İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.427,6300
 • EURO
  $1,0760
 • ALTIN
  $48.027,2300
 • BIST
  $180,3000
Beşiktaş Branda Tente

Beşiktaş Branda Tente

Beşiktaş Branda Tente, branda ve evleri süsleyen tentelerde en kaliteli tasarımların satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Brandaların kullanım alanları, son derece fazladır. Ev ve iş yerlerinde ürün muhafazasında, evden eve taşımacılıkta nakliyat araçlarında, meyve ve sebze nakliyesi ve depolarda saklanmasına kadar çok farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Firmamız, ticari ve tarımsal faaliyetlerde bu denli gerekli olan brandaların satış […]

Beşiktaş Branda Tente, branda ve evleri süsleyen tentelerde en kaliteli tasarımların satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Brandaların kullanım alanları, son derece fazladır. Ev ve iş yerlerinde ürün muhafazasında, evden eve taşımacılıkta nakliyat araçlarında, meyve ve sebze nakliyesi ve depolarda saklanmasına kadar çok farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Firmamız, ticari ve tarımsal faaliyetlerde bu denli gerekli olan brandaların satış ve pazarlamasını yapan kuruluşların başında gelmektedir.

Firmamız, eşyaların hava koşullarından etkilenmemesi için nakliyat sırasında kalın ve korunaklı brandaların kullanımını tercih etmektedir. Brandaların ışık ve ısı geçirmez özellikleri, özellikle meyve ve sebze nakliyesinde gideceği yöreye bozulmadan nakledilmesini sağlamaktadır. Firmamız, kullanım alanlarına göre farklı branda özellikleri hakkında hizmet alacak kişilere bilgilendirme yapıp, satış ve pazarlama hizmetini sunacaktır. Branda seçiminde, tentelerdeki gibi dekoratif özelliklerden ziyade uygun büyüklük ve sağlamlık öne çıkan unsurlardır. Firmamız, Beşiktaş ve semtlerinde branda ve tente satışında profesyonel kuruluşların başında gelir.

Çiçek Tente – Branda, Tente Sistemleri

Tentelerin Kullanım Alanlarına Göre Seçilmesi

Beşiktaş Branda Tente, brandalardaki gibi tentelerde de kaliteli ürün tasarımlarına sahiptir. Yukarıda da bahsedildiği gibi tentelerde kaliteli olmasının yanı sıra dekoratif unsurlar da seçimde etken olacaktır. Bunun en önemli nedeni, brandaların ev ve iş yerlerinin balkon ve pencerelerinde kullanım sahalarının olmasıdır. Özellikle, lokanta ve kafe gibi alanlarda gelen müşteriye sıcak bir hava sunacak tasarımlara yönelmek gerekecektir. Bu nedenle, her mekâna yakışacak ve yaşam alanını zenginleştirecek farklı bir tente modeline ihtiyaç duyulur. Firmamız, tentelerde en zengin tasarımlarda ve farklı ebatlarda ürünlerin satışını yapacaktır.

Evlerde ya da villa tipi yerleşim alanlarında terasların kullanımı için önerilen tenteler, pastanelerde kullanılması önerilen tentelerden farklı özellikler içermektedir. Pastane ve kafelerde körüklü tente modelleri şık bir hava sunarken, teraslarda düz bir şekilde açılıp kapanan modeller öne çıkar. Dış hava koşullarından alanı koruyacak ve uygun zamanlarda da açılması düşünülen ve kullanımı kolay olan tenteler teraslarda kullanılmak zorundadır. Kafelerde yarım çember şeklinde olan tenteler şık durdukları kadar, güneşin yakıcı etkilerinden de koruyacak tasarımların başında gelir. Firmamız, hizmet alacak kişiler için her türlü danışma ve montaj hizmetini verecektir.

Özel Üretim Tente Branda | Aydos Tente Branda Sistemleri

Kış Bahçelerinin Yaygınlaşması Branda Tente Kullanımı Arttırdı

Beşiktaş Branda Tente, son zamanlarda artan bir eğilim gösteren kış bahçesi uygulamalarına da önem vermekte ve bu konudaki talebi de göz önünde bulundurmaktadır. Firmamız, kış bahçeleri ve kamelya tente tasarımları ile çok sayıda kişi ve kurumun tercih edeceği adresler arasındadır. Şehir yaşantısında yeşile olan özlem nedeniyle, site, müstakil ev ve iş yerlerinde bahçe peyzajlarına her geçen gün önem verilmektedir. Yaz ve kış aylarında bahçe kullanımını yaşamak isteyen herkes için önerilen, olumsuz hava koşullarından koruyan kış bahçesi uygulamaları olacaktır.

Kış bahçelerinin en önemli özelliği, açılıp kapanan tasarımları ile soğuk ve yağışlı havalar için uygun muhafazalar olmalarıdır. Ayrıca, şeffaf yapıları ile bahçe içerisinde yaşıyor hissini vermesi de kış bahçelerinin bir diğer tercih edilme nedenlerindendir. Firmamız, en şık kış bahçeleri uygulamaları ile hizmet alınacak kuruluşların başında gelir. Fırtına ve kar gibi çetin hava koşullarından etkilenmeyen yapıları ile en kaliteli kış bahçesi tasarımları için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

 

Çadır Tentelerin Organizasyonlarda Kullanılması

Organizasyon, etkinlik faaliyetleri, oyun parkları ve sirk gibi geniş katılımlı yerler için önerilen çadır tentelerdir. Çadır tentelerin çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak kapasiteye sahip olması ve az maliyetli hızlı şekilde kurulumunun yapılması tercih sebebi olacaktır. Firmamızın çadır tenteleri bu türlü etkinlik alanlarında kullanıldığı gibi, şantiye alanlarında da kullanılmaktadır. Hızlı şekilde monte ve de montesinin yapılması da çadır tentelere olan talebi arttırmaktadır. Spor tesislerinde de kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Çadır tentelerin teknolojik sistemlerle de entegre edilmesi söz konusudur. Bu nedenle, her türlü organizasyonda ısınma, ışık ve ses sistemleri açısından rahatlıkla kurulum sağlanabilecek olan tente modelleridir. Firmamız, tentelerin kurulumu ve oluşabilecek teknik problemlere karşı da destek verecek kuruluşların başında gelir. İşletmemiz, gelen talebe göre en uzak yerlerde de tente satış ve montajını yapacaktır. Türkiye’nin her bölgesine satış ve destek hizmetimiz mevcuttur. Güvenilir ve kaliteli tente modelleri için hızlı satış ve kurulum hizmetimiz için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?