İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $3.026,0600
 • EURO
  $0,9863
 • ALTIN
  $43.427,5400
 • BIST
  $159,9000
Beykoz Branda Tente

Beykoz Branda Tente

Brandanın anlamının çoğunuz tente kelimesi ile eşdeğer olduğunu biliyorsunuz. Fakat ikisi birbirinden farklıdır. Branda için kışın olumsuz havalardan korunmak için polyester kumaştan meydana gelen isim olarak adlandırılır. Branda su geçirmez özel bir kumaştan meydana gelir. Hatta güneş ışığına karşı koruyucu özelliği de bulunuyor. Havuzda, kafeterya da, bahçede, arabalarda ve aklımıza gelmeyen farklı mekânlarda kullanılan bir […]

Brandanın anlamının çoğunuz tente kelimesi ile eşdeğer olduğunu biliyorsunuz. Fakat ikisi birbirinden farklıdır. Branda için kışın olumsuz havalardan korunmak için polyester kumaştan meydana gelen isim olarak adlandırılır. Branda su geçirmez özel bir kumaştan meydana gelir. Hatta güneş ışığına karşı koruyucu özelliği de bulunuyor.

Havuzda, kafeterya da, bahçede, arabalarda ve aklımıza gelmeyen farklı mekânlarda kullanılan bir üründür. Brandalar mekâna göre uygun şekilde dizayn edilmiştir. Hizmet kalitesine uygun şekilde en iyisi olma yolunda brandalar ilklere imza atmıştır. Hatta müşterilerin ilgi odağının olduğunu söyleyebiliriz.

 

Branda Neden Tercih Edilir?

Branda için baskılar kullanımları için tercih edildiği söylenebilir. Yapı gereği oldukça esnek ve sağlam malzemeden üretilmiştir. Olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi amacıyla dayanıklı malzemelerden üretimi yapılmıştır. Brandanın tercih edilmesinin nedenlerinden bir tanesi de budur. Olumsuz hava koşullarından etkilenilmemesi için tercih edildiğini söylemek mümkündür.

Diğer bir neden ise, özellikle restoran, kafe ve iş yerGen Tente | tente, çadır, branda, katlanır tente, körüklü tente imalatı, sabit tente, mafsallı tente, şeffaf kış çadırı, zip perde, pergola tente, wintent tente, sancaktepelerinin müşteri potansiyelinin artmasını sağlamak için tercih edilir. Farklı tanınmış dünya markaları, işletmenin marka rengine uygun şekilde branda rengini kendi belirler. Branda tercih eden firmalar müşterilini olumsuz hava koşullarından korumak ve güneş ışınlarından korumak amacıyla branda kullanımını tercih eder. Hatta soğuk havalarda soğuktan etkilenilmemesi için kapatıldığından dolayı tercih edilir. Beykoz branda tente firması bu alanda oldukça başarılı hizmet sağlıyor.   

Branda Nasıl Alınır?

Özellikle iş yerinde branda kullanımı son derece önemlidir. Branda alınmadan önce kullanım alanınıza ne gibi fayda sağlayacağının bilinmesi gerekir. Bir işletmenin markasını ortaya koyabilmek, o işletmenin müşterinin ilgisini çekmesi gerekir. Günümüzde birçok tanınmış marka müşteri potansiyelini üst seviyede tutmayı başarıyor. Bunun için çeşitli şeyler yapılıyor. Bunlardan bir tanesi de branda tente kullanımıdır.

Çevrenizde birçok farklı markanın branda tentelerini görüyorsunuzdur. Müşterinin ilgisini çekmek ve göze hitap etmek için oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyuyor. Branda nereden alınır sorusunun cevabını ise şu şekilde verebiliriz. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda işletmenizin rengine göre branda tente tasarlanır. Beykoz branda tente istanbul Anadolu yakasında oldukça yaygın olarak tercih ediliyor.

Branda Tente Kullanımının Avantajları

Günümüzde her sektörde kullanılan branda tenteler içinizin rahat olacağı şekilde yapılıyor. Her ortama uygun şekilde dizayn edilen branda tenteler müşteri potansiyelini üst seviyede olmasını sağlıyor. Branda tente kullanımının avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Yağmurlu havalarda ıslanmasını ortadan kaldırarak korucuyu özelliğine sahiptir
 • Soğuk hava koşullarında soğuğu keser
 • Güneş ışınlarından korur
 • İşletmenin müşteri çekme potansiyelini ortaya koyar
 • İşletmeye marka değeri kazandırır
 • Her iş yerine uygun renklerde ve boyutlarda tasarlanır

Beykoz branda tente farklı renklerde ve farklı modellerde yapılır. Tercihe göre renk belirlenebilir ya da sizlere önerilen renklerde kullanılabilir.

Branda Tente Çeşitleri

Başarılı tasarımlara sahip olan branda çeşitleri farklı modellerden üretiliyor. En dikkat çekici branda tente çeşidi de raylı branda tentelerdir. Son zamanları oldukça sık tercih edilen bu model, her mekâna uygun şekilde yapılıyor. Branda çeşitleri şu şekildedir.

 • Tek taraflı sistemler
 • Spotlu tenteler
 • Manuel tenteler
 • Çift taraflı tenteler
 • Sabit tenteler
 • Motorlu tenteler
 • Mafsallı tenteler
 • Eğim ayarlı tenteler
 • Körüklü tenteler

Olmak üzere farklı görünüşe sahiptir. Her bir tente için, farklı mekânlara uygun olacak şekilde olduğunu söylemek mümkündür.

Bursa Pusula Tente ve Branda Sistemleri – Bursa pergola, tente, branda ve özel sistemler üreten, Pusula Tente markası adı altında hizmet veren tente firmasıyız

Branda Tente Fiyatları

Branda tenteler her mekâna uygun şekilde satılıyor. Birçok firma branda tenteyi farklı fiyat aralığında satabiliyor. Mekâna yapılacak branda tentenin metrekare başına fiyat aralığı belirlenir. Tek yapmanız gereken istanbul Beykoz branda tente firması ile iletişime geçmenizdir. Bulunduğunuz yere firma yetkililerimiz gelir. Metrekare aralığı ölçülür. Daha sonra branda ve tente çeşidi örnekleri tarafınıza sunulur. Kataloglar çeşit yönünden oldukça zengin içeriğe sahiptir.

Hatta talep edilen renklerde branda tenteler tasarlanır. Özel renkler tercih edilirse onun hazırlanması biraz uzun sürebiliyor. istanbul geneline hizmet veren firmamız oldukça başarılı işlere imza atıyor. Uzun yıllar bu sektörde %100 başar sağlıyor.

Branda tente fiyatı günümüz ekonomisinde fiyat azalışı ya da fiyat artışı yapabiliyor. Branda tente tercih ederek müşteri potansiyelinin artmasını sağlayabilirsiniz. Yaz ve kış mevsimine uygun tente modelleri oldukça fazladır. Yeni sezon kataloğuna bakarak branda tenteler mevcuttur. Firmamızdan branda tente hizmetini satın alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?