İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Bayrampaşa Branda Tente

Bayrampaşa Branda Tente

Bayrampaşa Branda Tente, brandalarda olduğu kadar farklı renk ve modellerde tentelerde de oldukça fazla ürün çeşidine sahiptir. Firmamızın sanayi ve tarım alanında kullanılması önerilen son derece kaliteli branda modelleri yer alır. Evden eve nakliyatta, eşyaların üzerini örterek uzak ya da yakın mesafe taşımacılığında kullanılan tenteler, tarım sektöründe de kullanılır. Ürün sergilenmesi ve kurutulmasında tentelerin kullanımı öne […]

Bayrampaşa Branda Tente, brandalarda olduğu kadar farklı renk ve modellerde tentelerde de oldukça fazla ürün çeşidine sahiptir. Firmamızın sanayi ve tarım alanında kullanılması önerilen son derece kaliteli branda modelleri yer alır. Evden eve nakliyatta, eşyaların üzerini örterek uzak ya da yakın mesafe taşımacılığında kullanılan tenteler, tarım sektöründe de kullanılır. Ürün sergilenmesi ve kurutulmasında tentelerin kullanımı öne çıkmaktadır.

Firmamız, her ebatta branda modeli ile zengin içeriklere sahiptir. Nakliyat kamyonlarında farklı bölgelere sevkiyatı yapılan gıda maddelerinin bozulmadan ilgili yere varması son derece önem taşır. Firmamız, brandalarda yeterli kalınlıkta ve nemi geçirmeyecek özellikte brandaların satışını yapmaktadır.

Brandalarda farklı iklim koşullarına dayanıklı olan güneş ışınlarını geçirmeyecek ve rutubeti de iletmeyecek brandaların satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Fırtına ve şiddetli rüzgârın uygulayacağı darbe ve basınca da dayanıklı olması, brandalardan beklenen özelliklerdir.

ANTALYA DGN; Serik tente imalatı,kumandalı tente,çift açılır tente, şeffaf branda,kasetli tente,raylı tente,balkon tentesi,,mafsallı tente

Şık ve Dekoratif Teraslar İçin Önerilen Tenteler

Bayrampaşa Branda Tente, brandalar kadar tentelerde de farklı özellikte ve kaliteli ürünlerin satışını yapmaktadır. Tentelerin çok farklı modelleri, kullanım sahalarına göre çeşitlere ayrılır. Yaşam alanları içerisinde en çok vakit geçirilen, evler olmaktadır. Evlerin geniş balkon ve teraslarında ise mafsallı tenteleri farklı modellerde görmek mümkündür. Düz veya çizgili desenleri ile hemen her renk tonunda tente tasarımı firmamızda mevcuttur.

Alüminyum parçaların dayanıklılık testinden geçirilmesi de her türlü hava koşullarına karşı dirençli olduklarının bir göstergesidir. Paslanmaz malzeme kullanımı, uzun süre bozulmadan kullanılmaları için önem taşır. Güneşlenme teraslarında da mafsallı tenteleri görmek mümkündür. Nem ve her türlü yağışı geçirmeyen, rüzgâra karşı dayanıklı olan bu tasarımlar, ev ya da lokanta gibi alanların teras ve balkonlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Körüklü Tentelerin Kullanım Alanları

Bayrampaşa Branda Tente, körüklü tente modellerinde de şık ve kullanışlı tasarımların satışını yapmaktadır. Körüklü tentelerin yarım daire şeklinde olması, rahatlıkla açılıp kapanması sayesinde vitrin ve lokantalarda kullanım sahasını arttırmaktadır. Körüklü tentelerde de kullanılan aynı mafsallı tentelerdeki gibi alüminyum malzemedir.

Kalın akrilik malzemeden mamul kumaşlar ile hem hava koşullarına dayanıklı hem de son derece şık tasarımlardır. Kafelerde ve her türlü hizmet ve satış alanlarında müşterinin ilgisini çekecek türde şık modellerdir. Ev pencerelerinde de şık ve sıcak bir hava yaratacak modellerdir. Dekoratif özelliği ve rahat kullanılması ile geniş bir kesimin tercih ettiği tente kategorilerinin başında gelir.

Kış Bahçelerinde Öne Çıkan Model Tasarımları

Kış bahçeleri, dört mevsim bahçe kullanımı isteyenlerin en çok tercih ettiği modellerdir. Burada öne çıkan bazı alt model grupları bulunmaktadır. Giyotin ya da sürgülü cam kullanımına göre farklı tasarımlarda yer almaktadır. Kış bahçelerinin en önemli özelliği, şeffaf olan yapısı ile bahçe içerisinde yaşıyor izlenimi vermesidir. Doğayla iç içe olmak isteyenlerin tercih ettikleri koruma sistemleridir. Kış bahçeleri müstakil ev ya da site bahçelerinde yer aldığı gibi, restoran ya da büyük kafelerde de tercih edilmektedir. Açılıp kapanan mekanizmaları ile hava koşullarına göre ayarlaması kolay olan sistemlerdir. Kışın soğuk havayı yazın da kavurucu sıcakları geçirmemesi nedeniyle tercih edilen en fonksiyonel modeller içerisindedir.

Uzman Kurulum Desteği

Firmamız, tente kurulum, montaj ve satışında uzman kuruluşların başında gelmektedir. En kısa zamanda kurulum ve teknik destek hizmeti ile kuruluşumuz, tercih edilen firmaların başında gelir. Firmamız, Türkiye’nin farklı bölgelerine en kısa sürede istenilen tentelerin nakliyesini ve kurulumunu yapmaktadır.

Firmamız tente ve brandaları, kalite standartlarından geçirilmiş olan tasarımlardır. Darbelere karşı dayanıklı olan tenteler, şık oldukları kadar uzun süre kullanım imkânı tanıyan modellerin başında gelir. Teknik destek ekibimiz alanında uzman olup, her türlü tente kurulumunda bilgi sahibi olan kişilerdir. Firmamız, tente model ve çeşitliliğinde tercih edilen kuruluşların başında gelir.

Kuşadası Tente Branda - Tente, Pergola, Branda Sistemleri

Çadır Tentelerden Beklenen Özellikler

Çadır tentelerden beklenen özelliklerin başında, geniş kitleleri içine sığdırma kapasitesine sahip olması beklenir. Spor tesisleri, fuar, sirk gibi alanlarda çadır tentelerin kullanım sahasını görmek mümkündür. Kaliteli olduğu kadar son derece de kullanışlı olan çadır tenteler, son sistem teknolojinin de içerisine kurulabildiği alanlardır. Şantiye çadırları da kısa sürede kurulumu yapılan tente kategorileri içerisindedir. Firmamız tente modellerinde zengin içeriklere sahip olan kurumsal şirketlerin başında gelir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?