İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Ataşehir Tünel Branda

Ataşehir Tünel Branda

Ataşehir Tünel Branda, branda ve tente konusunda zengin içeriklere sahiptir. Tünel brandaların kullanım sahaları günümüzde hızla artış gösterir. Tünel şeklinde olan bu brandalar, otellerde ve futbolcuların spor tesislerinin girişlerinde daha sık kullanım alanı bulur. Körüklü şekilde olabildiği gibi düz ve gergin olarak ta tasarlanabilecektir. Motorlu kullanım sistemleri ile rahatlıkla bir yerde toplanıp, açılma özelliklerine de sahiptir. […]

Ataşehir Tünel Branda, branda ve tente konusunda zengin içeriklere sahiptir. Tünel brandaların kullanım sahaları günümüzde hızla artış gösterir. Tünel şeklinde olan bu brandalar, otellerde ve futbolcuların spor tesislerinin girişlerinde daha sık kullanım alanı bulur. Körüklü şekilde olabildiği gibi düz ve gergin olarak ta tasarlanabilecektir. Motorlu kullanım sistemleri ile rahatlıkla bir yerde toplanıp, açılma özelliklerine de sahiptir. Hem tünel branda hem de çadır branda günlük yaşamda daha sık kullanılan tasarımların en başında gelir. Tünel brandaların ısı yalıtımlı olmaları da dış hava koşullarına karşı konfor sunan özelliklerdir. Işıklı şekilde de tasarlanabilen adeta bir koridoru andıran bu tünel tasarımlar, tesis girişlerinde de kullanılan brandalardır. Yağmurdan ve sıcaktan koruyan muhafazalı bu sistemler, farklı ebatlarda tasarlanabilen yapılardır.

Brandaların Kullanım Amaçları

Ataşehir Tünel Branda, tünel brandalarda sunduğu kaliteli tasarımları diğer branda çeşitlerinde de sunar. Çadır tenteler, şantiye brandaları, nakliyecilikte kullanılan türleri ile kamelya brandaları son derece zengin içeriklerde yer almaktadır. Firmamız, branda tasarımlarında ışık, ısı ve neme karşı koruyuculuğu test edilmiş ürünlerin satış ve pazarlamasını yapacaktır. Nakliye sektöründe uzak mesafe eşya ve gıda maddesi taşımacılığında kamyon ve tırların üzerinde muhafaza sağlayan örtüler olarak ta kullanılır. Brandaları ürün nakliyesi, taşımacılık sektörü ve depolamada kullanımının yanı sıra, pazar ve manav tezgahlarında da kullanıldığı görülür. Branda alırken, kalınlık ve kalite standartlarına uygunluk önem taşır. Bu nedenle sektörde kurumsal hizmet veren işletmelere yönelmek son derece önem taşır. Kurumsal çalışan firmaların sattığı ürünler de kalite açısından uygunluk testlerinden geçmiş olacaktır.

Tentelerin Kullanım Yerleri

Ataşehir Tünel Branda aynı zamanda tentelerden yapılmış olan ürünlerin de satışını yapmaktadır. Tente alacak olanlar da brandalardaki kalın ve ısıyı geçirmezlik özelliklerine dikkat etmek zorundadır. Brandalardan farklı olarak tenteler daha çok yaşam alanlarında dekoratif amaçlı kullanılır. Konulduğu ortama sunduğu şıklık kadar, yaşam alanlarını da olumsuz hava koşullarına karşı korumak zorundadır. Mağazaların vitrinlerinde müşterilere şık bir görünüm yaratmayı amaçlayan körüklü tente tasarımlarıdır. Körüklü tenteler, pastane ve kafelerde de kullanım alanı bulmuş olan tasarımlardır. Yağmur ve yakıcı güneşi engelleyen bu tenteler, kolaylıkla açılıp kapanabilen mekanizmalara sahiptir. Mafsallı tenteler, düz tenteler, pergola sistemler de farklı amaçlarla kullanılan tente kategorileridir. Çadır tenteler ile kamelya ve kış bahçesi modelleri de son derece geniş içeriklerde yer alacaktır.

Bahçe ve Terasları Süsleyen Tenteler

Bahçe ve teraslarda en çok kullanım alanı bulan tenteler ise mafsallı tente modelleridir. Çelikten yapılan mekanizmaları ve özel kumaşları ile en zo hava koşullarına karşın dayanıklı modellerdir. Rüzgar ve fırtına gibi hava koşullarından etkilenmeyen yapıları onların daha çok teras ve balkon gibi açık alanlarda kullanılmasını sağlamıştır. Kat bahçeleri de son zamanlarda yapılarda tercih edilen tasarımların başında gelir. Yeşili her alanda görmek için balkon ve katların aralarında yapılan minik bahçe peyzajlarında mafsallı tenteler de tercih edilen muhafazalardır. Hava koşullarından etkilenmemesi için çelik gibi sağlam iç malzemelerden yapılması son derece önem taşır. Bu nedenle, tente alırken, olumlu yorumlar almış olan firmalara yönelmek gerekir.

Çadır Tentelerin Kullanım Avantajları

Geniş katılımlı organizasyonlar için son derece kısa sürede kurulabilen tente kategorileridir. Farklı ebatlarda tasarlanabilen bu tenteler, fuar, sirk, kapalı spor tesisi ve oyun parkları gibi amaçlarla kullanılır. Az maliyetle kurulmaları onların deprem çadırı ve şantiye çadırı olarak ta kullanılmasını sağlamıştır. Işık, ses ve havalandırma gibi sistemlerin kurulmaları da çadır tentelerin teknolojiye açık yapılar olmalarını sağlamıştır.  İşi biten çadır tenteler sökülüp, rahatlıkla farklı alanlara kurulabilme özelliği de taşıyacaktır. Çadır tenteler, kaliteli, fonksiyonel ve giderek tercih oranı artan tente modellerinin başında gelirler.

Kamelya ve Kış Bahçeleri

Kamelyalar, müstakil ev ve site bahçelerinde tercih edilen tasarımlardır. Kamelyaların soğuk havalarda yan taraflarını tentelerle kapatarak kış bahçesi formuna çevirmek de olanaklıdır. Firmamız tentelerde farklı kategorilerde ürün satışını yapacaktır. Brandalarda da gerek tünel branda gerekse de çadır brandalarda zengin ürün içerikleri bulunur. Açılıp kapanabilen kış bahçesi sistemlerimiz, en zor hava koşullarına dayanıklı olan modellerdir. Tente ve brandaların kurulum ve teknik destek servisini firmamızdan almak mümkündür

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?