İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Ataşehir Tente Motoru Değişimi Bakımı Ve Tamiri

Ataşehir Tente Motoru Değişimi Bakımı Ve Tamiri

Ataşehir tente motoru değişimi bakımı ve tamiri konusunda üstün hizmet veren firmalardan biridir. Tenteler son yıllarda en çok tercih edilen koruma sistemlerinden biridir. Dış mekânlarda kullanıma açmak isteyen kişiler tente modellerine tercih ediyor. Bu tentelerin düzenli olarak bakımı ve tamiri yaptırmak zorundadır. Düzenli bir şekilde motor bakımı yapıldığı zaman uzun süreli bir kullanım imkânı sağlamak mümkün […]

Ataşehir tente motoru değişimi bakımı ve tamiri konusunda üstün hizmet veren firmalardan biridir. Tenteler son yıllarda en çok tercih edilen koruma sistemlerinden biridir. Dış mekânlarda kullanıma açmak isteyen kişiler tente modellerine tercih ediyor. Bu tentelerin düzenli olarak bakımı ve tamiri yaptırmak zorundadır. Düzenli bir şekilde motor bakımı yapıldığı zaman uzun süreli bir kullanım imkânı sağlamak mümkün oluyor.

Elektronik bir asamdan meydana geldiği için motorların arıza yapma gibi bir durum söz konusu oluyor. Otomatik ve motorlu tente sistemleri genellikle 2 yıl garanti veriyor. Böylece garanti süresi kapsamında bakım ve tamir gibi işlemler firma kapsamında yapılıyor. Ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Aynı şekilde ürün değişimi de bu süre içerisinde ücretsiz olarak ye değiştiriliyor. Motor ve bakımı ve motor değişimi son derece kolay bir işlem olduğu için kısa sürede gerçekleştiriliyor. Motorları satın alırken kaliteli ve uzun ömürlü olacak şekilde satın almak gerekir.

Tente Motoru Bakımı

Çanta motoru bakımı iki ayda bir olacak şekilde yaptırılmalıdır. Otomatik olarak çalışma gösteren motorlar daha uzun ömürlü olduğu için daha fazla tercih ediliyor. Manuel olarak çalışma gösteren motorlar ise Arıza yapma ya daha müsait olduğu için düzenli olarak bakımının gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Motorlu tenteler için bakım en önemli konulardan biridir. Düzenli bakım yaptırılan motorlar çok daha uzun ömürlü bir hale geliyor. Her türlü tente modeli için bu durum söz konusudur. Özellikle kafeler ve restoranlar gibi olanlardan sürekli açıp kapatma durumu söz konusu olduğu için motorlar çok daha fazla çalışıyor. Bu sebeple daha çok bakıma ihtiyaç duyuyor. Bakım yaptırırken motorda oluşan arızalarda giderilir. Kalite standartlarına uygun olacak şekilde bakımının gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Tente Motor Değişimi

Arızası tamir edilemeyecek boyutlu olan tente motorları değiştirilir. Motor değişimi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştiği için zaman kaybı gibi bir durum söz konusu olmaz. Motor değişimi yapacak olan kişiler kaliteli motorları tercih ederek bu şekilde değişim işlemini gerçekleştirmelidir. Ataşehir tente motoru değişimi bakımı ve tamiri konusunda çok üstün bir hizmet sunuyor. Uzman kişiler tarafından yapılan değişim işlemi yaklaşık olarak 1 yıl kadar garanti veriyor.

Bu süre dâhilinde yeniden motor arızası söz konusu olursa değişim imkanı sunuyor. Motor tamiri ve motor bakımı düzenli olarak yaptırıldığı zaman motor değişimine ihtiyaç duyulmaz. Fakat uzun süre bakım yapılmadığı zaman motor ciddi arızalar oluşturur ve yanma gibi bir durum söz konusu olur. Yanma durumu söz konusu olduğu zaman arızayı onarmak mümkün olmaz ve değişim durumu gerçekleşir.tente-motoru – Marifet Tente

Tente Motoru Tamiri

Tente motoru sürekli olarak çalışma gösterdiği için pek çok problemi beraberinde getiriyor. Aynı zamanda dışarıdan kaynaklı etkilerden dolayı da tente motorunda arıza durumu söz konusu oluyor. Rüzgârdan kaynaklı olarak yağmur suları deliklerden motor içerisine kadar ilerleyebiliyor. Böyle bir durum söz konusu olduğunda motorda ciddi arızalar kendini göstermeye başlıyor. Arızadan kaynaklı olarak çalışmıyor.

Böyle bir durumda ilk olarak şalterleri indirdikten sonra firmayı arayarak arızanın tamir edilmesi gerekir. Aynı zamanda fitiller motora sarktığı zaman çeşitli problemler ortaya çıkıyor. Ilk olarak kumanda ile sistemi kapatmak gerekiyor.

Daha sonra şalterleri indirmek gerekiyor. Arıza ekibi gelene kadar konu ile ilgili bilgisi olmayan kimse motora dokunmamalıdır. Uzman kişiler tarafından tamiri yapılması gerekiyor. Özellikle pergole katlanabilir tente motorlarında arızalanma durumu söz konusu oluyor. Arıza en kısa sürede tamir edilmez ise daha bir problemler ortaya çıkabiliyor.

Tente Motor Bakımı Tamir ve Değişim İşlemlerinin Fiyatları

Tente motorlarında yapılan işlemler birbirinden farklı olduğu için kesin bir fiyat belirlemek söz konusu olmuyor. Motorunuz da bulunan arızaya ve tercih ettiğiniz yeni motor fiyatına bağlı olarak fiyat durumu da değişiklik gösteriyor.

Garanti süreniz dolmadıysa garanti kapsamında firmaya ücretsiz olarak değişim ve tamir işlemi yaptırmak mümkün oluyor. Ataşehir tente motoru değişimi bakımı ve tamiri konusunda uzman kişilerle çalışma göstererek profesyonel bir işlem gerçekleştiriyor. Bu sebeple çok fazla tercih edilen firmalardan biridir. Motor değişimi ya da bakım yaptıracak olan kişiler firmamızdan en iyi hizmeti alabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?