İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.387,3800
 • EURO
  $1,0677
 • ALTIN
  $47.772,4500
 • BIST
  $178,6000
Ataşehir Şeffaf Branda

Ataşehir Şeffaf Branda

Günümüzde üretilen şeffaf branda modellerinin kumaşı mika, naylon ve kalın branda kumaşından olur. Genellikle  bu ürün malzemesi kış bahçeleri yapmak için kullanılır. Malzemesi PVC kaplamalıdır. Cam gibi berrak bir yapıya sahiptir. Bu durumda kullanılan yerin içi ve dışı net bir şekilde gözükür. En çok bu ürünler kafe, restoran ve otel gibi işletim yerlerinde kullanılır. Bunun […]

Günümüzde üretilen şeffaf branda modellerinin kumaşı mika, naylon ve kalın branda kumaşından olur. Genellikle  bu ürün malzemesi kış bahçeleri yapmak için kullanılır. Malzemesi PVC kaplamalıdır. Cam gibi berrak bir yapıya sahiptir. Bu durumda kullanılan yerin içi ve dışı net bir şekilde gözükür. En çok bu ürünler kafe, restoran ve otel gibi işletim yerlerinde kullanılır. Bunun nedeni ise cam balkon fiyatı biraz daha maliyetli bir ürün olduğu için bu ürün herkese daha cazip gelir.

Ataşehir şeffaf branda sistemi mekânları birbirinden ayırmak için duvar görevi olması yüzünden kullanılır. Soğuk havalarda kafe ve restoran gibi yerlerde oturma alanları kısıtlanır. Şeffaf branda sayesinde bu alan genişler ve çok fazla kişiyi ağırlayabilir. Kenar bölümünde bulunan fermuarlar sayesinde yazın branda katlanarak toplanır  Kışın ise fermuarlar kapatılarak işlev görür. Ürünün çevresinde bulunan çerçevelerin çok fazla renk seçeneği yer alır. Her mekân yerine göre uyum sağladığı için kullanılan alana zenginlik katar.

Fermuarlı Şeffaf Brandanın Özellikleri

Şeffaf branda ürünleri genellikle ithal olarak üretilir. Branda ebadı 0.80mm’dir. Genellikle bu ürün tırların üzerini örtmek için tercih edilir. Bu sayede tırlık polyester branda olarak iyi bir koruma sağlar. Şeffaf branda kalın bir yapıya hâkim olduğu için soğuk havayı kesinlikle geçirmez. Karlı soğuk havayı ve şiddetli rüzgârı geçirmediğinden dolayı iç mekân ısıtıcı kullanılarak istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Şeffaf Branda Sistemleri Nelerdir

Şeffaf branda sistemleri genellikle kapalı bir alan ve mekân oluşturmak için kullanılır. Kurulumu ve montajı kolay olduğu için pratik bir şekilde kurulur. Böyle olduğundan dolayı her türlü yerde tercih sebebi olur. Kullanılan alanların daha konforlu ve gösterişli olmasına sebep olur. Böylelikle her ortamda herkese rahatlık sağlar. Ataşehir şeffaf branda modelleri dış etkenlere karşı duman, soğuk hava ve toza en iyi şekilde engel olur.

Branda sayesinde soğuk havadan, yağmurdan ve herhangi hava koşullarından korunmak oldukça mümkündür. Ürün sebebi ile daha rahat ve huzurlu bir ortam oluşmuş olur. Şeffaf branda kullanılmak istenilen her alanı genişletir ve büyültür. Çok fazla şeffaf branda çeşidi yer alır. Kullanılmak istenilen işletme ve mekân yerine göre çeşit seçilebilir. Özellikle otomatik şeffaf branda, motorlu şeffaf perde, fermuarlı şeffaf branda ve cırt cırtlı olarak branda modelleri bulunur. Mekân yerinize göre bir seçim yaparken renk seçeneğini de göz ardı etmemek önemli bir durumdur.

Fermuarlı Şeffaf Branda Modeli

Fermuarı şeffaf branda modeli en çok işletme yerlerinde, ev bahçe alanlarında ve kullanıma uygun her alanda kullanılan bir üründür. Fermuarlı yapısından dolayı rahat ve kolay bir kullanım avantajı sunar. Her türlü hava şartlarına göre çok sağlam ve dayanıklı bir üründür. Şeffaf görüntüye sahip olması nedeniyle mekânı zarif bir hale getirir. Fermuarlı olduğu için kolay bir şekilde açılıp kapanır. Özellikle kamp yapımı için çok ideal bir üründür.Çekmeköy Şeffaf Kış Bahçesi – Sultanbeyli Tente

Fermuarlı Şeffaf Branda Fiyatları Nasıldır

Genellikle ürünün fiyat durumu kullanılacak olan malzeme durumuna ve hangi modelin seçileceğine göre belli olur. Günümüzde artık fiyat durumu belirli aralıklarla değiştiği için firma sahibi üreticiden farklı fiyat alırken satarken de fiyat da farklılık olabiliyor. Hal böyle olunca ürün nereden alınırsa alınsın fiyat konusunda değişiklik olması çok mümkündür.

Fiyat durumu en çok ürünün özelliklerine, modeline ve kalitesine göre belirlenir. Bu gibi durumlar göz önüne alınarak en iyi ürün seçimi yapılabilir. Ürün alınacağı zaman metre kare üzerinden fiyat hesaplanır. Hesaplama sırasında kumaş özelliğinden dolayı da metre kare fiyatı farklı olur.

Fermuarlı Şeffaf Branda Renkleri

Fermuarlı şeffaf branda ürününün fazlaca rengi bulunur. Özellikle beyaz, lacivert, mavi, yeşil, kırmızı gibi birçok renk seçeneği yer alır. İstenilen her renk ve modele göre hazırlanıp üretilebilir. Fermuarlı modeli her mekân ve alan için kullanmak mümkündür. Bu durum nedeniyle çok beğenilip talep gören bir ürün olur. Ataşehir Şeffaf branda sistemi en çok kış bahçesi, kafe, restoran ve otel gibi işletme yerlerinde kullanılır. Böyle yerler için en modern ürün şeffaf branda sistemidir. Bu tarz bir ürüne ihtiyaç duyulduğunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?