İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Ataşehir Yayla Çadırı Modelleri

Ataşehir Yayla Çadırı Modelleri

İç Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesi gibi alanlarda yaz ve ilkbahar dönemlerinde aileler hayvan otlamak için çadırlarda konaklar. 1 ay ile 3 ay arasında değişen bu dönemlerde kişilerin barınma ihtiyacı en önemli noktadır. Gündüzleri çok sıcak geceleri ise rüzgârın olabileceği bu yüksek alanlarda rahat, konforlu ve güvenilir bir şekilde konaklamak için […]

İç Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesi gibi alanlarda yaz ve ilkbahar dönemlerinde aileler hayvan otlamak için çadırlarda konaklar. 1 ay ile 3 ay arasında değişen bu dönemlerde kişilerin barınma ihtiyacı en önemli noktadır. Gündüzleri çok sıcak geceleri ise rüzgârın olabileceği bu yüksek alanlarda rahat, konforlu ve güvenilir bir şekilde konaklamak için ise yayla çadırları tercih edilir. Ataşehir yayla çadırı modelleri de bu kapsamda kişilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda en kaliteli ve güvenilir yayla çadırlarını üretir.

Yayla Çadırları Nasıl Olmalıdır?

Yayla çadırı modelleri su geçirmez, güneş ışınlarına karşı dayanıklı, haşereleri uzaklaştırmaya yarayan kumaşlardan yapılmalıdır. Aynı zamanda iç alanda da havalandırması bulunmalıdır. Yayla çadırları tek kişilik, 2 kişilik ya da daha fazla kişilerin konaklaması için farklı modellerde üretilebilir. Burada 2 ya da daha fazla odalı yayla çadırları da vardır. Odalı yayla çadırları genel olarak ailece yaylaya çıkan kişiler tarafından tercih edilir. Odalı yayla çadırları aileler için özel alan oluşturduğu için yaylada geçirilen sürenin daha konforlu geçmesini sağlayacaktır. Yayla çadırları aynı zamanda yanıcı maddelere karşı da dayanıklı olmalıdır. Beslenme ve korunma amaçlı çadıra yakın yerlerde ateş yakılabilir. Yanıcı maddelere karşı koruyuculuğu olan çadır kumaşları olası kazaların önüne geçer.

Yayla Çadırı Üretimi

Yayla çadırının üretiminde temel olarak sağlam bir iskelet kullanılır. Tek kişilik ve iki kişilik çadırlarda üçgen çadır formu kullanılırken, çok odalı çadırlarda kubbe, kare ve dikdörtgen iskelet formu da tercih edilebilir. Çadır iskeleti ise kaliteli çadır kumaşı ile örtülür. Burada çadırların kullanılacağı alanlar yüksek ve ulaşımın zor olduğu yerler olduğu için kişilerin tek başına kurabileceği şekilde kolay bir formda üretilmelidir. Aksi halde çadırın kurulumunda sorunlar yaşanacaktır. Ataşehir yayla çadırı modelleri kurulumu kolay, kaliteli ve sağlam malzemeler ile üretilerek hizmetinize sunulur.

Yayla Çadırı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Yaz ve ilkbahar aylarında hayvancılık ile uğraşan kişilerin uzun dönemlerde kaldıkları yaylalarda çadır kullanımı çok önemlidir. Kişilerin temel ihtiyacı olan barınmayı karşılayan yayla çadırını kullanmanın pek çok avantajı vardır. Yaylada beklenmeyen durumlarda farklı hava durumları yaşanabilir. Burada tercih ettiğiniz yayla çadırının her koşulda ihtiyacınızı karşılaması gerekir. Su geçirmez özelliği olan yayla çadırları sizi yağmurlu havalarda ıslanmaktan korurken, güneş ışığı geçirmez ve havalandırma özelliği bulunan yayla çadırları ise daha konforlu bir süreç geçirmenize yardımcı olur. Ataşehir yayla çadırı modelleri firması olarak sizlerin en konforlu ve güvenilir şekilde yayla dönemini geçirmeniz için üretim gerçekleştiriyoruz.

Yayla Çadırları Modelleri Nelerdir?

Kişilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda farklı yayla çadırı modelleri üretilir. Tek başına kalmak isteyen kişiler için üçgen tek kişilik çadırlar kullanıma uygundur. Eğer aile ile kalınacak ise çok odalı yayla çadırlarının kullanılması önerilir. Bunun yanı sıra farklı girişleri olan yayla çadırı modelleri de son dönemde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu yayla çadırları sayesinde çocuklu ailelerin kendilerine ait oda girişleri olur. Bu da kişilerin özel alanını koruyacağı için kalınan uzun yayla sürelerinin daha sorunsuz geçmesini sağlar. Yayla çadırları klasik model ve renklerde üretilebileceği gibi kişilerin talepleri doğrultusunda farklı renk ve tasarımlarda da üretilebilir. Ancak burada önemli olan durumun çadırın kalite özellikleri olduğu unutulmamalıdır.

Yayla Çadırı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Yayla çadırı almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken nokta firmanın kaliteli ve güvenilir olmasıdır. Yaylada kullanılan çadırlar kişilerin barınma ihtiyacını karşılamalı ve güvenliklerini sağlamalıdır. Aynı zamanda kurulum aşamasında da kolaylık sağlaması gereken çadırların montajının hızlı bir şekilde tamamlanması gerekir. Çadır alımı yaparken havalandırma özelliğine de dikkat etmelisiniz. Özellikle uyku sırasında daha konforlu bir süreç geçirmek için havalandırma çadırlar için önemli bir yer tutar.YAYLA ÇADIRI | GÜVENİLİR ÇADIR & BRANDA SİSTEMLERİ

Yayla Çadırı Fiyatları

Yayla çadırı fiyatları çadırın özelliklerine, büyüklüğüne ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Tek kişilik çadırlar daha uygun fiyatlarla satılırken, çok odalı çadır fiyatları daha yüksek olabilir. Bu kapsamda Ataşehir yayla çadırı modelleri arasından size en uygun çadırı almak için firmamız ile iletişime geçebilir, detaylı bilgiyi profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz aracılığıyla karar verebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?