İLETİŞİM:

 • DOLAR
  $2.964,3800
 • EURO
  $0,9390
 • ALTIN
  $43.026,4200
 • BIST
  $150,4000
Beyoğlu Branda Tente

Beyoğlu Branda Tente

Beyoğlu Branda Tente, branda ve tente satışında hizmet alınması önerilen firmaların başında gelmektedir. Brandaların kalın ve ısıyı geçirmeyecek özellikler taşıması son derece önem taşımaktadır. Nemi ve ıslaklığı geçirmeyecek özellikler taşıyan brandaların tercih edilmesi önerilmektedir. Brandaların kullanım alanları son derece fazladır. Kullanım alanları içerisinde nakliyecilik sektörü ilk sıralarda gelmektedir. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakli sırasında […]

Beyoğlu Branda Tente, branda ve tente satışında hizmet alınması önerilen firmaların başında gelmektedir. Brandaların kalın ve ısıyı geçirmeyecek özellikler taşıması son derece önem taşımaktadır. Nemi ve ıslaklığı geçirmeyecek özellikler taşıyan brandaların tercih edilmesi önerilmektedir. Brandaların kullanım alanları son derece fazladır. Kullanım alanları içerisinde nakliyecilik sektörü ilk sıralarda gelmektedir. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakli sırasında rutubetten koruyucu özelliklerinin olması, brandalardan beklenen özelliklerdir.

Eşyaların üzerine örtülen brandalar, eşyaları nemden koruyacak özellikler içermelidir. Brandaların hava koşullarına dayanıklı olması da son derece önem taşımaktadır. Brandalardan beklenen özellikler arasında, güneş ışınlarını geçirmeyecek yapıda olması da önem taşımaktadır. Ayrıca, meyve ve sebze nakliyesinde farklı bölgelerden geçiş esnasında kamyonların üzerinde örtülen bu brandaların önemi son derece fazladır. Brandaların ürün kurutmada da kullanıldığı görülmektedir. Firmamız, kaliteli ve dayanıklı branda modelleri ile önerilen işletmeler içerisindedir.

Tente İzmir, Pergola, Tente Branda Sistemleri - Posts | Facebook

Tentelerde Dekoratif Tasarımlar

Beyoğlu Branda Tente, brandalar kadar, tentelerde de kaliteli tasarımları ile öne çıkan firmalardandır. Tentelerin kullanım maksatları da brandalar gibi olmakla birlikte brandalardan daha fazla fonksiyona sahiptir. Tenteleri daha ziyade oturulan dış mekânlarda görmek mümkündür. Yaşam alanlarında öne çıkan kullanım yerleri, ev balkonları, kafeler, lokanta, iş yerleri ve villa gibi müstakil evlerin bahçelerindedir. Son zamanlarda yüzme havuzlarını çevreleyen muhafazalarda ve spor alanlarında da görmek mümkündür. Tentelerin farklı desen ve renklerde olduğu özgün tasarımları firmamızdan temin etmek te mümkün olmaktadır.

Firmamız çok çeşitli tente modellerini kullanım sahasına göre farklı çeşitlerde ve ebatlarda satışa sunmaktadır. Talep edildiği takdirde ülkenin farklı alanlarına da satış ve pazarlama hizmetimiz bulunmaktadır. Kısa sürede kurulum ve montaj hizmeti firmamızın sunduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Düz renkli tenteler kadar, çizgili ya da desenli modelleri de son zamanlarda görmek mümkündür.

Ofislerde konsepte uygun olarak hazırlanmış renklerde tentelerle, binaların dış mekanlarına ayrı bir prestij yaratılmış olacaktır. Firmamız, kullanışlı olduğu kadar dekoratif ve göz alıcı modelleri ile de tercih edilen tente satış işletmeleri arasındadır.

Tente Satışlarında Kurumsal Çalışan Firmalar

Beyoğlu Branda Tente olarak firmamız, tente ve branda satışlarında kurumsal hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü ve hızlı hizmet sunan firmamız, müşterilerin beklentileri doğrultusunda en şık ve kullanışlı tente modellerinin satış ve pazarlamasını yapan kuruluşların başında gelmektedir. Türkiye’nin dört bir tarafına montaj hizmetini sunan firmamız, yaşam alanlarına en çok yakışan tente modelleri ile tercih edilen kuruluşların başında gelmektedir.

Tentelerde de brandalarda olduğu gibi güneşin ultraviyole ışıklarını geçirmemesi ve kışın yağış ve soğuktan koruması önem taşımaktadır. Branda ve tentelerin estetik görünümlü olduğu kadar, dayanıklı malzemelerden yapılması da önem taşımaktadır. Firmamız, satışını yaptığı tente ve brandalarda kalite kontrol ölçümlerini yapan ve müşteri geri bildirimlerine önem veren kuruluşların başında gelir.

 

Tentelerin Kullanım Alanlarına Göre Tercih Edilmesi

Tenteler ticari ya da mesken maksatlı yaşam alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Tentelerin kullanıldığı alanlara örnek olarak, ev verandaları, kış bahçeleri ve restoranlar ilk sırada gelir. Ayrıca, sirk, oyun parkı ya da etkinlik alanlarında da çadır tentelerin kullanımı görülmektedir. Tentelerde körüklü tenteler, mafsallı tente modelleri, kış bahçesi ve çadır tenteleri sıklıkla görmek mümkündür. Firmamız, kafe ve lokanta gibi alanlara körüklü tenteleri önermektedir.

Dış mekânlarda son derece şık durması nedeniyle dekoratif bir hava kazandırmaya yönelik tentelerdir. Yağmur ve güneşten koruyan yarım daire şeklinde kavisli yapısı ile körüklü tenteler son derece şık tente modelleridir. Elle açılıp kapanabilen ve kullanımı da kolay olan bu tenteler, farklı renklerde de bulunmaktadır. Otomatik olarak açılıp kapanabilen tentelerin kış bahçesi olma özelliği ile kullanılan türleri bulunmaktadır. Yaz ve kış dış mekân kullanımı isteyenler için kış bahçe modelleri son derece şık ve rahat modellerdir.

Sarıyer Tenteci - Tente Branda Çadır Sistemleri - Koçer Tente

Tentelerde Son Teknoloji

Tentelerin içlerinde son teknolojiyi kullanmak mümkündür. Spor tesislerinde, ısıtmalı alanlar son derece önem taşımaktadır. Kurulumu kolay ve uygun maliyetli bu muhafazalar, yüzme havuzu tesislerinde de kullanılmaktadır. Isıtma sistemi sayesinde son derece kullanışlı ve son teknolojik yapıda alanlardır. Çadır tentelerde de farklı ebatlarda model satışlarımız mevcuttur. Kaliteli ve kullanışlı tente ile branda modelleri için firmamızdan fikir alınabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?