İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Ataşehir Şeffaf Branda

Ataşehir Şeffaf Branda

Günlük hayatta şeffaf branda ürünlerine her alanda ihtiyaç duyulur. Kumaşı mika, naylon ve kalın olduğu için çok elverişli bir üründür. Genellikle ürün ile kış bahçesi yapılsa da farklı alanlarda da kullanım sağlar. Malzeme yapısı PVC kaplama olduğu için hiç bir zarar teşkil etmez. Ürün cam gibi saydam olup kullanılan alanın içeriden ve dışarıdan gözükmesini sağlar. […]

Günlük hayatta şeffaf branda ürünlerine her alanda ihtiyaç duyulur. Kumaşı mika, naylon ve kalın olduğu için çok elverişli bir üründür. Genellikle ürün ile kış bahçesi yapılsa da farklı alanlarda da kullanım sağlar. Malzeme yapısı PVC kaplama olduğu için hiç bir zarar teşkil etmez. Ürün cam gibi saydam olup kullanılan alanın içeriden ve dışarıdan gözükmesini sağlar. Daha çok şeffaf branda ürünü kafe, restoran, otel, çay bahçesi ve küçük işletim yerlerinde kullanılır. Ürün fiyatı çok makul olduğu için sürgülü cam balkon gibi pahalı değildir. Bu sebeple de herkesin ilk tercihi şeffaf branda olur.

Ataşehir şeffaf branda sistemi mekân yerlerinde kullanılırken alanları bölmek için tercih edilir. Genellikle kafe ve restoranlar da bu sistem sayesinde mekân yerleri genişletilir. Bu durum da soğuk hava için çok iyi olur. Çünkü ısıtıcılar sayesinde ve fermuarlı olmasından dolayı alan ısıtılır.  Brandanın kenarında bulunan fermuarlardan dolayı kumaş istenildiği zaman toplanır ve istenildiği zaman açılır. Ürün çevresinde çerçeveler yer alır ve bunların her rengi mevcuttur. Mekân yerlerine göre seçilen renk ayrı bir dekor oluşturur.

Fermuarlı Şeffaf Branda Renkleri

Fermuarlı şeffaf branda modelinin her rengini firmadan bulabilmeniz mümkündür. Özellikle en çok tercih edilen renkler ise beyaz, lacivert, mavi, yeşil, Kırmızı ve krem gibi renklerdir. Müşterinin talep etmiş olduğu renk ve modele göre ürün tasarımı yapılır. Fermuarlı model ve cırt cırtlı modeli her mekân ve alan için kullanmak mümkündür.

Çok avantajlı bir ürün olduğu için işletme yerleri tarafından beğenilip rağbet gören bir üründür. Ataşehir şeffaf branda sistemlerinin kullanım alanları çok geniştir. İnşaat alanlarında koruma alanı oluşturmak için, kış bahçesi yapımı için, kafe ve restoran yerlerinde ek bir alan oluşturmak için ve bahçelerde garaj yapımı gibi daha fazla alanda faaliyet gösterir.

Şeffaf Branda Fiyatı

Ürünün fiyat durumunun belli olması için öncelikli olarak nereye kullanılacağına göre ölçü alınması gerekir. Sonrasında ise kullanılacak ürün modeli seçilir ve boyutuna göre ürün fiyatı hesaplanır. Günümüzde sürekli ürünlerin fiyat durumu değişim gösterdiği için yapılacak olan zaman için net bir fiyatın alınması daha doğru olur. Ürünün fiyatı kalite ve özelliklerine göre de farklılık gösterir. Her branda modelinin metre kare fiyatı farklı olur. Kendi bütçe durumunuza göre bir ürün seçmeniz en doğru karardır.ŞEFFAF BRANDA FİYATLARI İSTANBUL,fermuarlı balkon brandası

Fermuarlı Şeffaf Branda Modeli Avantajları

Fermuarlı şeffaf branda sistemi kullanıldığı alan yerini büyüterek daha çok avantaj sağlar. Genellikle bu yüzden kafe, çay bahçesi, halka açık alanlar ve restoran gibi yerlerde kullanılır. Kötü hava şartlarına rağmen dayanıklı ve sağlam bir kumaş yapısı vardır. Yırtılma gibi durumlar ile karşılaşılmaz şeffaf bir alan oluşturduğu için mekân yerini gösterişli kılar. Fermuarlı olduğu içinde açılıp kapanması kolay olur. Pratik bir kullanım avantajı sunar. Özellikle doğaseverlerin kamp yapmak için kullandıkları ürünler arasında yer alır.

Fermuarlı Şeffaf Brandanın Özellikleri

Şeffaf branda ithal olarak imal edilir. Branda kumaşının kalınlığı 0.80mm’dir. Genellikle ürün ile tırların, gemilerin  ve yüklerin üstü örtülür. Bu durum nedeniyle tırlık polyester olarak da bilinir. Ataşehir Şeffaf branda kalın bir yapıya sahip olduğu için soğuk havayı ve yağmuru geçirmez. Kafe gibi yerlerde ısıtıcılar ile kullanılırken, başka alanlarda ise ek bir alan için veya malzeme korumak için kullanılır. Her bakımdan ürün içeriği çok zengindir.

Şeffaf Branda Ürün Çeşitleri

Şeffaf branda çeşitleri ile genellikle kapalı bir alan yaratmak çok mümkün olur. Ürünü kurmak ve montajını yapmak çok basittir. Saatler boyu zaman almaz. Kısa sürede kurulum sağlandığı için vakit kaybetmeden kullanılabilir. Kullanılan her alanı daha konforlu ve gösterişli gösterir. Böylelikle mekânlarda rahatlık sağlar. Branda ürünü dış etkenlere karşı koruma sağlar.

Özellikle rüzgâr, kar, soğuk hava ve toza karşı güvenli bir üründür. Birçok çeşit ürün kategorisi bulunur. Özellikle cırt cırtlı şeffaf branda, otomatik şeffaf branda, motorlu şeffaf perde ve fermuarlı şeffaf branda olarak çeşitleri yer alır. Kişilerin tercih ettiği yere göre ürün hazırlanıp kurulumu sağlanır. Böylelikle sizde bur durum sonucunda ürünü kullanarak memnun olursunuz. Her türlü model yapımı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?