İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Bahçe Tente istanbul

Bahçe Tente istanbul

Bahçe tente istanbul ile evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon vb. oluşturmanın en modern yoludur. Bahçe tente kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirmeniz için tasarlanmış modellerdir. Olumsuz hava koşullarını engelleyerek balkonunuzu yaz kış demeden her zaman kullanma olanağı sağlar. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özeliği ile mevsimsel değişikliklere karşı oldukça dayanıklı ve […]

Bahçe tente istanbul ile evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon vb. oluşturmanın en modern yoludur. Bahçe tente kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirmeniz için tasarlanmış modellerdir. Olumsuz hava koşullarını engelleyerek balkonunuzu yaz kış demeden her zaman kullanma olanağı sağlar. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özeliği ile mevsimsel değişikliklere karşı oldukça dayanıklı ve kullanışlı bir tente sistemidir. Tente, güneş, yağmur ve rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarından korunmak kullanılan sistemlerdir. Genelde bez, naylon gibi malzemelerden üretilmektedir. Bahçe tente, tente modelleri arasında oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir modelidir.

Son dönemlerde insanların ve ticari kuruluşların yöneldiği tente modellerinin biri olan bahçe tenteler, kullanımı kolaydır ve uzun yıllar kullanılabilir olmasının yanında, bütçe yönünden ekonomik bir üründür. Rahat açılıp kapanabilir özellikleriyle ilgi çeken bir ürün olup, son derece güvenlidir.

Tentelerin Son Dönem Moda Sistemleri

Bahçe tente istanbul hayatın her alanında önemli olan moda kavramını tente hizmetleri ile birleştirmektedir. Tentelerin son dönemlerde farkı renk, model ve tasarımlarıyla modaya uygun olması ile birlikte kişi ve kurumların daha fazla ilgisini çekmektedir. Özellikle tasarımların ve teknolojilerin değişmesi ile her zaman için moda kavramı değişebiliyor. Bu konu özelikle tente alacak işletmeler için önemli olduğundan moda kavramı önemli olur. İşletmeler mekânlarında kullanılacak tentenin masa ve sandalye ile uyumlu olmasını isterler. İşletmelerde çok sık tercih edilen bahçe tente de renk, kumaş ve tasarım özellikleri ile moda kavramına ayak uydurmaktadır. İnsanların dinlenmek ve keyif almak için bir araya geldikleri kafe, restoran, bahçeli eğlence yerleri, lokantalar gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerleri ilgi çekici hale getirmek için bahçe tentelerin kullanılması ideal bir çözüm olacaktır.

Bahçe Tentenin Kullanım Alanları

Bahçe tente istanbul ili başta olmak üzere tüm illerde, genellikle dış mekânlarda restoran, kafe gibi alanlarda ve müstakil evlerde, dubleks dairelerde, villalarda, çardaklarda, kamelyalarda, verandalı ve bahçesi olan evlerde olmak üzere geniş kullanım alanları bulunmaktadır. Olumsuz hava koşullarına (yağmur, kar, güneş ışığı gibi) karşı uzun süre dayanıklılığını muhafaza eden bahçe tenteler, aynı zamanda olumsuz hava koşullarına karşı da uzun süre rengi solmadan kullanım imkânı sunmaktadır. Son dönemlerde açık alanlarda kullanılan, en çok tercih edilen ürün olarak bilinmektedir. Kullanıldığı alanı daha fonksiyonel bir hale getirmektedir.

Bahçe Tentesi Özellikleri

Bahçe tente istanbul ilinde ve ilçelerinde geniş kullanım alanına sahip olup, ilgi çeken özellikleri ise şunlardır:

 • Farklı renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır.
 • Kullanımları kolay olup, uzun süre dayanımını koruyan ürünlerdir.
 • Manuel, otomatik açma veya uzaktan kumanda ile kullanım imkânı sunan bu tenteler, birçok modeliyle satışlarda yerini almıştır.
 • Bütçeye uygun olup, kaliteli ve ucuzdurlar.
 • Birçok alanda kullanılan en çok tercih edilen tente çeşitlerinden biridir.
 • Bahçeli tente, mekaniksel olarak eğim mekanizması ile tentenin açılır uzunluğu, tentenin kullanılacağı cephe ebatlarına göre değişen ölçülerden oluşmaktadır.

Aynı zamanda estetik bir görünüme sahiptir. Su geçirmez özellikte üretilmişlerdir. Güneşten ve yağmurdan korur. Taşınmaları kolay ve hafif ürünlerdir. Yılın 12 ayı kullanılabilir.

Bahçe Tente Fiyatları

Bahçe tente istanbul, fiyatları bakımından bütçe açısından gayet makul ve ekonomik fiyatlarda temin edebileceğiniz bu üründür. Net bir fiyat söylenebilmesi için tente sisteminin kurulacağı alan hakkında ön inceleme yapılması gerekir. Kullanım alanına göre, ebatlarına, kullanılan malzeme kalitesi, kumaşın niteliğine göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Farklı renk ve desenleriyle mekâna estetik bir görünüm kazandıran bahçe tenteleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?