İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.432,5700
 • EURO
  $1,0773
 • ALTIN
  $47.990,0100
 • BIST
  $181,1000
Ataşehir Şemsiye

Ataşehir Şemsiye

Ataşehir şemsiye, tente olarak kullanılan modellerden biridir. Yağmur ve güneşten korunmak için kullanılır. Sağlam şekilde üretildiği için, dört mevsim güvenlidir. İşletmeler de en çok rastlanan modellerden biri olan şemsiye, ergonomik bir üründür. Genelde toplu olarak yaptırılır ama tekli modelleri de kullanışlıdır. Geniş mekânlarda masa ve sandalyeleri üzerine yapılır, hem konforlu bir ortam yaratır hem de […]

Ataşehir şemsiye, tente olarak kullanılan modellerden biridir. Yağmur ve güneşten korunmak için kullanılır. Sağlam şekilde üretildiği için, dört mevsim güvenlidir. İşletmeler de en çok rastlanan modellerden biri olan şemsiye, ergonomik bir üründür. Genelde toplu olarak yaptırılır ama tekli modelleri de kullanışlıdır. Geniş mekânlarda masa ve sandalyeleri üzerine yapılır, hem konforlu bir ortam yaratır hem de görsel bir üründür. Pek çok modeli, rengi ve çeşidi bulunan şemsiyeler, günümüzde en sık rastlanan ve ekonomik olduğu için yoğun talep gören bir modeldir.

Bahçeler, işletmelerin yazlık bölümleri, plaj, havuz kenarı, restoran ve kafeteryalarda en çok tercih edilen tente modelidir. Özellikle tatil köylerinde yazın en çok şemsiyelere rastlanır. Aynı zamanda güneşlenirken, sıcaktan korur ve rüzgâra karşı dayanıklıdır. Aynı anda pek çok kişiyi koruma kapasitesine sahiptir. Özel kilidi sayesinde düşme ya da kapanma gibi problem yaşanmaz. Kolayca açılıp kapanan bir mekanizması vardır. Küçük tek bir şemsiye yerine daha büyük ve bir kaç tane şemsiye almak, her zaman daha avantajlıdır

Şemsiye Özellikleri Nelerdir?

Dışarıdan klasik şemsiye görüntüsü olan şemsiye modellerinin, tepe kısmında bir hava bölümü yer alır. Özellikle fırtına olduğu zaman, şemsiye hareket edebilir ya da düşebilir. Tepedeki hava noktası sayesinde şemsiyeler sabit ve dayanıklı kalır. İşletmeler de en çok pratik olduğu için tercih edilir.

Ataşehir şemsiye mekanizması ile aynı yapıya sahiptir. Yukarıya doğru itme aparatı ile açılır. Açıldıktan sonra, kilidi aktifleştirilir ve dinlendiği kadar açık kalabilir. Alt kısmında bulunan ağırlığından dolayı, güvenli bir şekilde oturulabilir. Şemsiyeler, işletmenin rengi ve logosuna göre üretilebilir. Bu şekilde daha dikkat çekici bir görüntü elde edilir. Değişik kumaş ve malzemelerle yapılabilir. Genelde metal bir mekanizması vardır ama ahşap görünümlü de yapılabilir. Müşterinin zevkine göre değişik seçenekler bulunur. Müstakil evlerde dışarıda oturma imkânı sağlar. Uzun yıllar dayanıklı olan şemsiye modelleri, Kaliteli malzeme ile üretilir.

Şemsiye Modelleri

Ataşehir şemsiye modelleri, ortama uygun olarak belirlenir. Orta kısmında bir direk bulunan şemsiyeler, beach, ve deniz kenarında tercih edilir. Tamamen güneşten korunmak amaçlı kullanılır. Yaz mevsimlerinde en çok tercih edilen modeldir. Geniş olan bu şemsiye modeli konforludur. Yine yazlık mekânlarda da sıklıkla rastlanır. Diğer bir şemsiye modeli, asma şeklinde olan modeldir. Havada ve sabittir. Bu model de ağırlık kısımları kenarlara verilir. Bu şekilde ortada bir direk olmadan da güvenle oturulabilir. Büyük, küçük her alana uygulanabilir. Genelde kafeteryalarda güzel bir görüntü sağlaması için uygulanır. Şemsiyenin kenar kısımları, köşeli, kavisli ve yuvarlar olarak tercih edilebilir.

En çok yuvarlak ve köşeli modeller tercih edilir. Yuvarlak model şemsiye, normal şemsiyeyle aynıdır. Kare şemsiye mekanizması daha farklıdır. Ürünlerin hepsi uygun fiyatlı ve fonksiyonel olarak başarılıdır. Rengi ve modeli belirttikten sonra, kısa bir süre içinde üretilir ve monte edilir.

Şemsiyenin Avantajları Nelerdir?

 • Güneşten korur, UV koruması vardır.
 • İskeleti paslanmaz. Dayanıklı malzemelerle üretilir.
 • Birinci kalite kumaş kullanılır.
 • Bakım istemez. Bir kere yaptırılıp, uzun süre kullanılabilir.
 • Tekerlek sayesinde her yere taşınması kolaydır.
 • Alüminyum profil kullanılır.
 • Ekonomik ve pratik ürünlerdir.
 • Dikkat çekici modelleri sayesinde işletmelerin daha çok müşteri kazanmasını sağlar.

Şemsiye Fiyatları Ne Kadardır?

Şemsiye tente fiyatlarını belirleyen en önemli faktör, şemsiyesinin sayısı ve büyüklüğüdür. Bunun dışında kullanılan kumaş, şemsiyenin modeli ve ev ya da iş yeri tipi olması fiyat belirleyen kriterlerdir. Eğer şemsiye tentenin yaptırmaya karar verdiyseniz, ilk olarak firma ile bağlantı sağlayıp, keşif yapılması için gün belirtilir. Seçilen model ve şemsiye sayısına göre kesin bir fiyat söylenir. Eğer müşteri kabul ederse, imalata başlanır. Akrilik kumaş, renkli kumaş, branda kumaşı ya da şeffaf kumaş çeşitlerinden biri seçilir. İçlerinden en pahalı olanı, akrilik kumaştır. Isı ve su geçirmez aynı zamanda ithal bir üründür. İsteğe göre şemsiyeye tekerlek ya da farklı aksesuarlar takılabilir. Bunlar dekoratif olarak avantaj sağlar.

Herkesin bütçesine uygundur. İr şemsiye modeli bulunur. Özellikle son yıllarda oldukça popüler ve kullanışlı olan şemsiye modellerinden yaptırmak isterseniz, firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız, müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği ön planda tutar

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Ataşehir Şemsiye

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?