İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Bakırköy Branda Tente

Bakırköy Branda Tente

Branda Tente, dış mekânların şık görünmeleri aynı zamanda doğal hayatın getirdiği etmenlerden mekânlarımızı korumak için kullanılan üründür. Branda tenteler her mekânlara uygulanabilir özelliğiyle tüm müşterilerin dikkatini çeker. Kışın kapalı alanlardan sıkılan ve ortama ferahlık katmak isteyen kişiler branda tentenin üstü açılır modelini tercih ederek mekânlarına canlılık katabilir. Ayrıca branda tente uygulanan bölgeye katlanabilir camla kapatabilirsiniz buda […]

Branda Tente, dış mekânların şık görünmeleri aynı zamanda doğal hayatın getirdiği etmenlerden mekânlarımızı korumak için kullanılan üründür. Branda tenteler her mekânlara uygulanabilir özelliğiyle tüm müşterilerin dikkatini çeker. Kışın kapalı alanlardan sıkılan ve ortama ferahlık katmak isteyen kişiler branda tentenin üstü açılır modelini tercih ederek mekânlarına canlılık katabilir. Ayrıca branda tente uygulanan bölgeye katlanabilir camla kapatabilirsiniz buda ortama hem şıklık hem de isteğe göre açık alan tercihi sunar. Branda Tente modellerini Tente Branda Kartal firmamızdan seçebilirsiniz. Branda tente sadece mevsim şartlarından korumaz işletmelere uygulandığında görüntüde dikkat çeker. Mekânların modernize edilmiş halidir. Müşteriler işletmelerinin uygun alanlarını seçerek sonrasında branda seçimi için firmadan yardım talep edebilirler.

Kaliteli Branda Tente Nasıl Anlaşılır

Kaliteli branda tente modellerinin kumaşlarında anlayabilirsiniz kumaşlarının inceliği ve dayanıklılığına bakarak fikir edinebilirsiniz. Kumaşların ışığı ne kadar geçirdiğine bakabilirsiniz daha detaylı bilgiyi firmadan alabilirsiniz.

Kuşadası Tente Branda - Tente, Pergola, Branda Sistemleri

En Çok Tercih Edilen Branda Tente Sıralaması

Çok kullanılan tente modelleri ise şu şekildedir:

·         Sabit Süs Tente Modeli

Branda tente modelleri arasında lüks mekânlarda kullanılan tente modelidir. Bu tente modeli butik otellerde, butik işletmelerde kullanılır. Kullanım sebebi daha çok mekânların şıklaştırmak içindir.

·         Körüklü Branda Tente Modeli

Branda Tente modeli genellikle evlerin balkonlarında, manavların girişlerinde çok tercih edilen modeldir. Panellere yerleştirilen körükler sayesinde açılıp kapanan bir sisteme sahiptir. Manuel sistem olduğu için insan gücüne ihtiyaç duyulur. Körüklü branda tentenin diğer tentelerden farkı körüklü olması buda kullanım açısından rahat ve konforludur. Müşteriler açma kapama kolunda tenteyi ister tam açarlar isterlerse yarım yani tente ayarlanabilir durumdadır.

·         Mafsallı Branda Tente Modeli

Branda tente  katlanıp açılabilen modellerden biridir. Mafsallı branda tenteler genellikle evlerin balkonlarında ya da müstakil evlerin bahçelerinde hem modern bir görünüş kazandırır hem de konforuyla rahat kullanılır.

·         Otomatik Branda Tente Modeli

Bu branda tente modelinde ise tamamen branda tentenin sistemiyle ilgilidir. Otomatik denme sebebi kumandayla çalışmasıdır.

·         Manuel Branda Tente Modeli

Otomatik tente modeliyle aynı sistemdedir sadece kumandayla çalışmaz insan gücüyle açıp kapama yapılabilir.

·         Tünel Branda Tente Modeli

İsminden de anlaşılacağı üzere görünümü tüneli andıran branda tente modelidir. Bu model genellikle işletmeleri daha modern ve gösterişli gösterir. Bar, restorant, otel gibi birçok uygulanabilir alan vardır.

·         Yürüyüş Yolu Branda Tente Modeli

İşletmeler mekânlarına uygun gördüğü alanlarına yaptırabilirler. Düğün salonu, toplantı salonu gibi birçok kullanım alanı vardır. İhtiyaçlar doğrultusunda istenilen ölçülerde yapılabilir. Brandanın uzunluğu müşterinin alanına göre değişir.

·         Karpuz Branda Tente

Bu branda modeli karpuzun bombeli oluşundan dolayı şeklinin benzetilmesiyle meydana gelmiştir. Toplumda birçok alanda görülen ve dikkatleri çeken bir modeldir. İşletme sahipleri mekânlarını şık bir hale getirmek için oldukça tercih ederler.

·         Kavisli Oval Pergola Branda Tente Modeli

Kavisli Tente modeli birçok alanda şık görüntüyü yakalamak için kullanılır. Otomatik sistemlidir kumandayla açılıp kapana bilir aynı zamanda spotlu ya da spotsuz olarak tercihler arasındadır. Fiyat olarak diğer tentelerden farklıdır. Branda tentelerde malzemeler değişim gösterdikçe fiyat artışı olur. Maliyeti diğerlerine göre daha fazladır. Birden çok detaylarla mekânlarınıza şıklık katabilirsiniz.

Branda Tente Kumaş Çeşitleri

Branda Tente Kumaş çeşitleri kaliteye göre değişir, şeffaf olan brandalarda mevcuttur. Fakat desenli ya da desensiz olanlar daha çok tercih edilir. Kumaşların üzerin kalın uzun çizili olanları da vardır sade olanları da mevcuttur. Detaylı bilgi için Tente Branda Kartal firmamıza başvurabilirsiniz. Her tentede kumaş olmaz tercihlerinize göre farklı yapılardan oluşur.

Katlanır Tenteler Nerede Kullanılır

Müşteriler katlanabilir branda tente çeşitlerini mekânlarında bazen açık bazen kapalı tercih etmektedir bu devrede katlanabilir brandalar çeşitliliğini gösterir. Müşteri uygulayacağı alana göre seçim yapabilir. Branda fiyatları modelden modele değişiklik gösterir. Tercih yapacak kişiler bunları göz önünde bulundurmalıdır. Tente kullanımı düşünün kişiler detaylı araştırma yaparak kullanım alanlarına uygun brandayı seçebilir. Tente Branda Kartal firmamızdan kumaş kalitelerine bakabilirsiniz.

Yüzme Havuzlarında Branda » Branda Tente

Görüntü Amaçlı Tenteler

Branda tenteler her zaman mevsim şartlarından korunmak için yaptırılmaz bazen mekânlara şık görüntü kazandırmak için yaptırılır. Bu tarz uygulamalar genelde otel camlarında butik apartlarda, butik tatlıcılarda gibi birçok müşterinin tercihleri arasında kullanılır. Bu tarz branda tente modelleri ise; karpuz tente modeli, Fransız tente modeli gibi modelleri kullanabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?