İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.007,5000
 • EURO
  $0,9508
 • ALTIN
  $43.314,0700
 • BIST
  $151,7000
Başıbüyük Tente Branda

Başıbüyük Tente Branda

Tente ve brandalar pek çok farklı alanda kullanılır. En önemli işlevleri altındaki malzemeleri, insanları ya da farklı eşyaları korumalarıdır. Hem bahçe, kafe ya da çiftlik gibi üstü kapatılması gereken alanlarda hem de bazı malların üzerini örtmek için tente ve brandalar tercih ediliyor. Başıbüyük tente branda ihtiyaçlarınız konusunda da bu alanda profesyonel olarak çalışan ve tente ve branda […]

Tente ve brandalar pek çok farklı alanda kullanılır. En önemli işlevleri altındaki malzemeleri, insanları ya da farklı eşyaları korumalarıdır. Hem bahçe, kafe ya da çiftlik gibi üstü kapatılması gereken alanlarda hem de bazı malların üzerini örtmek için tente ve brandalar tercih ediliyor. Başıbüyük tente branda ihtiyaçlarınız konusunda da bu alanda profesyonel olarak çalışan ve tente ve branda üretimi ve kurulumu konusunda hizmet veren bir firmayla görüşebilirsiniz.

Tenteler Nasıl Kullanılır?

Tente deyince akla ilk gelen yer balkonlar ve kafeler. Ama aslında çok daha geniş bir kullanım alanı var. Tentelerin rahat bir şekilde kullanılması için kolay bir şekilde açılıp kapatılması gerekiyor. Bu yüzden özellikle kafe gibi yerlerde rahat bir kullanım için otomatik olarak açılıp kapatılan tente modelleri tercih ediliyor. Öte yandan tenteler aynı zamanda estetik bir görüntü de sağlar. Bunun için farklı renk ve desenlerdeki tente modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Brandalar Nasıl kullanılır?

Brandaların kullanım alanı tenteye göre biraz daha geniş olabilir. Hayvan barınağı gibi geniş alanların üzeri brandayla örtülebilir. Bazen de havuzlar, garajlar ve inşaat alanları da brandayla örtülebilir. Membran, şeffaf, otomobil ya da tır brandası gibi farklı branda modelleri mevcuttur. Aralarından kullanım amacınıza uygun bir model seçebilirsiniz. Başıbüyük tente branda konusunda da uzman bir firmadan bu modeller konusunda bilgi almanız mümkündür.

Kaliteli Tente ve Branda Kumaşları

Hem tente hem de brandanın kumaşı daha çok kalın bir muşambaya benzer. Bu kumaşların farklı çeşitleri vardır. Ama genel olarak her zaman su geçirmeyen, UV korumalı ve güneş ışınlarından koruyan, lamineli ve dikişleri sağlam tente ve brandalar seçilir. Bazen de bulunduğu mekânı daha da güzelleştirilmesi için farklı renk ve desenlerdeki branda ve tente kumaşları arasından bir seçim yapılır. Bu alanda çalışan uzman bir firma müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en iyi seçimin yapılmasında yardımcı olur.

Avrupa Ürünleri Kalitesinde Tente ve Branda Modelleri

Firmamız istanbul ve ilçelerinde uzun bir süredir hizmet veriyor. Başıbüyük tente branda konusunda da yardım alabileceğiniz firmamıza başvuran müşteriler bütün ihtiyaçları konusunda detaylı bir hizmet alabiliyor. Firmamız hem üretimde, hem de satış ve dağıtımda uzmanlaştığı için aradığınız hemen her türlü branda ve tente çeşidini bizde bulabilirsiniz. Ayrıca bütün ürünlerimiz farklı çeşitlerine bağlı olarak uzun yıllar boyunca solmadan kullanılabilme garantisini sağlıyor. İstediğiniz hemen her alan için farklı modellerimiz bulunuyor.

Kolay Katlanan Branda Modelleri

Branda ve tente kullanıcıları için önemli olan konulardan birisi de bu ürünlerin rahat bir şekilde kullanılabilmesidir. Tenteler isterseniz otomatik ve uzaktan kumandalı olarak kapatılıp açılır. Firmamız bu alandaki bütün yenilikleri yakından takip ediyor. En son çıkan ve kullanımı en rahat olan bütün tente modelleri konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Brandalar konusunda da kolay katlanabilme olması gereken bir özelliktir. Firmamızda rahat bir şekilde kullanabileceğiniz en kaliteli branda modellerini de bulabilirsiniz.

Kurulum Öncesi ve Sonrasında Profesyonel Yardım

Çalışanlarımız tente ve branda kurulumu konusunda eğer ihtiyacınız varsa size yardım ediyor. Hem kurulmadan önce hem de sonra nasıl kullanılacakları konusunda size bilgi vermek için çalışanlarımız hazır. Ayrıca branda ve tente seçerken kararsızlık yaşarsanız uzmanlarımız size bu konuda da yardımcı oluyor. Bizim için önemli olan müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarının karşılanması ve memnun kalmasıdır. Fiyat ve bilgi almak için bizimle telefon ya da internet aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?