İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Balkon Tente Fiyatlar

Balkon Tente Fiyatlar

Tente; yağmur, güneş gibi hava koşullarından koruyan kumaş, branda ve bez gibi ürünlerden üretilen formlardır. Tente, balkon, teras, havuz başı, veranda, kamelya, gibi yerlerin dışında mağaza butik önlerinde kullanılabilir. Genelde yağmur ve güneşten korunmak amacıyla kullanılan tente dekorasyon içinde kullanılmaya başlanmıştır. Güneş ve yağmur etkilerinden koruyan tente sistemleri güvenlik ve konforu da sağlar. Günümüzde tente […]

Tente; yağmur, güneş gibi hava koşullarından koruyan kumaş, branda ve bez gibi ürünlerden üretilen formlardır. Tente, balkon, teras, havuz başı, veranda, kamelya, gibi yerlerin dışında mağaza butik önlerinde kullanılabilir. Genelde yağmur ve güneşten korunmak amacıyla kullanılan tente dekorasyon içinde kullanılmaya başlanmıştır. Güneş ve yağmur etkilerinden koruyan tente sistemleri güvenlik ve konforu da sağlar. Günümüzde tente restoran, otel, spor tesisleri ve etkinlik alanları için vazgeçilmez bir ürün olmuştur. Tente kullanımı için yapı ruhsatına gerek yoktur. Reklam yapma seçeneği de sağlanan tenteler, işletmeler için reklam ve tanıtım kolaylığı sağlar. Ayrıca balkonlarda kullanma imkânı olan tenteler, istenilen özelliklere göre balkon tente fiyatları da azalmakta veya artmaktadır.

Tente Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Sabit tente pencere, balkon, teras ve dükkân önleri gibi alanlarda kullanılır. Mafsallı tente özellikle işletme ve mağazalarda tercih edilen bir üründür. Pergola sistemleri çay bahçesi, restoranlar, havuz başı ve bahçelerde katlamalı ve ışık tasarımları çok tercih edilen bir üründür. Körüklü tente modeli genelde dekoratif amaçlı kullanılan ürünlerdir. Mağaza, butik ve oteller de tasarım amaçlı balkon ve pencereler de kullanılan bombeli ürünlerdir. Genel de manuel olarak kullanılır. Karpuz modeli olarak da adlandırılır. Kasetli tente dükkân vitrinleri için imal edilir. Balkon  tenteler cephe koruması sağlar. Pratik ürünlerdir.

Çalışma Sistemlerine Göre Tente Çeşitleri

 • Otomatik tente sistemleri, pratik ve konforlu kullanım sağlamanın yanında özel yaşam alanlarına da olanak sağlar. Tek tuşla veya uzaktan kumanda ile rahat kullanım sağlamanın yanında, yağmur ve kar gibi etkenlerden anında korunum sağlar. Uzun süreli kullanım için elverişlidir. Rulo ve katlamalı gibi tasarım özelliklerinin yanında kumaş, deri, cam PVC gibi farklı materyallerle dizayn edilebilir. Geniş açılımlı tente çeşitleri, raylı sistemler, ışıklı modeller, oval tente modelleri ve katlamalı model çeşitleri bulunur.
 • Klimatik tente sistemleri, Biomatik olarak tasarım edilmiştir. Tente ve pergola sistemleri ile işletmeler için konfor sağlamaktadır. Havalandırma opsiyonu sağlar ve geniş alanlarda kullanıma uygun tente sistemleridir. Kafe, restoran ve otel gibi işletmelerde açıp kapama yapmadan da kullanılmaktadır.

Tente Kullanmanın Avantajları

Her geçen gün insanların konforlu, estetik görünümlü mekânlar kullanmak istemeleri, insanları bu mekânları şık tasarlamaya yönlendirmektedir. İşte tenteler mekânlara estetiklik kazandırmada ve dış etkenlerden korumada en çok tercih edilen ürünlerdendir. Tüm alanlarda kullanım alanı sağlar ve işletmeler için ekstra bölüm kazandırır. Kolay ve zahmetsiz kullanım sağlar. Mekânları, yağmur, rüzgâr ve güneş gibi olumsuz hava koşullarından korur. Şirketler için reklam ve tanıtım olanağı verir.

Balkon Tente Fiyatlarını Değiştiren Etkenler

Balkonlar için tasarlanmış şık ve kullanışlı tente sistemlerdir. Balkonlara şıklık katmanın yanında rüzgâr, yağmur ve güneş gibi hava koşullarında da balkonu kullanma konforu sağlamaktır. Her renk ve desende imal edilen tente modelleri müşterinin zevkine bırakılır. Balkon tente fiyatları seçeceğiniz ürüne göre değişiklik gösterir. Manuel sistem veya otomatik sistem, imalat ve dizayn şekline göre fiyat farklılıkları bulunur. Kumaş özelikleri, mekanizma özellikleri, rulo veya katlamalı sistem özellikleri de tente fiyatını etkileyen faktörlerdir. Balkonunuzun büyüklüğü, seçtiğiniz tente sistemi kumaşın kalitesi fiyatı doğrudan etkilemektedir.

Balkon Tente Fiyatlarını Nereden Öğrenebilirim?

Balkonunuzda tente kullanmak istiyorsanız bu sistemleri kuran firmalara ulaşarak, bu firmaların belirlediği fiyatları öğrenmek için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız, balkon tente montajı, tasarım ve her türlü işlem hakkında gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Balkon tente fiyatları hakkında firmamız aracılığıyla bütçenize uygun fiyatları öğrenerek balkonlarınıza tente yaptırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?