İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Başakşehir Branda Tente

Başakşehir Branda Tente

Başakşehir branda tente, tente ve branda çeşitlerinde en kaliteli ürünlere sahip olan firmaların başında gelmektedir. Başakşehir dışında da farklı ilçelere ve bölgelere satış ve pazarlama hizmeti sunulmaktadır. Firmamız, brandalarda kaliteli ürünlerin satışını yapmaktadır. Bunun için kalite kontrol aşamalarından geçirilen tenteler, her mekâna uygun şekilde farklı model ve ebatlarda yer almaktadır. Firmamız, sanayide en çok kullanım alanı […]

Başakşehir branda tente, tente ve branda çeşitlerinde en kaliteli ürünlere sahip olan firmaların başında gelmektedir. Başakşehir dışında da farklı ilçelere ve bölgelere satış ve pazarlama hizmeti sunulmaktadır. Firmamız, brandalarda kaliteli ürünlerin satışını yapmaktadır. Bunun için kalite kontrol aşamalarından geçirilen tenteler, her mekâna uygun şekilde farklı model ve ebatlarda yer almaktadır. Firmamız, sanayide en çok kullanım alanı bulan brandalarda da tercih edilen kuruluşların başında gelmektedir.

Brandaların tarımda, nakliyecilik alanında kullanım alanı son derece yaygındır. Brandalar evden eve taşımacılıkta, fabrika ya da iş yeri nakliyeciliğinde eşyaların üzerini örtmek üzere kullanılan koruyucu örtülerdir. Işık, nem ve rutubet geçirmemesinin yanı sıra, güneş ışınlarını da içeri geçirmeyecek özellikte olması son derece önem taşımaktadır. Firmamızın satışa sunduğu brandalar, gıda maddelerinin nakliyesi ve sergilenmesinde de kullanmaktadır. Kaliteli branda modelleri ile firmamız, tercih sebebidir.

Esenyurt tenteci brandacı mafsallı tente - Branda ve Tente

Tentelerin Yaşam Alanları İçin Önemi

Başakşehir branda tente, tentelerin her yaşam alanı için farklı olması gerektiğini düşünmektedir. Tente modellerinde iş yeri, lokanta ve kafeler ile ev gibi yaşam alanları için farklı tasarımları mevcuttur. Kafe ve lokantalarda tercih edilen körüklü tenteler, konuldukları mekâna şık bir hava katmaktadır.

Firmamız, ev gibi yaşam alanları için de körüklü tenteleri önermektedir. Satış yapılan mağazaların vitrinlerini olduğundan daha şık gösterecek olan körüklü modeller, son derece kullanışlı tasarımlardır. Yağmur ve kar gibi hava koşullarından koruyabildiği gibi güneşten de koruyan muhafazalar içerisindedir. Tente alacak olanlar için firmamız, her yaşam alanına uygun model zenginliğine sahiptir. Teraslarda mafsallı tenteler tercih edilen modellerdir. Mafsallı tenteler, açılıp kapanma özelliği ile hava koşullarına göre ayarlanabilen modeller içerisindedir.

Firmamız, dış mekânlar için son derece şık kış bahçeleri ve kamelyaların satış hizmetini sunacak kuruluşların başında gelir. Katılımın çok olduğu organizasyonlar için fonksiyonel çadır brandalar firmamızda farklı ebatlarda yer almaktadır. Mafsallı, düz, pergola sistemler ile giyotin cam modelleri ile farklı ebatlarda kış bahçesi kategorileri bulunmaktadır. Firmamızın körüklü tente tasarımları da daire formunda ve son derece şık modellerdir.

Kaliteli Malzeme Kullanımının Önemi

Başakşehir branda tente, branda ve tente malzemelerinde kaliteye önem vermektedir. Pek çok firma için satış sonrası müşteri memnuniyeti ölçümü yapılmazken, firmamız satış sonrası memnuniyet ölçümleri ile kendini geliştirmektedir. Tentelerin olumsuz ve çetin hava koşullarından etkilenmemesi için  dayanıklı malzemelerden ve yıpranmayan kumaşlardan yapılması önerilir. Alüminyum parçaların paslanmaması, tentelerin daha uzun süre bozulmadan kullanım imkânını sunacaktır.

Firmamız, bu konu üzerinde geniş araştırmalar yaparak, tenteleri ürün uygunluk testi aşamalarından geçirmektedir. En uzak bölgelere hızlı nakliyat ve kurulum hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik destek ekibimiz, alanında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Firmamız, deneyimli kadrosu ve yaygın hizmet ağı ile tente ve branda satışında önerilen işletmelerin başında gelmektedir.

Kış Bahçelerinin Yaşam Alanlarına Sunduğu Katkılar

Kış bahçeleri yaşam alanları için her zaman artı değer katacak tasarımlardır. Cam sistemlerine göre farklı kategorilere de ayırmak mümkündür. Firmamız, kış bahçelerinde çok farklı model zenginliğine sahip olup, kaliteli malzemelerden yapılmış tasarımların satışı yapılmaktadır. Kış bahçeleri, kışın soğuktan ve yazın da sıcaktan koruyan şık dış mekân tasarımlarıdır. Şeffaf olması sayesinde içeride oturan kişi kendini doğada hissedebilecektir.

Açılıp kapanan camlar ile her hava koşulunda rahatlıkla oturma imkânı bulunmaktadır. Tenteler, iş yerleri için de ayrı bir prestij kaynağıdır. İş yerlerinde binaların dış yüzeylerine olumlu yönde katkılar sunması sayesinde tenteler ayrı bir öneme sahiptir.

Tente Branda Ustası

Hızlı Kurulabilen Tente Tasarımları

Tenteleri her türlü yaşam alanında, zengin içeriklerde görmek mümkündür. Diğer kaplama sistemlerine göre çok daha uygun maliyetli olmaları ve hızlı kurulmaları nedeniyle bazı yaşam alanlarında sıkça karşılaşmak mümkün olacaktır. Özellikle, şantiyelerde kısa sürede kurulması nedeniyle çadır tenteler en çok göze çarpan modellerdir. Çadır tenteleri, fuarlarda ve her türlü organizasyonda görmek mümkün olmaktadır.

Firmamız, spor tesisleri için de farklı çadır tentelerin satışını yapmaktadır. Her türlü teknolojinin içerisine kurulabildiği çadır tenteler son derece şık ve modern görünümlüdür. Sirk ve oyun parklarında da çadır tentelerin kullanımı yaygınlaşmaktadır. Kalabalık katılımcıların sığabildiği ve geniş alana yayılabilen çadır tenteler son derece kullanışlı mekânlardır. Farklı büyüklük ve çeşitlilikte tente ve branda modelleri için firmamızdan destek alınması önerilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?