanına uygun istenilen türde branda modelini temin etmek mümkündür.

Tente Kategorilerinde En Kullanışlı Tasarımlar

Tente modelleri içerisinde en çok tercih edilenler, düz tenteler, mafsallı tenteler, pergola ve kış bahçeleri olacaktır. Dükkân camekanları ve sokak kafelerinde önerilen tente kategorileri içerisinde körüklü modeller öne çıkacaktır. Körüklü tenteler, kavisli yapıları ve yarım daire şeklinde açılmaları sayesinde son derece dekoratif tasarımlardır. Sıcak bir hava sunmaları, hizmet sektöründe yer alan kafe ve lokantalar için her zaman tercih sebebi olmuştur. Sağlam mekanizmalara sahip olması ve rahat açılıp kapanmaları da körüklü tentelerin kullanım avantajlarıdır. Farklı renk ve desenlerde çok sayıda körüklü tente tasarımları bulunur. Yaşam alanlarına artı değer katan kullanışlı modelleri körüklü tasarımlarda görmek mümkündür.

Balkon ve Teraslar İçin Önerilen Tenteler

Balkon ve teraslar açık mekanlar olmaları sebebiyle, seçilecek tentelerin de dış hava koşullarından maksimum derecede koruma sağlayan tasarımlar olmalıdır. Balkonlarda, teras ve kat bahçelerinde mafsallı tentelerin kullanıldığı görülür. Firmamız mafsallı tenteleri, akrilik kumaşlardan yapılmış ve çelik iç mekanizmaları ile son derece kaliteli tasarımlardır. Rüzgâr ve fırtına gibi hava koşullarından koruduğu gibi yağmuru da geçirmeyecektir. Lokanta ve açık çay bahçelerinde de kullanım alanları sıkça görülür. Rahat açılıp kapanmaları da bir diğer kullanım avantajları arasındadır.

Çadır Tentelerin Yaygınlaşması

Çadır tenteler, son derece kullanışlı ve uygun maliyetli modellerdir. Çok sayıda kişinin rahatlıkla sığabileceği bu alanlar, sirk, fuar gibi etkinlik alanlarında tercih edilir. Teknolojik her türlü sistemin de içine kurulabildiği bu modeller, firmamızda çok fazla çeşitlilikte yer almaktadır. Kış bahçesi tasarımlarımız da son derece kullanışlı tente modelleridir. Açılıp kapanan cam sistemleri ve farklı ebatlarda yer alması, her hava koşulunda bahçe keyfini yaşama imkânı sunacaktır. Kaliteli ve uzun ömürlü modellerimiz için firmamızdan destek alınması önerilir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?