İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Ataşehir Tel Çit Branda

Ataşehir Tel Çit Branda

Evlerin ve iş yerlerinin bahçelerini diğer alanlardan ayırmak ve sahiplerine özel alanlar oluşturmak için kullanılan ürünlere tel çit branda denir. Ataşehir tel çit branda alanında merkez haline gelen bir yerdir. Ev ve iş yerlerinizin bahçelerinde güzel vakit geçirmek ve size özel olan bu alanları korumak için tercih edebilirsiniz. Son yıllarda bahçeli evlere olan yoğun talep nedeni ile […]

Evlerin ve iş yerlerinin bahçelerini diğer alanlardan ayırmak ve sahiplerine özel alanlar oluşturmak için kullanılan ürünlere tel çit branda denir. Ataşehir tel çit branda alanında merkez haline gelen bir yerdir. Ev ve iş yerlerinizin bahçelerinde güzel vakit geçirmek ve size özel olan bu alanları korumak için tercih edebilirsiniz. Son yıllarda bahçeli evlere olan yoğun talep nedeni ile tel çit branda satışları önemli ölçüde artış göstermiştir. Bu nedenle sektörde farklı firmalar yerini almıştır.

Branda modelleri yapıları itibari ile bahçelerde, inşaat alanlarında, çatılarda, garajlarda ve farklı alanlarda kullanıma uygundur. Ancak tel çit brandaların kullanım alanları kısıtlıdır. İhtiyacınıza uygun ve farklı model ve özellikteki branda modellerini satın alabilirsiniz. Ürün seçimine karar veremediğiniz takdirde firma elemanlarından yardım alabilirsiniz. Tecrübeli teknik personeller binanın mimari yapısına ve dekorasyonuna uygun modeli seçmenizi sağlar. Bu sayede fazla ürün görerek kafa karışıklığı yaşamazsınız. Profesyonel firma çalışanları işlerinizi kolaylaştırarak daha avantajlı ürün sahibi olmanıza yardımcı olur.

Tel Çit Branda Özellikleri

Ataşehir tel çit branda özellikleri ürün markasına ve imalatında kullanılan malzeme özelliğine göre değişiklik gösterir. Her ürünün özellikleri birbirinden farklı olabilir. Bununla birlikte genel ürün özellikleri;

1- Branda kumaşları dört mevsimliktir ve sorunsuz kullanılabilir.

2- Polietilen kumaş oldukları için yağmur ve kar suyu geçirmezler.

3- Enleri 0,5-16 milimetre arası iken boyları ihtiyaca uygun ayarlanabilir.

4- Fitil ve kuşgözü gibi ek malzemeler ile daha dayanıklı hale getirilebilir.

5- Tel çit brandaların estetik ve hoş bir görüntüsü vardır.

Brandaların ağırlıkları ortalama 180 gramdır. Sıraladığımız bu özellikleri ürünlerin her zaman tercih edilmesine neden olur. Bahçenin büyüklüğüne göre farklı ölçülerde ürün bulabilirsiniz. Fitiller alüminyum malzemeden üretildiği için paslanma gibi durumlar yaşanmaz. Ultraviyole ışını katkılı oldukları için güneş ışığından etkilenmezler.

Tel Çit Branda Avantajları

Tel çit branda modelleri kullanıcılarına büyük avantajlar sunar. Çitlerin üzerine geçirilen bu ürünler bahçenizin dışardan görünmesini engeller. Bu sayede ailenizle birlikte özel zamanlar geçirebilirsiniz. Sokak hayvanlarına karşı koruma oluşturur. Çocuklarınız bahçenizde güvenle oyun oynayabilirler. Bahçe dekorasyonunun tamamlanmasına katkı sağlar. Teknolojinin ilerlemesi ile farklı modeller üretilmiştir. Bu sayede modern ve şık dekorasyon modellerine sahip olabilirsiniz.

Tel Çit Branda Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Tel çit branda almadan önce dikkat edilmesi gereken kriterler vardır. İlk olarak ürünün çitleri tamamen kaplaması için doğru ölçü alınmalıdır. Montaj aşamasında bir miktar kısalmalar yaşanır. Bu nedenle ölçüyü mutlaka firma çalışanları almalıdır. Branda çit üzerine monte edilir. Bu sayede rüzgâr önünde bir perde olarak kullanılabilir. Yaşadığınız coğrafyanın iklim özelliklerine göre rüzgâr kesme özelliği yüksek ürün satın almalısınız.

Uzun yıllar kullanmak istiyorsanız mutlaka birinci sınıf ürünler satın almasınız. Aksi halde olumsuz hava şartlarından kısa sürede yıpranır ve kullanılmaz hale gelir. Renkli branda modelleri satın alan kişiler renk garantisini almalıdırlar. Güneş ışınları kısa sürede rengin solmasına neden olur. Bahçenizin dekorasyonu ile uyum sağlayan tel çit branda modelleri bulabilirsiniz. Bahçe tasarımlarını önemli ölçüde destekleyen ürünler oldukları için kullanımı tavsiye edilir.

Tel Çit Branda Fiyatları

Tel çit branda fiyatları değişik fiyatlardır. Ürün kalitesi, markası, boyutu, rengi ve ürün modeli fiyat değişikliğine neden olur. Firmalar kendi internet sitelerinde ürünlerin ve modellerin bilgilerine detaylı bir şekilde yer verir. Uzun yıllar sorunsuz branda kullanımı için kaliteli ürün seçmek zorundasınız. Ürün alırken fiyat kriteri dikkat edeceğiniz en son nokta olmalıdır. Bir ürünün pahalı olması kaliteli olduğunu göstermeyeceği gibi ucuz olması da  kalitesiz olduğunu göstermez.  Aksi halde sürekli yenilediğiniz için maddi kayıp yaşarsınız. Ataşehir tel çit baranda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tel Çit Branda Nereden Alınır?

Tel çit branda modelleri üretici firmaların mağazalarında ya da web sitelerinde satılır. İnternet sitelerine özel indirimler yapılmaktadır. Aynı ürünü daha uygun fiyata satın almak için online alışverişi tercih edebilirsiniz. Firmaların ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için online satış formunu doldurmanız yeterlidir. Kaliteli ve ayrıcalıklı ürün almak isteyen müşterilerimiz geniş ürün yelpazemizden bahçelerine ve zevklerine uygun modelleri bulabilirler. Firmamız ücretsiz ölçü alma hizmeti de sunmaktadır

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?