İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Ataşehir Yarım Kasetli Branda

Ataşehir Yarım Kasetli Branda

Günlük hayatta çok fazla işletme yerlerinde, bahçelerde ve kullanıma uygun alanlarda yarım kasetli branda sistemi kullanılır. Brandanın en büyük özelliği kaset sisteminin olmasıdır. Yarım kasetli branda bu yüzden çok kullanışlı bir üründür. Çünkü kaset sayesinde branda kendini içeriye toplar ve bu sayede kumaş kendisini koruma altına almış olur. Kumaş dışarıda kalmadığı için dış etkenlere karşı […]

Günlük hayatta çok fazla işletme yerlerinde, bahçelerde ve kullanıma uygun alanlarda yarım kasetli branda sistemi kullanılır. Brandanın en büyük özelliği kaset sisteminin olmasıdır. Yarım kasetli branda bu yüzden çok kullanışlı bir üründür. Çünkü kaset sayesinde branda kendini içeriye toplar ve bu sayede kumaş kendisini koruma altına almış olur. Kumaş dışarıda kalmadığı için dış etkenlere karşı korunur ve zarar görmez.

Ataşehir yarım kasetli branda şirketi tarafından yapılan bu ürün daha kullanışlı ve daha iyi olur. Müşterinin istemiş olduğu alan ve mekâna göre üretilen bu ürün çok daha rahat bir kullanım olanağı sağlar. Kişinin seçtiği renk ve desene göre ürün hazırlamak çok mümkündür. Kullanılmak istenmediği zaman sarılan kumaş hava şartlarından ve dış etkenlerden korunarak daha uzun ömürlü bir yapıya sahip olur.

Yarım Kasetli Branda Modelleri

Yarım kasetli branda modeli çok gelişmiş bir yapıya sahip olduğu için otomasyon sistemi bulunur. Bu sistem sebebi ile ürün daha uygun ve ucuz olur. Bu tür bir özelliğe sahip olduğu için de masraflı bir ürün olmaz. Branda kumaşının yapısı akrilik olduğu için hiç sıcaktan ya da güneşten etkilenmez. Solma, yıpranma ve ağarma gibi durumlar ile karşılaşılmadığı için her zaman yeni gibi parlak görünür. Hal böyle olunca da uzun seneler boyu rahatlıkla kullanılabilir.

Diğer branda modellerine göre ürün Ataşehir yarım kasetli branda firması sayesinde üretildiği zaman daha ilgi çekici ve cazip olur. Bu ürün kullanılan her mekân ve alana farklı bir dekor katarak bulduğun yerin havasını değiştirir. Özellikle işletme yerlerinde dikkat çekiciliği sayesinde müşteri yoğunluğu artar. Böyle bir durum için de çoğu işletme yerinin tercih ettiği ürünler arasında yerini alır.

Yarım Kasetli Branda Nedir

Yarım kasetli brandanın bir diğer ismi de yarım kapanır brandadır. Birçok firma tarafından iki isim de kullanılır. Üzerinde saçak bulunur ve bu sayede ürün kendini daha bir ön planda tutar. Yarım kasetli branda sisteminin dinamik, güçlü ve sağlam bir yapısı vardır. Bütün bu özelliklerine göre ürün oldukça kaliteli ve uygun maliyetlidir. Fırtına, kar, yağmur ve güneş gibi hava şartlarından dolayı iyi bir koruma görevi yapar.

Ürünün kullanımı basit ve kolay olduğu için çok fazla mekân yerlerinde kullanılır. Uzaktan kumandalı bir sistemi olduğu için belirli bir mesafeden ürün açılıp kapatılabilir. Aynı zamanda ürün saçak ve şemsiye görevi gören bir aparat sayesinde çalışır. Bu sistem sayesinde adına yarım kasetli branda denir. Aparat sayesinde kumaş her zaman korunur. Kötü hava şartlarına karşı dayanıklılığını asla yitirmez. Sağlam ve dinamik olduğu için hep uzun ömürlü olur.

Yarım Kasetli Branda Özellikleri

Yarım kasetli branda modeli müşterinin istediği her renk ve modele göre hazırlanarak üretimi gerçekleşir. Her mekânın renk ve boyutu farklı olduğu için ürününde çok  fazla renk seçeneği mevcuttur. Müşterinin mekân yerine göre beğenmiş olduğu model en iyi şekilde ayarlanır. Brandanın ebadı 3.5 metreye kadar açılım sağlar. Kullanılan her yerde iyi bir kullanım görevi sağlar. PVC kaplı alüminyum sayesinde ürün her zaman koruma altındadır. Branda toplanmadan açık kalsa bile zarar görmez ve aşınmaz.

Branda kapatılırken kendisini kaset içerisine sarar. Kaset önündeki fırçalar kumaşın temizlenmesini sağlar ve bu durum sonucunda kumaş hep temiz kalır. Kaset sistemindeki conta sayesinde ürün rahat açılıp kapanır. Bu sistem özelliği nedeniyle kumaş kendini iyi muhafaza eder. Ataşehir yarım kasetli branda firması tarafımdan yapılan ürün çok ilgi çekici ve modern bir yapıya sahip olur. Ürün tüp motor sayesinde uzaktan kumanla çalışır.Yarım Kasetli Tente

Yarım Kasetli Branda Sisteminde Kumaşın Önemi

Yarım kasetli brandanın kumaş yapısı akrilik olduğu için çok dayanıklı ve sağlamdır. Kaliteli bir kumaşa sahip olduğu için çok uzun yıllar boyu kullanılır. Ürünler 5 yıl boyunca garantili olup bir sorunda firma ile iletişime geçilebilir. Güneşten solmaz ve yağmuru asla geçirmez. Zamanla da çürüme gibi bir problemle de karşılaşılmaz. Böyle bir özelliğe sahip olduğu için birçok yerde avantajlı kullanım sağlar. Bu sebeplerden dolayı firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?