İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.029,7800
 • EURO
  $0,9897
 • ALTIN
  $43.450,0000
 • BIST
  $160,1000
Bahçelievler Branda Tente

Bahçelievler Branda Tente

Bahçelievler Branda Tente, Bahçelievler ve semtlerinde profesyonel hizmet sunan kuruluşların başında gelir. Firmamız, talep olduğunda en uzak bölgelere de tente ve branda satış hizmetini sunmaktadır. Brandaların kullanım sahası, tarım ve sanayi sektörü başta olmak üzere, ürün sergilenmesinde de söz konusu olacaktır. Manav tezgâhlarında meyve ve sebze kurutulan ya da serilen alanlarda brandalardan istifade edilir. Gıda depolarında […]

Bahçelievler Branda Tente, Bahçelievler ve semtlerinde profesyonel hizmet sunan kuruluşların başında gelir. Firmamız, talep olduğunda en uzak bölgelere de tente ve branda satış hizmetini sunmaktadır. Brandaların kullanım sahası, tarım ve sanayi sektörü başta olmak üzere, ürün sergilenmesinde de söz konusu olacaktır.

Manav tezgâhlarında meyve ve sebze kurutulan ya da serilen alanlarda brandalardan istifade edilir. Gıda depolarında da brandaların kullanımı söz konusudur. Nakliyecilik sektöründe de geniş alanı bulunan brandalardan, evden eve taşımacılık hizmetinde de yararlanıldığı görülür.

Uzak bölgelere gıda maddesi nakliyesi yapan firmalar, farklı bölgelerde farklı iklim koşullarına karşı ürünü korumak için kaliteli brandalara ihtiyaç duymaktadır. Brandaların kalın olması, ısı, ışık ve nemi geçirmeyecek nitelikte olması da son derece önem taşır. Firmamız, brandalarda istenilen özelliklere sahip kaliteli tasarımların satışını gerçekleştirmektedir.

şile merkez ağva tenteci brandacı çiftaçılan tente modeli - Branda ve Tente

Tentelerde Kaliteli Tasarımlar

Bahçelievler Branda Tente, brandalarda olduğu kadar, tentelerde de kaliteli tasarımlara yönelmektedir. Tentelerin kaliteli ve şık olması, konulduğu alanda dekoratif özellikler sunması son derece önem taşır. Firmamız, her yaşam alanına uygun tente satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Tentelerin teraslar ve kat bahçeleri için önerilen modelleri mafsallı tente tasarımlarıdır Mafsallı tenteler akrilik kumaşlar ile yapılan ve hava koşullarına karşı son derece dayanıklı olan tente modelleridir. Paslanmaz alüminyum malzemeler ile tentelerin sağlamlığı arttırılmıştır. Bu sayede uzun süre bozulmadan kullanım imkânı söz konusu olacaktır.

Ev terasları, yaşam alanları için de farklı bir yere sahiptir. Yazın güneşten koruma özelliği ve yağışlı havalarda da yağmuru geçirmeyişi nedeniyle bu alanda önerilen, mafsallı tenteler olacaktır. Kış bahçeleri için de önerilen hava koşullarını içeriye geçirmeyecek özellikte cam sistemleridir. Firmamız, mafsallı, pergola, körüklü tenteler ile kış bahçesi ve çadır tentelerde en kaliteli tasarımların satışını yapmaktadır.

Kafe ve Lokantalar İçin Sıcak Tasarımlar

Bahçelievler Branda Tente, kafe ve lokantalar için de birbirinden şık tente tasarımları ile öne çıkan işletmelerdendir. Kafelerde körüklü tenteler, son derece şık duran ve yağmurdan koruyan tente kategorilerindendir. Dükkân vitrinlerini de bu tenteler son derece şık göstermektedir. Tentelerin lokanta önlerinde de son derece şık durduğunu söylemek mümkündür. Konulduğu alana sıcak bir hava sunan kavisli yapısı ile dekoratif duran tasarımlardır.

Rahatlıkla açılıp kapanması, hava koşullarından etkilenmemesi, ev gibi yaşam alanlarında da kullanımını arttırmıştır. Firmamız, farklı renk ve desenlerde körüklü tente tasarımları ile tercih edilen satış merkezlerinin başında gelir. Renkli, desenli ya da düz modeller, konulduğu alana hareket ve şık bir hava katacaktır.

Kış Bahçelerinin Önemi

Kış bahçeleri, son zamanlarda giderek artış gösteren kapalı mekânlardır. Bunda yeşile duyulan özlem ve artan doğa bilincinin de katkısı büyüktür. Müstakil evler, iş yerleri ve restoran gibi alanlarda birbirinden şık kış bahçeleri uygulamaları bulunmaktadır. Bahçe peyzajları, sınırlı olan alanları en şık hale getirecek ve insanın doğayla bütünleşmesini sağlayan alanlardır. Dört mevsim bahçe kullanımını mümkün hale getiren ise kış bahçesi uygulamalarıdır.

Yazın aşırı sıcaktan ve soğuk aylarda da kar ve yağmurdan korumaya özel tasarlanan bu alanlar, en şık dış mekân alanlarıdır. Açılıp kapanan mekanizmaları sayesinde hava koşullarına göre ayarlanabilen tenteler, son derece şık ve kullanışlı tasarımlardır. Şeffaf olması sayesinde bahçe içerisinde oturuyor izlenimi sunması da tercih edilmelerinin bir diğer nedenleri içerisindedir. Firmamız, kaliteli ve farklı ebatlarda çok fazla çeşitlilikte kış bahçesi tasarımlarının satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Çadır Tentelerin Kullanım Alanları

Çadır tenteler, geniş organizasyonlar için tercih edilen tente tasarımlarıdır. Çok fazla kişiyi ağırlayacak büyüklükte türleri ve kolay kurulumu ile öne çıkan modellerdir. Uygun maliyetli ve çabuk kurulabilen bu tenteler, sirk, gösteri merkezi, fuar, oyun alanları gibi yerler için önerilen tasarımlardır. Şantiyelerde de kurulumu tercih edilmektedir. Spor merkezlerinde de son zamanlarda giderek artış gösteren bu tasarımlar, içlerinde her türlü tesisatın kurulumuna imkân tanımaktadır.

Balkon Tente Fiyatları 1 Metre 300 TL İNDİRİMLİ FABRİKADAN

Hızlı Montaj Hizmeti

Firmamız, çok farklı bölgelere satış ve pazarlama hizmetini sunan kuruluşlardandır. Hızlı montaj ve kurulum hizmeti ile tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Kuruluşumuz, sektörde deneyim sahibi olup, tecrübeli ve bilgili bir ekiple satış ve montaj hizmetini sürdürmektedir. Tente ve branda temininde firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?