İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Bağcılar Branda Tente

Bağcılar Branda Tente

Müstakil evlerde, villalarda,   işyerlerinde,  balkonlarda ve bahçelerde şıklık katan  tentelere olan  ihtiyaç  her geçen gün artmaktadır. Bağcılar branda tente firması olarak profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz ile en kaliteli ürünler çıkarmaktayız.  Tenteler  yaşadığınız alanlara şık bir görünüm katar. Brandalar su ve ısı geçirmediği için çok büyük bir koruma sağlayan ürünler oluyor. Aynı zamanda ışık da geçirmediği […]

Müstakil evlerde, villalarda,   işyerlerinde,  balkonlarda ve bahçelerde şıklık katan  tentelere olan  ihtiyaç  her geçen gün artmaktadır. Bağcılar branda tente firması olarak profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz ile en kaliteli ürünler çıkarmaktayız.  Tenteler  yaşadığınız alanlara şık bir görünüm katar. Brandalar su ve ısı geçirmediği için çok büyük bir koruma sağlayan ürünler oluyor. Aynı zamanda ışık da geçirmediği için güneş ışınlarına karşı koruyucu özelliği vardır

Tente  ve brandalar  hem ticari hayatta hem de tarım sektöründe oldukça kullanmaktadır.  Branda ve tenteler sabit ölçülerin yanında isteğe bağlı ölçülerde yapılmaktadır.  İstediği ve istediğiniz renkte kişiye özel tasarımlarımız firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Brandalar Dört mevsim olarak kullanabilirsiniz. Hem yaza uygun hem de kış mevsiminde uygundur.  Kış mevsiminde kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdır.  Yine Yaz mevsiminde ise sıcağa karşı serinlik oluşturur.

Balkon Tentesi Modelleri Ve Tente Fiyatları - Real Branda

Her Balkon İçin Uygun Branda Türü

Yine balkonlarda brandalar çok fazla tercih edilmektedir.  Dekoratif olarak da şık bir görünüm katar. Sadece evleri değil kafelerde,  lokantalarda maden sadece süs olsun diye brandalar yapılmaktadır. Brandalar da önemli olan tatlı çeşitleri sunmaktır Bağcılar branda tente firmamız geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine çeşit çeşit ürünler sunmaktadır. Bazı işletmeler tenteleri reklam ve tanıtım amacıyla kullanabilmek için çeşitli renklerde alarak baskı yaptırabiliyorlar.

Müşterilerimize bir telefon uzaklardayız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Brandalar hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim daima amacımız olmuştur. Hayalinizdeki tasarımları bizimle paylaşarak onları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Uzman kadromuz ile bu tek dörde uzun yıllardır  çalışmaktayız.  Geçmiş yılların vermiş olduğu tecrübeyle sürekli kendimizi geliştirerek, çağa ayak uydurarak,  teknolojiyi ürünlerimize uygulayarak daima kaliteli ürünler çıkarmaktayız.

Branda ve Tentenin Özellikleri

Tente kumaşının yerleştirildiği alana branda yerleştirilerek elde ediliyor. Güneş ve yağmurdan en etkili şekilde koruyan tente modellerinden biridir. Sağlam bir iskelet yapısı olmasından dolayı uzun ömürlü kullanım sağlar. Isı ve ışık konusunda son derece dayanıklı olduğu için bulunan alana hiçbir şekilde ısı ve ışığı geçirmiyor. Aynı zamanda su geçirmez özelliği ile yağmur sularından da korumayı sağlıyor. Çadır bezi olarak de bilinen brandalardan şantiye çadırları da yapılıyor. Plaj ve bahçe şemsiyeleri de bu brandalar kullanılarak üretiliyor.

Diğer tente kumaşlarına göre çok daha dayanıklı olması uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda diğer tente modellerine göre daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Hem brandalar hem de tenteler farklı görünümlerde ve farklı malzemelerle yapılıyor. Bunun nedeni hem branda ve tente kullanıcılarının istek ve ihtiyaçları hem de kullanılacağı alanla uyum sağlamasıdır.

Brandalar ve tenteler, işletmelerin istediği renk ve şekillerde yapılabiliyor. Uzun ömürlü kullanımı ile maliyeti neredeyse sıfıra indirgemektedir. İçerden ve dışarıdan görünebilen yapısı sayesinde de kış bahçesi gibi ortamlarda insanlara sanki açık havadaymış hissi vererek duvarsız bir duvar etkisi yaratmaktadır

Branda Tente Modelleri

Bağcılar branda tente firmamızda tentelerin birçok farklı modelleri vardır. Tenteler içerisinde körüklü modeller, yarım daire şeklinde olan yapıları ile güneşin yakıcı etkileri ile yağıştan koruyan özelliklere sahiptir. Bu nedenle, kafe, pastane gibi alanlarda en çok önerilen, bu türde tente modelleri olmaktadır. Bazı işletmeler tenteleri reklam ve tanıtım amacıyla kullanabilmek için çeşitli renklerde alarak baskı yaptırabiliyorlar.

Branda ve Tentenin Kullanım Alanları

Brandalar araç önlerine ve teknelerde de çok fazla kullanılan ürünlerden biridir. Güneş geçirmeme özelliğinden kaynaklı olarak pek çok alanda kullanımı söz konusu oluyor.

Tekstil sektöründe brandalar taşıma torbası olarak kullanılıyor çünkü brandalar kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir bu yüzden ağır yük taşımak için uygundur. Kafe gibi alanlarda güneş ve yağmurdan korumak için dış mekânda kullanılan tente modellerinden biridir.

Sarıyer Tenteci - Tente Branda Çadır Sistemleri - Koçer Tente

Garantili ve Kaliteli Hizmet

Paslanmaz mekanizmalar, uzun süre kullanım sağlayan unsurlar içerisindedir. Sağlam ve dayanıklı ürünlerden elde ettiğimiz branda ve tenteler uzun yıllar evinizde, işyerinizde yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz garanti kapsamındadır.

Ülkenin her yerine servis ağımız vardır. Sadece istanbul değil  Anadolu’nun her şehrine her ilçesine kadar Siparişleriniz ulaşmaktadır.  Teknik kadromuz ile evinize kadar getirdiğimiz ürünleri yine personelimiz tarafından monte işlemleri yapılmaktadır.  Ürünlerimizin hepsi kalite kontrol sisteminden geçmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?